320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga Striker Mania 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Marts Vaata postitust
    PS! Kas ainult mul võtab skooride lisamine meeletult aega st süsteem mõtleb mõnda aega enne numbri lisamist? MM-i ennustusel taolist probleemi pole.
    Minul ka. Mobiilis on veel hullem.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Marts Vaata postitust
      Isegi pooldan samuti 1X2 süsteemi. Usun, et see tooks ka kokkuvõttes rohkem osalejaid. Ideaalis.

      PS! Kas ainult mul võtab skooride lisamine meeletult aega st süsteem mõtleb mõnda aega enne numbri lisamist? MM-i ennustusel taolist probleemi pole.
      Ikka-ikka, paras kannatuse proovikivi
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        #63
        Kuidas see nädala parima auhind välja antakse, kui on võrdsed punktid? Vaatan, et oleme Vahkitoga see nädal (19. nädal) esikohta jagamas, punktide poolest.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Mister Vaata postitust
          Kuidas see nädala parima auhind välja antakse, kui on võrdsed punktid? Vaatan, et oleme Vahkitoga see nädal (19. nädal) esikohta jagamas, punktide poolest.
          Loosi teel.

          Kommentaar


            #65
            Achtung! Uus (ja väga magus) nädal algab juba täna õhtul. Tipster.

            Kommentaar


              #66
              Vimases voorus Levadia-Kalevi mängul on läinud tabelisse kirja 2 Subbotini väravat, tegelt lõi yhe ikka Ivanov. Algselt oligi Subbotin a minu õnnex muudeti ikka ära Kas saax tabelisse ka paranduse teha?

              Kommentaar


                #67
                Ootame ametlikku protokolli. Videokorduse järgi lõi pigem ikka Subbotin palli joonelt võrku.

                Kommentaar


                  #68
                  arvasin, et see mis hetkel jalgpall.ee-s yleval, ongi lõplik a okeei, ootame siis ära ja mu arust ikka pall yletas Ivanovi löögist väravajoone krt mängus ikkagi 5 punkti

                  Kommentaar


                    #69
                    Leva mäng on strikeris 1.sept, EJL-i lehel 30.august.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                      arvasin, et see mis hetkel jalgpall.ee-s yleval, ongi lõplik a okeei, ootame siis ära ja mu arust ikka pall yletas Ivanovi löögist väravajoone krt mängus ikkagi 5 punkti
                      Jäigi Ivanov. Parandatud tabel.

                      Algselt postitas willane Vaata postitust
                      Leva mäng on strikeris 1.sept, EJL-i lehel 30.august.
                      Parandatud ka see, tänud.

                      Kommentaar


                        #71
                        Bljaa, viimased kaks vooru polnud mul ühtegi mängijat valitud ning tänaseks vooruks ka, seega 3 vooru nullil ja top 10st langenud 25ndaks. väga negatiivne.

                        Kommentaar


                          #72
                          Vaatan et valitud mängijad kaduma läinud. Loodan, et näitab lihtsalt valesti praegu, sest kindlalt mängijad valitud

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                            Vaatan et valitud mängijad kaduma läinud. Loodan, et näitab lihtsalt valesti praegu, sest kindlalt mängijad valitud
                            Sama siin!
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #74
                              Ok, mehed on tagasi, aga kus on viimase nädala edetabel ja selle üldedetabeliga on ka midagi vussis.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #75
                                Praeguseks on kõik tabelid uuenenud. Tänud kõigile huvitava hooaja eest, üldvõit tuli raskelt ja õnnega pooleks.

                                Auhindadele ma Soccerneti töötajana ei kandideeri, nagu ka mitte 4. kohaga lõpetanud ohvitser, nii et auhinnaesikolmik näeb välja selline: 1. sander.ulp, 2. PETSPETSPETS, 3. ergo.kasesalu.

                                Kui on veel ettepanekuid mängu parendamiseks, siis praegu on hea aeg nende esitamiseks.

                                Järgmise aastani!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X