320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inimesed kes arvavad, et Lamela oligi sunnitud kukkuma nii on rumalad. Shotgun tuli tagant selga jep
    Ole sõber alati, muidu teen sust salati

    Kommentaar


      Kui rollid oleks vastupidised ning osatäitjateks nt Vertonghen ja Firmino kas siis liverpooli teotajad räägiks sama juttu, et see polnud penalti? Kahtlen sügavalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Kui rollid oleks vastupidised ning osatäitjateks nt Vertonghen ja Firmino kas siis liverpooli teotajad räägiks sama juttu, et see polnud penalti? Kahtlen sügavalt.
        Jah nõustun sinuga. Kahtlen sügavalt.
        Ilmselgelt on kõigil enda poole prillid ees ja imelik oleks ka kui mitte.
        Aga vahe on selles, et meie mehed nii ei kuku. Muidu kõik arusaadav. Viik oli OK vast.
        Ole sõber alati, muidu teen sust salati

        Kommentaar


          Esimene reaktsioon mõlemale pendlale oli küll, et mida v**tu, aga mida rohkem neid korduseid vaadatud, seda selgem on, et mõlemad olukorrad vilistati õigesti.

          Kui kaitsja keskendub ainult pallile ega jälgi, mis tema ümber toimub, pole tal kedagi peale iseenda süüdistada.

          Kommentaar


            Ma ikka ei mõista kuidas esimeses suluseisu ei vilistatud. Ainuke põhjus miks Lovren üldse üritas palli mängida oli ju selle pärast, et Kane ta selja taga oli ju. Ehk Kane mõjutas sellega mängu.

            Suluseis ei ole ju ainult siis kui vastane reaalselt palli puutub.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Kui rollid oleks vastupidised ning osatäitjateks nt Vertonghen ja Firmino kas siis liverpooli teotajad räägiks sama juttu, et see polnud penalti? Kahtlen sügavalt.
              Kui rollid oleks vastupidised, köhiksite ise siin samamoodi et ebaaus ja daiv ja suluseis. Rainis isegi oleks vist äärepealet always the victimi kaarti hakand mängima. Get a grip.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Skippisin viimased 5 lehekülge. Tehke kaks nimekirja. Ühte pange need, kes on targad ja teise pange need, kes on lollid. See ongi ju foorumi mõte, jah?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas the Kop Vaata postitust
                  Inimesed kes arvavad, et Lamela oligi sunnitud kukkuma nii on rumalad. Shotgun tuli tagant selga jep
                  Ma võin sulle uhada sinna põlveõndlasse, suht kindel oleks, et sa oigaks nagu oinas.

                  Kommentaar


                    Kui sul on jalg maas ning saad sinna löögi põlveõndlasse, siis see võtab tõesti põlvest nõrgast. Või sootuks kuhugile põlvepiirkonda. Kui su jalg on aga õhus, siis on lood tiba teised. I wonder why?

                    Kui õhtul magama lähed, siis tõsta jalg üles ja äsa ninja-näppudega põlveõndlasse. Ma pakun, et saad mõnusa massaži või tuima valu. Ja boonuseks - hommikul siis seisa jalgel ja korda sama asja uuesti. Ole siis hea ja kirjelda seda tunnet.

                    Lihtsalt nii lihtsalt vahepala lihtsalt.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      bakayoko teine kollane, see tase on lihtsalt müstika.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        48 tundi läheb kergelt aga siis kunagi ei tea palju taastumiseks und läheb tarvis, vahel piisab 4st tunnist, vahel nõuab keha 18, mul lihtsalt rütm nii sassis juba aastaid.
                        Tänud soovitamast, ma uuema kirjandusega polegi jõudnud veel tutvuda... juba ammu tegelikult.
                        Aga mis sa härra Clattenburgi arvamuse kohta ütled? Tema toob välja minu nopitud reegli, et on in active gameplay.

                         Inglismaa kuulsaim vilemees Marc Clattenburg ütles sõna sekka suurt poleemikat tekitanud kohtunike otsuste üle, mis andsid Tottenhamile kaks penaltit.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Aga mis sa härra Clattenburgi arvamuse kohta ütled? Tema toob välja minu nopitud reegli, et on in active gameplay.

                          http://soccernet.ee/artikkel/clatten...arustevastased
                          Tal on selleks õigus ja ma ei saa õelda, et tema arvamus oleks rumal aga see on pigem filosoofilist laadi lähenemine.
                          Ilmselt oskab Vincent minust paremini seda põhjendada aga see konkreetne alapunkt millest kohtunik lähtus oligi loodud just selliste olukordade tarvis nagu me selles mängus nägime ja kõik muu ei oma enam tähtsust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Tal on selleks õigus ja ma ei saa õelda, et tema arvamus oleks rumal aga see on pigem filosoofilist laadi lähenemine.
                            Ilmselt oskab Vincent minust paremini seda põhjendada aga see konkreetne alapunkt millest kohtunik lähtus oligi loodud just selliste olukordade tarvis nagu me selles mängus nägime ja kõik muu ei oma enam tähtsust.
                            Miks see alapunkt eelmised reeglid ära nullib? Minu arust on see punkt just loodud selleks, et passivses sulus olevad mängijad ei ole suluseisus kui pall tuleb vastaselt.

                            Kus see kirjas on, et see punkt selle jaoks loodi?

                            Näiteid on raske tuua,(sest keegi ei uploadi suluseise kuhugi) aga miks kõik eelnevad korrad on premis kõik need olukorrad ära vilistatud? Jälgisin spets sellest alates selliseid olukordi ja näiteks Watfordi Chelsea mängus oli täpselt selline olukord ja suluseisulipp tõusis.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Kurat sorri, üldse ei viitsi selle teemaga edasi jaurata, aga see oli nüüd üsna huvitav asjade käik:
                              The Premier League was last night under pressure to commission an independent investigation into Jon Moss’s handling of the dramatic climax to Liverpool’s Premier League draw with Tottenham Hotspur after his bosses failed to explain his potentially-illegal request for “TV” assistance.

                              Kimpus sellega eelkõige, et küsis backstage'ist abi.
                              Ja tuleb ka artiklist esile, et Sammal ise tunnistas peale mängu Kloppile et pani puusse.
                              Vähemalt say aaaar laaad Ärry oma sajanda kätte.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Miks see alapunkt eelmised reeglid ära nullib? Minu arust on see punkt just loodud selleks, et passivses sulus olevad mängijad ei ole suluseisus kui pall tuleb vastaselt.

                                Kus see kirjas on, et see punkt selle jaoks loodi?

                                Näiteid on raske tuua,(sest keegi ei uploadi suluseise kuhugi) aga miks kõik eelnevad korrad on premis kõik need olukorrad ära vilistatud? Jälgisin spets sellest alates selliseid olukordi ja näiteks Watfordi Chelsea mängus oli täpselt selline olukord ja suluseisulipp tõusis.
                                Ma ei oska teisi olukordi kommenteerida, sest ükski olukord pole sarnane ja kõik võib sõltuda detailist.
                                Kas tegemist oli tahtliku puutega või mitte. Milline oli palli suund ja kas tegemist oli tõrjega (save inglise keeles). Kas Kane tegevus mõjutas otseselt olukorda jne.
                                Kui oleks tegemist olnud juhusliku puutega, siis oleks ka vilistatud jne.
                                Lõpuks saavad määravaks pisikesed detailid, mille tõlgendamiseks saavad kohtunikud vastava koolituse.

                                Suluseisu reegleid on uuendatud/kohandatud aastatel 2015-2017 üsna usinalt ja alati on jagatud selgitusi, see pole minu süü,et keskmist fänni sellised asjad huvitavad vähem kui uudised seoses kellegi mimmi tissidega või kellel kõige suurem palk ja uhkem auto.

                                The Professional Game Match Officials Limited (PGMOL)

                                "PGMOL said on Monday that Moss had correctly interpreted the Laws of the Game, which state a player is not offside if “receiving the ball from an opponent who deliberately plays the ball”.

                                In response to suggestions Lovren’s touch on the ball was not deliberate because he mishit his clearance, PGMOL said: “The interpretation of ‘deliberately’ kicking a ball considers whether a player has intentionally tried to kick a ball - it does not consider whether the ball ends up where a player may have wanted to kick it.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X