320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Claude Puel

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Claude Puel
      asjalik vana

      Kommentaar


        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        (loe: Roy Palace'i etteotsa määramine).
        üsna halb võrdlus, arvestades et Hodgson on olnud (sel sajandil) ainult paari Premier League'i keskmiku eesotsas ja mõlemal juhul väga head tööd teinud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
          üsna halb võrdlus, arvestades et Hodgson on olnud (sel sajandil) ainult paari Premier League'i keskmiku eesotsas ja mõlemal juhul väga head tööd teinud.
          Mõte oli selles, et ajale jalgu jäänud seniilne vanainimene võeti taas etteotsa, kes ühe juurest teise juurde oma kiviaja jalgpalli õpetamas käib. Tra no milleks?

          /OT
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
            Mõte oli selles, et ajale jalgu jäänud seniilne vanainimene võeti taas etteotsa, kes ühe juurest teise juurde oma kiviaja jalgpalli õpetamas käib. Tra no milleks?

            /OT
            [OT]

            2008/09: Hodgson'i esimesel täishooajal Fulham'i läbi aegade parim koht PLis (7.).
            2009/10: Fulham esimest korda ajaloos Euroopa tippturniiri finaalis (Europa League).
            2010/11: WBA palkab Hodgson'i veebruaris, kui ollakse 17. kohal ja väljalangemise piiril. Hooaeg lõpetatakse 11. positsioonil.
            2011/12: WBA liigas 10. (parim koht pärast 1981. aastat).

            äkki seepärast.

            [/OT]

            Kommentaar


              Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
              [OT]
              Roy ajalugu
              [/OT]
              Kui palju vett on merre voolanud pärast neid sündmusi, ma reaalselt ei usu vanakooli treeneri edusse praegusel ajal. A see kõik on puhtalt mu arvamus, no hard feelings.
              /OT
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                Kui palju vett on merre voolanud pärast neid sündmusi, ma reaalselt ei usu vanakooli treeneri edusse praegusel ajal. A see kõik on puhtalt mu arvamus, no hard feelings.
                /OT
                Pisut veider, et Sa materdad vanakooli treenerit Leicesteri teemas, kelle imeline tiitlivõit tuli...

                ... vanakooli treeneri juhendamisel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Pisut veider, et Sa materdad vanakooli treenerit Leicesteri teemas, kelle imeline tiitlivõit tuli...

                  ... vanakooli treeneri juhendamisel.
                  Nagu võrdleks siga ja kägu. Ranieril on reaalselt skilli ja oskust ajaga kaasas käia.
                  A no mida me vaidleme üldse...Roy vedas viimati mu kullakallivääraka inglismannide koondise korralikult häbisse.

                  E: mida Ranieri eile tegi, oli täielik erand. Kus ta nüüd on?
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                    Nagu võrdleks siga ja kägu. Ranieril on reaalselt skilli ja oskust ajaga kaasas käia.
                    See on küll rohkem tagantjärgi tarkus, et Ranieril on/oli oskust ajaga kaasa käia. Sisuliselt eelnes Leicesteri hooajal läbikukkumine Romas (vallandati enne hooaja lõppu 8. kohalt), Interis (vallandati enne hooaja lõppu 9. kohalt), Kreeka koondises (vallandati peale nelja kohtumist, millest ühtegi ei võidetud). Lisaks enamvähem hooajad Monacos, kus robustseid kulutamisi arvestades tehti oma ära. Aga ei midagi enamat. Et võivad ka need vanad mehed üllatada!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                      Nagu võrdleks siga ja kägu. Ranieril on reaalselt skilli ja oskust ajaga kaasas käia.
                      A no mida me vaidleme üldse...Roy vedas viimati mu kullakallivääraka inglismannide koondise korralikult häbisse.

                      E: mida Ranieri eile tegi, oli täielik erand. Kus ta nüüd on?
                      Ranieri? Nantes`is. Prantsusmaa liiga hetke kolmanda meeskonna peatreener. Ja Kreeka koondise fännid ilmselt suudaks sama juttu rääkida Ranieri kohta, mida Inglismaa omad Hogdsoni kohta. Fääridelt kodus pähe saamine vast võrdub samaga, mis inglastel Islandiga juhtus. Mina ei uskunud ka Ranierisse, kui Leicesterisee toodi aga andis ilmselt päris paljudele meist korraliku ninanipsu ja pani asju pisut teises valguses nägema. Pole need dinosaurused midagi ajale nii jalgu jäänud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Ranieri? Nantes`is. Prantsusmaa liiga hetke kolmanda meeskonna peatreener. Ja Kreeka koondise fännid ilmselt suudaks sama juttu rääkida Ranieri kohta, mida Inglismaa omad Hogdsoni kohta. Fääridelt kodus pähe saamine vast võrdub samaga, mis inglastel Islandiga juhtus. Mina ei uskunud ka Ranierisse, kui Leicesterisee toodi aga andis ilmselt päris paljudele meist korraliku ninanipsu ja pani asju pisut teises valguses nägema. Pole need dinosaurused midagi ajale nii jalgu jäänud.
                        Jap, Prantsusmaal, mitte enam rebaste eesotsas, sai ikkagi Inglismaal tal ka jõud ja mõistus ruttu otsa. AGA...Ranieril on võrreldes Hodgsoniga reaalselt ette näidata tiitleid ajaloost + muinasjutuhooaeg inglismaalt, seega midagi ta siiski ju suudab. Roy on lihtsalt tammunud ühest kohast teise, nagu vang oma aja ära istunud ja keskpäraste tiimidega suutnud seal keskel ka edasi olla, aga lõppudelõpuks ikkagi midagi ära teinud (ei klubidega, ei Inglismaaga, kuigi tahaks näha seda venda, kes Inglismaaga üldse midagi ära teeb).
                        Las mulle jääb mu arvamus, et dinosauruste aeg on ümber, eks.
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          Sügavalt kahtlen, et Ranieri puhul jõu ja mõistuse otsa saamine põhjuseks oli. Pigem läks ikkagi riietusruum käest ja mõned mehed lõid lihtsalt talle noa selga. Seda näitab ka see, kui meeskond nagu üle öö Shakespeare`i juhendamisel uuesti korralikult mängima hakkas. Aga las siis jääb sulle sinu arvamus.

                          Kommentaar


                            Puel võiks oma vana juveeli Ben Arfa talvel meeskonda tuua
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kui EL on Euroopa tippturniir, siis misasi veel CL on?
                              [/OT]
                              kas maailmas saab olla ainult üks tippsportlane? ka Poola kõrgeimal mäel on kolm tippu.

                              üldiselt aga üritus tõlkida väljendit first major European final. 2002. aastal võitsid selle kopsiku, mille logo mul avatariks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                                Puel võiks oma vana juveeli Ben Arfa talvel meeskonda tuua
                                kaks kuud head ja isukat mängu ja edaspidi head isu lihtsalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X