320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lugesin kaks viimast lehekülge postitusi läbi ja avastasin, et üks väga oluline asi on mainimata. Nimelt on kohe-kohe valmis saamas dok.film Vardy'st, tema tõusust tippu ja loomulikult ka meeskonnast, kellega ka meistriks tuli. Seda dokki aga hakati tegema tunduvalt varem kui mehe müük esile kerkis. Seega ...

    Edit: Link kah
    Benitez: "In football, everything is a lie".

    Kommentaar


      miks peaks keegi praegu tahtma Leicesterist lahkuda, kui klubi jaksab palka maksta ja sisekliima on hea? legestaatusest suvalise "galaktika" keskpärasusse. äkki tahavad sama hooga edasi panna. meistrite liiga ja kõik muu. elu ei käi ainult superklubide ümber.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Sarnases olukordades, võtame kasvõi Marseille`s, oleks klubi ise mehe välja surunud, kuna summa on lihtsalt liiga hea, et tagasi lükata. Isegi, kui väljaotsuklauslit poleks olnud.
        olen lesteri omanik ja mõtlen, et davai, rahaga on okei, aga müüme ikkagi ühe meeskonna põhitüüpidest - mehe, kes on üks põhinägudest tiitli kojutoomisel ja nüüdseks osa meeskonna identiteedist - maha, sest tema eest ei saa kunagi sellist plekki? kui täitsa maik-ashlistuda tahta, siis ole muidugi lahke, aga mis implusi see tulevikuks annab? julgen väita, et sellise, mida hiljem enam 30milli eest ei paranda.


        edit. seda, et arsenali fänn(id) ei mõista, miks keegi härrasmees, kes oma klubis löönud lõkkele, ei taha tulla tiimi, kus igasugune medali- ja üldise kvaliteedilootus justkui kõrgem, on muidugi natuke...ma nüüd ei teagi, mis sõna siin kasutada...omamoodi. #cescsagnaclichynasrirvpsong?
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          olen lesteri omanik ja mõtlen, et davai, rahaga on okei, aga müüme ikkagi ühe meeskonna põhitüüpidest - mehe, kes on üks põhinägudest tiitli kojutoomisel ja nüüdseks osa meeskonna identiteedist - maha, sest tema eest ei saa kunagi sellist plekki? kui täitsa maik-ashlistuda tahta, siis ole muidugi lahke, aga mis implusi see tulevikuks annab? julgen väita, et sellise, mida hiljem enam 30milli eest ei paranda.


          edit. seda, et arsenali fänn(id) ei mõista, miks keegi härrasmees, kes oma klubis löönud lõkkele, ei taha tulla tiimi, kus igasugune medali- ja üldise kvaliteedilootus justkui kõrgem, on muidugi natuke...ma nüüd ei teagi, mis sõna siin kasutada...omamoodi. #cescsagnaclichynasrirvpsong?
          Ma ei ütleks omamoodi. Pigem arusaadav. Polda ju harjunud, et nende mehed truuks jääksid selle asemel, et suuremasse klubisse minna.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Ma mingil põhjusel usun, et see leping oli nö, lepitustehing, et ilmselt läheb Vardy ära, aga mitte 20 milli eest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Gunnarid ei tahtnudki teda ju?
              tegelt nii et klubi tahtis Vardyt aga suur osa fänne ei tahtnud. Need on nüüd päris rahul. Ma isiklikult olen mures, et kas meil normaalseid varuvariante ka oli või ongi nüüd peipsis ründaja ostuga selleks suveks.

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Tõsi jah? Teeme beti, pakun välja 500 eurot, kui Leicester võidab tiitli maksan mina sulle, kui Arsenal tiitli, siis sina mulle. Suure tõenäosusega ei maksa keegi kellelegi aga kõlab siis ju hea bet, ei? Ikkagi ju tõenäolisem Leicesteriga uuesti võita ja whatnot...

                Aga pakkumine on tõsine, on mune oma raha sinna panna, kus sõnad on? Või tulid otse delfist siia paska ajama?

                Mõistagi escrowga.
                Sinu regulaarsest ülenärvitsemisest võib järeldada kes siin delfist tuleb
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Ülenärvitsemisest, höh. Mulle ei meeldi persest rääkijad. Ühesõnaga, nagu arvata oli, ei ole sa piisavalt mees, et mu pakkumise vastu võtaksid. Mis on iseenesest täiesti ebaloogiline käitumine, sest kui mingi asi on täiesti kindel ja keegi loll on nõus sinuga selle peale isegi raha vahele panema ja sa keeldud, ütleb see sinu enda kohta nii mõndagi.

                  Kommentaar


                    Vau. Pooltrollimise pärast mingi tundmatu maniakiga sadu eurosid kohustuslikult loopima hakata? sa ikka toidad jätkuvalt
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Mis see millessegi puutub, mis ma sinu arust olen? Sa oled kursis kuidas toimib escrow-süsteem? Kolmas, sõltumatu ja usaldusväärne isik hoiab mõlema poole rahasid enda käes kuniks lõpptulemi selgumiseni ja kannab seejärel võitjale mõlema poole rahad. Keegi ei palugi kellelgi võõrastega sadade eurode peale lampi kihla vedada.

                      Ja mismõttes loopima??? Esiteks, on ülimalt suur tõenäousus, et kumbki, ei Arsenal ega Leicester, ei võida tiitlit. Seega mingit raha loopimist otseselt ei toimu ju, lihtsalt tuleb raha kanda hooaja alguses escrow-mehele ja hooaja lõpus saad selle tagasi. Teiseks, on Leicesteri liigavõit ju palju tõenäolisem, seega, kui keegi siin oma raha loopima peaks, siis olen see siis ju tõenäoliselt mina. Las see loopimise jutt jäägu siis parem mu naisele, kui ta kuuleb et mingile suvalisele foorumijorsule raha kaotasin.

                      Võime ka väiksema summa peale teha kui pakutud summa üle jõu käib, alla soti samas ei viitsi vaevuda.

                      Kommentaar


                        disclaimer: kavatsen siin foorumis edaspidigi vahel öelda, et arsenal/liverpool/mancity/bayern/sisestanõmedaklubinimi on sitt.

                        raha ei maksa kellelegi.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          disclaimer: kavatsen siin foorumis edaspidigi vahel öelda, et Manu on sitt.

                          raha ei maksa kellelegi.
                          aga palun
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar




                            Mendy on vist suht Kante sarnane vend? Seega Kante Madridi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust


                              Mendy on vist suht Kante sarnane vend? Seega Kante Madridi?
                              Igaks juhuks mainin, et pildil siis Nampalys Mendy, endine Nice'i kaitsev poolik.

                              Vist isegi sama pikk kui Kante. Äkki toodi sügavuseks? Kuigi ega Amartey ka palju mängida ei saanud. Lõhnab küll seda moodi, et Kante tehakse rahaks. Realiga on teda viimastel päevadel kõvasti seostatud, samuti Pogbat. Ei oleks ilmselt väga üllatav, kui Real mõlemat tahab. Sel juhul läheb üks kahest (James või Isco) ilmselt müügilehele.

                              Kommentaar


                                Ma annaks kaks senti Vardy mõtete eest, pärast seda, kui Mahrez ja Kante on oma liigutused teinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X