320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
    Väga äge. Näitab hästi, et uskudes ja MEESKONNANA millegi nimel tööd tehes, on võimalik korda saata suuri asju!
    Justjust, kord mingi 40 aasta jooksul suudab keegi sellises mastaabis sähvatada. Ma olen üsna kindel, et mullune suvine ettevalmistus oli suunatud premmi püsima jäämisele mitte mingile utoopiale. Detsembris loodeti top10s lõpetada, veebruaris top4s, märtsist alates oli selge, et mängitakse ikkagi tiitlile. Ja lõpuks võeti see suht kindlalt ka ära. Kombinatsioon heast taktikalisest juhendamisest vanameistri poolt ja hästi palju joppamist paljudes muus elementides(vigastused, kohtunikud, mängusisene hea jooks jms). Märkimist väärib ka kõikide teiste saamatus, palju on siin juttu olnud arse fuckupist aga mainiks siis ära ka sellised klubid nagu city, manu, liverpool ja eelkõige tselsi, kes selle kõik Leicesterile oma saamatusega võimalikuks tegid.

    Leicesteri võit väärib tunnustust, sellest ei ole mitte mingisugust kahtlust, liigatabel ei valeta kunagi. Parim meeskond võitis tiitlit. Tunnustada tuleks ka kõiki teisi suuri, kes selle võimalikuks tegid. Aga päeva lõpuks sport võitis vahelduseks rahakottidele. Good stuff.

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Justjust, kord mingi 40 aasta jooksul suudab keegi sellises mastaabis sähvatada. Ma olen üsna kindel, et mullune suvine ettevalmistus oli suunatud premmi püsima jäämisele mitte mingile utoopiale. Detsembris loodeti top10s lõpetada, veebruaris top4s, märtsist alates oli selge, et mängitakse ikkagi tiitlile. Ja lõpuks võeti see suht kindlalt ka ära. Kombinatsioon heast taktikalisest juhendamisest vanameistri poolt ja hästi palju joppamist paljudes muus elementides(vigastused, kohtunikud, mängusisene hea jooks jms). Märkimist väärib ka kõikide teiste saamatus, palju on siin juttu olnud arse fuckupist aga mainiks siis ära ka sellised klubid nagu city, manu, liverpool ja eelkõige tselsi, kes selle kõik Leicesterile oma saamatusega võimalikuks tegid.

      Leicesteri võit väärib tunnustust, sellest ei ole mitte mingisugust kahtlust, liigatabel ei valeta kunagi. Parim meeskond võitis tiitlit. Tunnustada tuleks ka kõiki teisi suuri, kes selle võimalikuks tegid. Aga päeva lõpuks sport võitis vahelduseks rahakottidele. Good stuff.
      partypooper

      kui poisid suudavad viimaseks kaheks mänguks kaineks saada, siis tuleb 80+ punkti hooaja peale ja hetkel on kaotusi vaid 3 ehk meistrivääriline esitus Leicesterilt sõltumata sellest, mida eeldatavad favoriidid hooaja käigus tegid.

      Kommentaar


        https://www.instagram.com/p/BETlqMnnbhn/

        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Tervitaks omalt poolt ka kohalikke teadmamehi:




          Kas Ekspress Grupi töötajad saaksid selle tüübi IP-aadressi kaudu kätte saada ja siis homme Terevisiooni otse eetris ära teha?

          Kommentaar


            veel huvitavat :


            Kommentaar


              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Mõtlesin tükk aega, mis võiks üleüldse olla spordiajaloos midagi samaväärset uskumatut. Ei meenunud.
                Minu eluea jooksul pole jalgpalliajaloos midagi selleväärset toimunud. Absoluutselt ime-kategooriasse kuuluv hooaeg Leicesterilt.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Tuli ära - väga kena
                  Kurat olin eile rampväsinud ja läksin magama kui Chelsea 2-0 taha jäi. Hommikul oli nüüd hea näha tulemust positiivset.

                  Kommentaar


                    järgmine hooaeg Euroopas tuleb huvitav. kas klubis on ka tegelikku sisu võitlemaks Euroopa hetke suurtega või saadakse korralikult tala?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      järgmine hooaeg Euroopas tuleb huvitav. kas klubis on ka tegelikku sisu võitlemaks Euroopa hetke suurtega või saadakse korralikult tala?
                      Keda see ikka enam kotib. Ajalugu on tehtud.

                      Kommentaar


                        Täna hommikul meenus mulle selline asi, et tegelikult olen ma värsket Inglismaa meistrit ju täitsa livena isegi näinud Kadriorus. Googeldasin üle ja oligi nii, et 2004a suvel võitis Leicester Levadiat sõprusmängus 2-3 ning mängu parimaks valiti siis veel päris noor olnud Ats Purje.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Keda see ikka enam kotib. Ajalugu on tehtud.
                          seda muidugi. Premieri kontekstis igati lahe sündmus
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Fantastiline saavutus! Õnnitlused kõikidele kes seda klubi fännavad!
                            Ja kõik kes tahavad tähistada kõike seda kohalike Leicesteri kraamiga, siis meite poodides on müügil "Everards Original" nimeline õlu. Õlletehase ja staadioni vahele jääb napp 10 minutiline autosõit.

                            Kommentaar


                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Kasper Schmeichelil on poeg Max. Ta on praegu kuuene, aga ilmselt peaks suvaline klubi ta kindlalt ära krabama ja siis iga hinna eest klubis hoidma. Küll siis kunagi ka vähemalt üks tiitel kukub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X