320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga Striker Mania 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Esimene suurem kala kirjas - valisin Ratnikovi, kuigi tal punane all, aga too oluline asjaolu meenus paraku liiga hilja.

    Kommentaar


      #32
      Täpselt sama juhtus ka mul...
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        #33
        Rantikovi pange küll ei astunud, aga tundub ikkagi, et ei jaga seda matsu. Teistkordselt suutsin saada nulliringi.

        Kabajev, Manucho, Atie, Kimbaloula, Prosa - nej.

        Kommentaar


          #34
          Lisandus kolmaski auhinnasponsor - Olybet, kes tasustab nädala parimaid panustamisraha ja lisanänniga, kuu parimaid aga magusa spordifännipaketiga 10-le. Kogu auhinnalaud nähtav siin.

          Selle nädala valiku tegemiseks aega täna kella 18ni!

          Kommentaar


            #35
            Nulliring!

            Kommentaar


              #36
              Tulin kaebama- üks tuntud foorumlane ennustab kahe konto alt (FB ja foorum). See on reeglitevastane.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Tulin kaebama- üks tuntud foorumlane ennustab kahe konto alt (FB ja foorum). See on reeglitevastane.
                Kes teab, see teab?

                Kommentaar


                  #38
                  Kas järgmise mänguvooru kalju tammeka mäng läheb ikka 9 vooru alla või saab kalju tammeka väravalööjaid panna peale laupäeva?

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    Kas järgmise mänguvooru kalju tammeka mäng läheb ikka 9 vooru alla või saab kalju tammeka väravalööjaid panna peale laupäeva?
                    Läheb. Mängukava.

                    Kommentaar


                      #40
                      Ja nüüd jäi tähele panemata et tänaseks homseks mängijad ära vahetada...

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                        Ja nüüd jäi tähele panemata et tänaseks homseks mängijad ära vahetada...
                        Sama siin, midagi peaks ennustamises muutma.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #42
                          Mis parata, kui kalender on ebaühtlane. Antud juhul sai tavatult varakuid mänge rõhutatud küll nii portaali tipsteris, facebookis kui ka nädalakirjas, aga päris kõigini jõuda pole võimalik.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Sama siin, midagi peaks ennustamises muutma.
                            Vähemalt Subbotin tõi paar punkti ära mulle

                            Kommentaar


                              #44
                              Tuletan seekord igaks juhuks siin ka meelde, et uus voor algab juba esmaspäeva õhtul.

                              Ning paljud on ilmselt seda juba kogenud, aga mängijate valiku muutmine on läinud oluliselt kasutajamugavamaks.

                              Kommentaar


                                #45
                                Tähelepanu siis sellele, et Strikeri uue nädala alla läheb ka järelpeetav mäng 31. mail. Teisisõnu on Transil ja Tammekal kaks kohtumist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X