320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga Striker Mania 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Soccerneti ajaloo heldeim ennustusmäng: Nike ja A. Le Coq premeerivad auhindadega 57 võitjat. Ja täitsa reaalne, et tuleb veel lisa.

    Ühtlasi õnnitlused Myrgelile esimeste auhindade eest

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      Soccerneti ajaloo heldeim ennustusmäng: Nike ja A. Le Coq premeerivad auhindadega 57 võitjat. Ja täitsa reaalne, et tuleb veel lisa.

      Ühtlasi õnnitlused Myrgelile esimeste auhindade eest
      meh... peab vist uuesti proovima.

      Kommentaar


        #18
        Teine voor on juba see koht, kus saab ennast siunata rumalate vahetuste eest. Lõbus mäng ikka!
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          #19
          Miks ma Prosa välja võtsin?

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Miks ma Prosa välja võtsin?
            Duubeldan, tra . Prosa Belgarisvili ja Manucho võtsin välja.... Transi Mišinsi panin mngil arusaamatul põhjusel koefitsendiga 3 ka sisse. ulme.. Kaks vooru järjest mingi kandi korraldan. Vähemalt skorris tuli eile päris tugev tulemus.

            Kommentaar


              #21
              kas vooru parimate ennustusi ei saaks pärast üles panna. et näha, millega vooru parimad täkke panid.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas willane Vaata postitust
                kas vooru parimate ennustusi ei saaks pärast üles panna. et näha, millega vooru parimad täkke panid.
                Midagi seonduvat on vist töös praegu jah, wiiner nokitseb pidevalt kasutajamugavuse kallal ja on päris palju olulist juba ära teinud. Tagasiside ja ettepanekud on kindlasti abiks.

                PS. Sõbraliigas saab juba vaadata konkurentide valikuid ja seda isegi nn. laivis - mängude ajal koos juba teenitud punktidega.
                Last edited by mazz; 11.03.14, 15:30.

                Kommentaar


                  #23
                  2 tundi 3.nädala panuste sulgemiseni, aga Soccernetis pole mängude eelvaateid!? Ok, tean, et EJL-i lehel on, aga Soccernetis?

                  Kommentaar


                    #24
                    Teade

                    Vabandame nende mängijate ees, kellel eile ennustusmängus Striker Mania ei kuvanud Allan-Axel Kimbaloula väravaid ja punkte. Tegu oli süsteemse veaga, mis on nüüdseks kõrvaldatud. Korrektne nädala edetabel on nähtav siit: http://ristnurk.soccernet.ee/striker...l-3/edetabel#3.

                    Soccernet teeb endast oleneva, et tulevikus sarnaseid vigu vältida. Kui siiski märkate, et midagi on valesti, siis palume teavitada sellest läbi Facebooki (https://www.facebook.com/soccernet.ee), Soccerneti foorumi (http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ker-Mania-2014) või meiliaadressil veiko@soccernet.ee.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vaat mis ägedad profiilid wiiner meisterdas:



                      Kolm tundi ja kopikaid uue nädala valiku tegemiseks!

                      Kommentaar


                        #26
                        Striker Mania 4. mängunädala parim ennustaja oli johu6, keda A. Le Coq autasustab 6-paki ning jalgpallisalliga. Palju õnne!

                        Võitev mängijate valik oli seekord Artur Rättel (koefitsient 5, 10 punkti), Hidetoshi Wakui (koefitsient 4, 4 punkti), Albert Prosa (koefitsient 3, 3 punkti), Jevgeni Kabajev (koefitsient 2, 0 punkti) ja Daniil Ratnikov (koefitsient 1, 1 punkt).

                        Vaata võitjate nimekirja ja auhinnakoti sisu siit:http://ristnurk.soccernet.ee/striker...a-2014/voitjad

                        Kommentaar


                          #27
                          Kirjutan siia ka. Sest siin sama jama.

                          Ma ei tea kas viga on minu arvutis aga kui ma soovin läbi Facebooki sisse logida, siis näitab veateadet mulle. Mitu korda parooli sisse trükkinud ja ikka sama jama. Ehk oskate aidata.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas difender Vaata postitust
                            Kirjutan siia ka. Sest siin sama jama.

                            Ma ei tea kas viga on minu arvutis aga kui ma soovin läbi Facebooki sisse logida, siis näitab veateadet mulle. Mitu korda parooli sisse trükkinud ja ikka sama jama. Ehk oskate aidata.
                            Aitäh teadaandmise eest. Viga parandatud.
                            Last edited by wiiner; 26.03.14, 19:33.

                            Kommentaar


                              #29
                              Kui ma asjadest õigesti aru saan, siis oli see 680 ennustaja seast justnimelt Premium liiga arendusjuht, kes täna Tiiriku näol jokkeri pakist välja tõmbas. 3x5x2=30 punkti vanameistrilt ning tasuks ülivõimas nädalavõit, mis tõstis ta hoobilt ka terve märtsikuu parimaks.

                              Palju õnne!

                              Kommentaar


                                #30
                                Meh, 4 mänguvooru sai esimene oldud ja nüüd 5-ndaga langesin teiseks. Boo!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X