320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängjate üleminekud 2002/03

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

    Originally posted by Pätu


    Originally posted by H.M Murdock


    Originally posted by Pätu


    Originally posted by H.M Murdock
    seda küll,aga need 2 olid ikkagi vajeldamatult kõveimad.
    ehk saame ka su lausest eesti keelse versiooni ja kus krt oled s võtnud fowleri hinnaks 10 milli ??? 10 milli my ass.... miski 1,5 + 1,5 + 3 milli on see hind mis leeeeds ajapikku saab..

    ja magpie. kas sa pead kõikides oma postitustes andma mingi lingi kus räägidakse asjast \"pikemalt\" mida krt siin ikka rääkida on.. poiss osteti 9 milli eest ära ja kõik

    See Fowler-tema eest maksti ~10milj € (eurot,kui keegi pime aru ei saa), 6 milj £,see ongi ~10 milj €
    tähendab su postituses polnud fowleri hinna juures miskit euro märki, teiseks sul seal postituses oli ära toodud woodgate\'i hind mis oli 9 milli naela.. ja kuna kõik teised hinnad siin teema all ja ka sinu postittuse all on toodud naeltes sisi kus krdi karupersest peba üks inimene arvama et sa eurodest räägid ? kui räägid..

    Nüüd siis viimast korda ja korralikult:Fowler Läks Man Citysse 10 milj € ja Woodgate liitus NUFC-ig 9 milj £ eest-sellega on siis ühelpool
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

      käi vittu will you

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

        Kuulge ega keegi ei tea millal footballtransfers.co.uk jälle korda saab? Minu arvutist pole vähemalt nädal sisse saand.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

          Originally posted by eston#21


          käi vittu will you


          Kuradi türa,mis su probleem on?oleg küll kõva mees oskad ägedaid sõnu üelda,nahhui mine arene nurga taga ja tule paari saja aasta pärast tagasi.on sul mingi tohutu vajadus kõigile sitasti üelda sa kuradi paistes mundega kükloop!sai ju asjad transferide koha pealt korda aetud,aga ei kõva mees pidi ikka jälje jätma,kui midagi tarka öelda pole,jätta ütlematta,tont raisk!
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

            yeah wotever

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

              Originally posted by H.M Murdock
              kui midagi tarka öelda pole,jätta ütlematta,tont raisk!
              nüüd tuli küll tore mees rääkima mina olne ka samasugune tglt a ma võin sest ma olen jubelahe :P
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                Originally posted by Pätu


                Originally posted by H.M Murdock
                kui midagi tarka öelda pole,jätta ütlematta,tont raisk!
                nüüd tuli küll tore mees rääkima mina olne ka samasugune tglt a ma võin sest ma olen jubelahe :P

                tore et sa endast nii heal arvamusel oled !!!aga no vaata seda estonit,teeb mingeid mõtetuid kahe sõnalisi postitusi,pole siis ime et tal neid sinna ~1200 kogunenud on.sa eston oled ikka 1 igavene peer küll,täiest pointless tegelane,kuule mis sa midagi tarka ka öelda oskad????
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                  lasen vastavalt vestluskaaslasle intelligentsile... edasi m6tle ise

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                    Originally posted by eston#21


                    lasen vastavalt vestluskaaslasle intelligentsile... edasi m6tle ise

                    kuidas väljendab \"käi vittu will you\" kellegi inteligentsi (peale su enda)????
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Mängjate üleminekud 2002/03\'

                      su mõttetera oli isegi su enda jaoks liiga keeruline. better luck next time
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar

                      Working...
                      X