320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2016 Eesti alagrupp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ei oskagi väga Eestit mõnda teise alagruppi hetkel tahta jah

    Kommentaar


      #17
      Kui öeldi Estonia, rõõmustasin juba nagu Pohlak.

      Leedu, San Marino on minu silmis ikkagi 12 punkti.
      Šveitsi ja Sloveenia käest võime ka punktid kätte saada ning EM-ile ära minna. Kahju et eitea kuidas Pehrsonn meeskonda mängima suudab panna.

      Lätil ja Soomel ei tundu midagi meeldvat. Soome sai meie Ungari ja Rumeenia, aga juba kirjutati et üks parimatest gruppidest, niiet eksnäeb kuidas neil läheb. Aga paras Lätile , paras!!

      Kommentaar


        #18
        väga huvitav alagrupp. mina olen rahul, ootan häid mänge ja tulemusi.

        Kommentaar


          #19
          Absoluutselg IGA vastane siit on omamoodi meeldiv. San Marinot on pikalt loodetud, Inglismaa vist populaarseim koondis Eestis, Balti derby, Sweits ja Sloveenia on ka atraktiivsuse ja taseme poolest mugav kombo.

          Ootus sügise eel on nüüd taas meeletu.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
            Kui öeldi Estonia, rõõmustasin juba nagu Pohlak.

            Leedu, San Marino on minu silmis ikkagi 12 punkti.
            Šveitsi ja Sloveenia käest võime ka punktid kätte saada ning EM-ile ära minna. Kahju et eitea kuidas Pehrsonn meeskonda mängima suudab panna.

            Lätil ja Soomel ei tundu midagi meeldvat. Soome sai meie Ungari ja Rumeenia, aga juba kirjutati et üks parimatest gruppidest, niiet eksnäeb kuidas neil läheb. Aga paras Lätile , paras!!
            Ei maksa leedukaid alahinnata. Ise pakun, et nendega tulevad sarnased lahingud nagu Lätiga 2006 MM valiktsüklis.

            Kommentaar


              #21
              Aga kõva palvetamine oli et ei satuks ei türgi, ei rumeenia ei ungari gruppi ja et ei satuks sinna kus portugal oli. Hea et balkanilt vastast ei saanud.

              Kommentaar


                #22
                No kui alguses tundus mulle ka, et Läti sai ikka väga raske gruppi endale, siis järelemõeldes pole hullu midagi. Kasahstan on küll tugevaim nõrkadest, samas, no kui sul vähegi asja on turniirile, siis Kasahhe peab igahetk võitma. Samas suudavad nad võibolla konkurentidelt punkte varastada (erinevalt meie San Marinost - sisuliselt on meil gruppis 5 meeskonda...), mis on jälle kasulik.

                Noh Island tundub ka esimese hetkega raske ja tugev vastane. Samas... 5 aastat tagasi oleks kõik ülirõõmsad olnud, sest sisuliselt on tegemist kääbusriigiga. Jah tegid praegu 2 head hooaega järjest, kuid tõenäoliselt kolmandat järjest enam ei tule. Läti võib vabalt siit 6 punkti võtta... Samas Islandlased jällegi vastastelt varastada.

                Tšehhi... noh mitte tugevam kui meie Šveits või Sloveenia... heal päeval võidetav.

                Türgi. Türgi küll alati tugevate seas, kuid olgem ausad, kohtumised nendega on kuidagi alati rohkem lootust pakkuvad, kui teiste tugevatega. Ei tea kas ajaloost saadud viik ja löödud väravad on usku suurendanud, või midagi muud. Aga siiski on Türklased kuidagi ebastabiilsed. Lätlastel endil Play Offist viik ja võit. Nii et usun, et annavad lahingu ja kui punkte noppivad ongi edasipääs käega katsutav...

                Ja Holland. Tugev, samas usun, et parem variant kui Inglismaa.

                Nii et Lätlaste grupp ei ole midagi nii hull, kui algselt paistis. Samas Eesti oma tundus alguses küll ideaalne, kuid mida rohkem mõtlema hakata, seda raskemana ta tundub. Autsaider on meil vaid statisti rollis, üllatust sealt ei tule... Keskmikud on ikkagi meist teoorias tugevamad, samas võtavad meid väga tõsiselt (analoog Ungari ja Rumeenia), mis vähendab meie šansse. Liider tundub võitmatu. Ja Leedu on täpselt sama emotsiooni peal - "Eestlasi suudame ja peame kindlasti võitma". Nii et tuleb raske ja huvitav valiktsükkel.

                Kommentaar


                  #23
                  Paberil hea grupp Eestil, reaalselt võidakse meid mutta taguda.
                  Ise tuleb mees olla ja vabandused pole vastuvõetavad kui tulemust ei tule.

                  Kommentaar


                    #24
                    Tuleb rahul olla. Lootust on küll alati, kuid seekord ei ole see vastuolus ka kaine mõistusega. Teoreetiliselt hea võimalus ja tuleb õnnelik olla, et mingi surmagrupp ei tulnud, mis oleks koheselt kõik võimalused nullinud.

                    Kommentaar


                      #25
                      Mulle tundub Šveits isegi ohtlikum ja ebameeldivam kui Inglismaa...

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        Huvitav, millal mängudegraafikut oodata on? Seekord vist seda meeskondade vahelist ajakava paika panemist ei toimu?
                        Seda taidlemist enam ei ole jah, programm teeb kalendri. Ametlikul loosimise vaatamisel lubati seda parimal juhul ehk isegi juba täna õhtuks.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #27
                          Selle kõige juures ütlen ma vaid, et väga võrdsed mängud on tulemas ja San Marinot ei tohi alahinnata. Nad on viimastel aastatel korralikke mänge teinud.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            #28
                            Kui Eesti jalgpallikoondise uus peatreener Magnus Pehrsson usub, et kõik on mängitavad vastased, siis endine peatreener Tarmo Rüütli arvab, et meie laeks jääb võitlus kolmandale kohale.

                            Eesti jalgpallimeeskond loositi ühte EM-alagruppi Inglismaa, Šveitsi, Sloveenia, Leedu ja San Marinoga. Meie koondise verivärske peatreeneri Magnus Pehrssoni sõnul hakkab nüüd peale vastastega tutvumise töö, ent ühtegi võitmatut meeskonda ta grupis ta ei näe.


                            Viimased aastad Eesti jalgpallikoondist juhendanud, ent nüüdseks ohjad rootslasele Magnus Pehrssonile üle andnud Tarmo Rüütli rääkis meie vutimehi ees ootavast valiktsüklit hinnates, et ilmselt ootab Eestit ees madin alagrupi kolmandale kohale.


                            Wembley staadionil 0:3 kaotusmängus Eesti väravat kaitsnud Mart Poom ütles meie järgmist EM-valikgruppi kommenteerides, et eesmärk on vähemalt sama kürge, kui viimati: jõuda play-offi.


                            Eesti jalgpallikoondise abitreener Janno Kivisild ei tahtnud pärast tänast EM-valiksarja meie meeskonna šanssidest rääkida. Küll ütles ta ära, mida ta arvab meie lähinaabrite võimalustest.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Selle kõige juures ütlen ma vaid, et väga võrdsed mängud on tulemas ja San Marinot ei tohi alahinnata. Nad on viimastel aastatel korralikke mänge teinud.
                              Ma loodan, et see on öeldud naljaga, sest San Marino jalgpallikoondis on läbi oma ajaloo võitnud vaid ühe mängu (vs Liechtenstein, 1:0, 2004) ja mänginud viiki kolmel korral (Liechtenstein, 2:2, 2003; Läti, 1:1, 2001; Türgi, 0:0, 1993). Ülejäänud 117 mängu on kaotatud.

                              Kommentaar


                                #30
                                Grupp igati ok. Väga hea meel, et lõpuks ka kedagi lähedalt tuli - Leedu. Ja muidugi Inglismaa lisab omaette väärtuse. Võimalused on muidugi olemas, aga üleliia seda loosiõnnega ei seoks. Siiani edukamaks osutunud valiktsükli loosimise järgseid emotsioone meenutades tundus tookord ikka suht võimatu grupp.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X