320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muusika albumite top 10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muusika albumite top 10

    Ma ei tea, kas sellinne teema on olemas, aga foorumlased jagage siia oma lemmik albumeid.

    #2
    1. Titus Andronicus - Monitor
    2. Daft Punk - Discovery
    3. Nirvana - Nevermind
    4. The Unicorns - Who Will Cut Our Hair When We're Gone?
    5. Vaiko Eplik ja Eliit - 1
    6. Fucked Up – David Comes To Life
    7. Gorillaz – Plastic Beach
    8. Super Furry Animals – Rings Around the World
    9. Music Go Music – Expressions
    10. Flaming Lips - Yoshimi Battles the Pink Robots

    Kommentaar


      #3
      Enda top oleks midagi sellist, suvalises järjestuses, liiga võimatu on neid järjestada.

      The Velvet Underground - The Velvet Underground. Kuigi esimeste kuulamiste järel polnud ta mul isegi Velvet Undergroundi lemmik album, siis ajapikku on ta hakanud aina rohkem ja rohkem meeldima ja nüüd Lou Reedi surm lisas sellele albumile veel palju juurde minu jaoks. Lemmik lood - Kõik laulud lähevad muidugi iga korraga paremaks, aga Maureen Tucker ja After Hours on napilt teistest eespool mingitel põhjustel.

      The Rolling Stones - Let It Bleed. lemmik lood . Gimmie Shelter ja You Can't Always Get What You Want

      The Beatles - Abbey Road ja Pink Floyd - The Darks Side of the Moon on minu arust kaks kõige parem albumit läbi aegade. Lemmik lood Biitlite poolt Something ja Here Comes the Sun ning siis Time Pink Floydi poolt.

      Nirvana - Nevermind - Kuigi vähemalt 1-2 Nirvana albumit on pea sama head minu arust aga aegumatu Smells Like Teen Spirit ja järgmised kaks lugu on lihtsalt nii võimsad, et tõstavad selle albumi mu top 10. kindlasti.

      Nii jätkates surnutega siis Joy Division ja nii Closer kui ka Unknown Pleasures on mingi aeg uskumatult hästi kõlanud ja minu arust on need mõlemad albumid veidi alahinnatud.

      The Doors - The Doors

      Ülejäänud on juba raskem, aga David Bowie - Hunky Dory, The Clash - London Calling, Pixies - Doolittle on mingitel ajahetkedel lemmik albumi staatust kandnud.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Enda top oleks midagi sellist, suvalises järjestuses, liiga võimatu on neid järjestada.

        The Velvet Underground - The Velvet Underground. Kuigi esimeste kuulamiste järel polnud ta mul isegi Velvet Undergroundi lemmik album, siis ajapikku on ta hakanud aina rohkem ja rohkem meeldima ja nüüd Lou Reedi surm lisas sellele albumile veel palju juurde minu jaoks. Lemmik lood - Kõik laulud lähevad muidugi iga korraga paremaks, aga Maureen Tucker ja After Hours on napilt teistest eespool mingitel põhjustel.

        The Rolling Stones - Let It Bleed. lemmik lood . Gimmie Shelter ja You Can't Always Get What You Want

        The Beatles - Abbey Road ja Pink Floyd - The Darks Side of the Moon on minu arust kaks kõige parem albumit läbi aegade. Lemmik lood Biitlite poolt Something ja Here Comes the Sun ning siis Time Pink Floydi poolt.

        Nirvana - Nevermind - Kuigi vähemalt 1-2 Nirvana albumit on pea sama head minu arust aga aegumatu Smells Like Teen Spirit ja järgmised kaks lugu on lihtsalt nii võimsad, et tõstavad selle albumi mu top 10. kindlasti.

        Nii jätkates surnutega siis Joy Division ja nii Closer kui ka Unknown Pleasures on mingi aeg uskumatult hästi kõlanud ja minu arust on need mõlemad albumid veidi alahinnatud.

        The Doors - The Doors

        Ülejäänud on juba raskem, aga David Bowie - Hunky Dory, The Clash - London Calling, Pixies - Doolittle on mingitel ajahetkedel lemmik albumi staatust kandnud.
        Noh, ära ole igav. Eks me kõik võiksime MOJO top albumid ritta panna...

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Noh, ära ole igav. Eks me kõik võiksime MOJO top albumid ritta panna...
          No kas nüüd igav, aga kas tanapäeval mitte mingid akonid ja rihannad jne inimeste lemmikute seas pole? No kuna ma lapsena kuulasin Eminemi ja kõike muud, mille kohta ma ütleks praegu viisakalt öeldes pask, Eminem vist mitte aga räpp ei ole just eriline muusika minu jaoks, siis on see 60,70 muusika minu jaoks veel üpriski uus ja selle sajandi albumid ei suuda hetkel midagi pakkuda. Ja ma arvan, et Joy Division ja võibolla ka The Velvet Underground ei ole nii populaarsed teemad ja iga teine inimene tänaval ei tea neid või on see liialdus?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            No kas nüüd igav, aga kas tanapäeval mitte mingid akonid ja rihannad jne inimeste lemmikute seas pole? No kuna ma lapsena kuulasin Eminemi ja kõike muud, mille kohta ma ütleks praegu viisakalt öeldes pask, Eminem vist mitte aga räpp ei ole just eriline muusika minu jaoks, siis on see 60,70 muusika minu jaoks veel üpriski uus ja selle sajandi albumid ei suuda hetkel midagi pakkuda. Ja ma arvan, et Joy Division ja võibolla ka The Velvet Underground ei ole nii populaarsed teemad ja iga teine inimene tänaval ei tea neid või on see liialdus?
            Minu mõte oli, et plaadid peaksid näitama sinu enda arengut läbi aja. Lihtsalt üldiselt hinnatud plaatide üleslugemine pole väga huvitav. Prodigyt ma näiteks täna enam ei kuulaks, aga see oli omal ajal mulle väga oluline plaat. Ehk sinu välja toodud plaadid on väga head plaadid, aga ka sellised turvalised valikud, mida üles loetleda siis, kui sa tahad erudeerituna silma paista. Aga nii pole põnev.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Minu mõte oli, et plaadid peaksid näitama sinu enda arengut läbi aja. Lihtsalt üldiselt hinnatud plaatide üleslugemine pole väga huvitav. Prodigyt ma näiteks täna enam ei kuulaks, aga see oli omal ajal mulle väga oluline plaat. Ehk sinu välja toodud plaadid on väga head plaadid, aga ka sellised turvalised valikud, mida üles loetleda siis, kui sa tahad erudeerituna silma paista. Aga nii pole põnev.
              Nujaa, aga oma topi panini rohkem selle järgi, et kui ma peaks nüüd valima 10 plaati mida elu lõpuni saan kuulata ja ülejäänud hävitatakse, et siis valik on turvaline jah, pluss suur osa foorumi kasutajad on alla 15. aastased ja neil on kindlasti põnev seda tabelit vaadata . ja mul on küll põnev vaadata selliseid tabeleid, nt mul on muusika kuldajastust palju mida ei suuda üldse kuulata ja tore näha kas kellegil on need jällegi topis. ja kui minu jaoks ongi teema otseses tähenduses top/lemmik albumid, siis kuidas ma saan panna sinna mingi jama mdia ma 12. aastaselt kuulasin põnevuse pärast.

              Kommentaar


                #8
                High Contrast - High Society
                TNGHT - TNGHT
                Kanye West - Graduation
                Kanye West - Yeezus
                Tiesto - Just Be
                Deadmau5 - Random Album Title
                Beastie Boys - Licensed to Ill
                Burial - Untrue
                Genka - Oleg Kosjugini Lugu
                MGMT - Oracular Spectacular

                Kommentaar


                  #9
                  Ma tarbin muusikat nii erinevatelt põldudelt, et albumite soetamiseni ma väga ei jõuagi. Kuigi, kui nüüd mälusoppides.... ja kassett on ju ka tegelikult ikkagi album, jah ?!
                  No siis paneks ritta mõned aastate tagant ja mõned mis siin kohe käepärast on. Järjekord ikka suvaline, üks mõnus melo kõik, ei tea kas tulebki kümme kokku.

                  The Offspring - Ixnay on the hombre

                  Korn - Untouchables

                  ATB - Trilogy

                  Above & Beyond - Tri State

                  Oceanlab - Sirens of the Sea

                  Tiesto - Kaleidoscope

                  Robbie Williams - Reality killed the video star

                  Nelly Furtado - Greatest Hits 2009

                  Frank Sinatra - My way-The Best of

                  Ja siis see 7ndas klassis klassiõelt jõulukingina saadud handmade Nirvaana kogumik oli ka tase !
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    #10
                    Nas - Illmatic
                    Nas - The Lost Tapes
                    Jay-Z - Reasonable Doubt
                    Common - Be
                    Nujabes - Metaphorical Music
                    Nujabes - Modal Soul
                    Klashnekoff - The Sagas of...
                    Camron - S.D.E.
                    Camron - Come Home With Me
                    Tupac - Me Against the World

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Ma tarbin muusikat nii erinevatelt põldudelt, et albumite soetamiseni ma väga ei jõuagi. Kuigi, kui nüüd mälusoppides.... ja kassett on ju ka tegelikult ikkagi album, jah ?!
                      No siis paneks ritta mõned aastate tagant ja mõned mis siin kohe käepärast on. Järjekord ikka suvaline, üks mõnus melo kõik, ei tea kas tulebki kümme kokku.

                      The Offspring - Ixnay on the hombre

                      Korn - Untouchables

                      ATB - Trilogy

                      Above & Beyond - Tri State

                      Oceanlab - Sirens of the Sea

                      Tiesto - Kaleidoscope

                      Robbie Williams - Reality killed the video star

                      Nelly Furtado - Greatest Hits 2009

                      Frank Sinatra - My way-The Best of

                      Ja siis see 7ndas klassis klassiõelt jõulukingina saadud handmade Nirvaana kogumik oli ka tase !
                      Nujaa nüüd sa ajasid küll väikse nostalgia hoo peale kassetist rääkimisega, kunagi sai ikka päris korralikult mingeid Vennaskonna ja Genialistide kassette kuulatud ja veel kõige hullem, et mingitel põhjustel laulsin veel kaasa, kuigi ei ole kohe kõige vähemalgi määral lauluhäält, loodetavasti ei olnud siis kedagi kuuldekaugusel.

                      Kommentaar


                        #12
                        10 on päris keeruline valik, aga ehk midagi taolist

                        Iron Maiden - Powerslave
                        Black Sabbath - Black Sabbath
                        Slayer - Reign in Blood
                        Satyricon - Nemesis Divina
                        Sodom - Agent Orange
                        Rush - Moving Pictures
                        Bad Manners - Return of The Ugly
                        Darkthrone - Transilvanian Hunger
                        King Diamon - Them
                        Electric Six - Fire

                        Kommentaar


                          #13
                          1. Nas - Illmatic
                          2. Phaeleh - Fallen Light
                          3. Burial - Untrue
                          4. Limp Bizkit - Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water
                          5. Tommyboy -?mc
                          6. Noizmakaz - Valitud Mõtted
                          7. Chalice - Süsteemsüsteem
                          8. Kuuluud - Kummuli 8, Üheksanda Maailma Imelik
                          9. Tobacco - Fucked Up Friends
                          10. Pete Rock & CL Smooth - Mecca and the Soul Brother
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            #14
                            Panen ka siis mõned kirja:

                            De La Soul - 3 Feet High and Rising
                            Chalice - Ühendatud Inimesed
                            Blur - Blur
                            The Chemical Brothers - Dig Your Own Hole
                            Deee Lite - World Clique
                            Air - Moon Safari
                            Depeche Mode - Ultra
                            Fatboy Slim - You've Come a Long Way, Baby
                            Massive Attack - Blue Lines
                            Ol' Dirty Bastard - A Son Unique

                            Kommentaar


                              #15
                              Okei Karli ja Mõnuagendi ranti lugedes pidin ka siia postitama.
                              Minu list on ilmselt sama igav, aga ehk leiab keegi inspiratsiooni.

                              Pink Floyd - Meddle
                              -DSOTM
                              Country Joe and the Fish - Electric Music For the Mind and Body
                              Can - Future days
                              Crosby Stills & Nash - self-titled (omanimeline?)
                              Love - Forever changes
                              The Doors - LA woman
                              Paul Simon - Graceland
                              Yes - Close to the edge
                              Grateful Dead - Anthem of the sun

                              Ei saa öelda, et oleks kindlasti top10, vaid lihtsalt 10 esimest, mis kuidagi hingelähedased olid.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X