320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    Ma annaks kaks senti Vardy mõtete eest, pärast seda, kui Mahrez ja Kante on oma liigutused teinud.
    Arsenali rõve mängustiil ei sobinud ju. Igati õigustatud otsus!

    Kommentaar


      Jup, nüüd Kante ametlikult läinud.

      Tsitaati ka - "My first season in English football was very special and now I hope to go on to achieve even more during my time as a Chelsea player.

      Tõlge - "Esimesel hooajal teenisin rohkem kui Prantsusmaal mängides. Nüüd hakkan veel rohkem teenima".

      Kommentaar


        See üleminek ei tundu eriti loogiline. Hea küll, Leicesteri tiitlivõit tuleval hooajal on vähem tõenäolisem kui venkude oma aga CLi asemel mingit mikikarikat Chelseaga nühkida on kergelt 'wtf'. Üleminekut mõnda CLis mängivasse tõsiselt suurde klubisse nagu näiteks Real (kellega teda päris kõvasti seostati) mõistaks aga see jääb pisut veidraks. Lähedast palka peaks ka Leicester olema võimeline maksma. Tšelskisse oleks võib-olla järgmisel hooajal võinud minna.

        Kommentaar


          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          Lähedast palka peaks ka Leicester olema võimeline maksma. Tšelskisse oleks võib-olla järgmisel hooajal võinud minna.
          Not really. Telerahad ilmselt realistlikult võttes on Chelseal endiselt suuremad + commercial ka. Jah, CLi boonused on LC kasuks aga ei usu, et LC olnuks nõus tema palka neljakordistama nagu uusrikaste värdklubi seda tegi.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Not really. Telerahad ilmselt realistlikult võttes on Chelseal endiselt suuremad + commercial ka. Jah, CLi boonused on LC kasuks aga ei usu, et LC olnuks nõus tema palka neljakordistama nagu uusrikaste värdklubi seda tegi.
            Ilmselgelt on rahalised võimalused Tšelskil suuremad aga ma usun, et mingisugune hierarhia (palga osas) on ka seal olemas. Vaevalt, et Kante venkude palgatabelis esimeste hulgas on. Ma küll ei tea, palju ta Leicesteris enne teenis aga minu arust oleks loogiline, et Leicester suudab oma võtmemängijatele mingisugust Chelsea keskmise lähedast palka maksta.

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Ma küll ei tea, palju ta Leicesteris enne teenis aga minu arust oleks loogiline, et Leicester suudab oma võtmemängijatele mingisugust Chelsea keskmise lähedast palka maksta.
              Või siis oleks loogiline realiseerida mängija, kes on teinud ühe väga hea hooaja absoluutselt maksimaalse väärtuse eest, mis ta kunagi väärt saab olema ja hoida kokku tulevane palgaraha tuues Ligue 1st asemele uus mees kopikate eest ?

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Või siis oleks loogiline realiseerida mängija, kes on teinud ühe väga hea hooaja absoluutselt maksimaalse väärtuse eest, mis ta kunagi väärt saab olema ja hoida kokku tulevane palgaraha tuues Ligue 1st asemele uus mees kopikate eest ?
                Üks väga hea hooaeg on tõsi aga ma ei näe põhjust, miks tema väärtus tulevikus kasvada ei tohiks. Mendy võib Kante kombel samuti läbi lüüa aga mingit garantiid ju ilmselgelt ei ole, et ta vääriliselt Kante asendamisega hakkama saab. Ning kui saab, siis järgmisel suvel tahab ka tema raha juurde saada. Mõistetav siiski, et ühe hooajaga relegatsioonimeeskonnast top4-meeskonnaks ei kasvata, seega on selline Southamptoni moodi lähenemine arusaadav. Aga kui siit veel Mahrez ja paar tegelast veel maha müüa ning asendused välja ei vea, siis võib kelder jälle vaikselt paistma hakata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Üks väga hea hooaeg on tõsi aga ma ei näe põhjust, miks tema väärtus tulevikus kasvada ei tohiks. Mendy võib Kante kombel samuti läbi lüüa aga mingit garantiid ju ilmselgelt ei ole, et ta vääriliselt Kante asendamisega hakkama saab. Ning kui saab, siis järgmisel suvel tahab ka tema raha juurde saada. Mõistetav siiski, et ühe hooajaga relegatsioonimeeskonnast top4-meeskonnaks ei kasvata, seega on selline Southamptoni moodi lähenemine arusaadav. Aga kui siit veel Mahrez ja paar tegelast veel maha müüa ning asendused välja ei vea, siis võib kelder jälle vaikselt paistma hakata.
                  Sest me ei vaata jalgpalli ju esimest aastat. Leicesteri fenomen oligi selles, et mängijatel nagu Vardy, Mahrez ja Kante numbrid (realiseerimisprotsendid jne.) olid normaalsuse piiridest täiesti väljas. Ehk, et pmst oli see üks hästi pikk 'purple patch', mis nende õnneks kestis tavatult pikalt ja tõi lõpuks ka tasu. Ehk nagu öeldud, kui üldse realiseerida siis nüüd sest suure tõenäosusega järgmine aasta on output kehvem, seega üleminekusummad ja palk mida küsida saab ka kehvemad.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Kante ei teinud eelmine hooaeg mitte midagi sellist, mida ta hooaeg varem juba Caen`i eest ei oleks teinud. Ehk olen samas paadis foorumlase RealFaniga, et vaevalt tema väärtus oleks hooajaga langenud. Pigem isegi vastupidi arvestades, kui kiiresti üleminekutesummad aastas taas kasvanud on. Jube kurb on näha, et absoluutselt mitte mingit kannatust enam ei mängijatel ega klubidel ei ole. Kõike ja kõiki on võimalik suurte kohvritega tühaks vedada. Vahet pole, kas mängid CL-i või mitte.

                    Kommentaar


                      Ei nõustu, dramatiseerite üle. Kante tegi investeeringu endasse ja oma tulevikku selle lükkega. Rohkem palka järgmise 5 aasta jooksul, rohkem CLi mänge järgmise 5 aasta jooksul, parem elukvaliteet (London) järgmise 5 aasta jooksul. Te kõik teeks tema putsades või oma tööalases karjääris sama valiku kui pakkumised oleks laual.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kõik eeldavad, et CLi alagrupp on lagi? Leicester läheb esimesse potti, ei tule midagi nii raske alagrupp suure tõenäosusega, imo võivad täiesti vabalt edasipääseda ja play offides väike leicestery maagia ja kõike võib juhtuda.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Kõik eeldavad, et CLi alagrupp on lagi? Leicester läheb esimesse potti, ei tule midagi nii raske alagrupp suure tõenäosusega, imo võivad täiesti vabalt edasipääseda ja play offides väike leicestery maagia ja kõike võib juhtuda.
                          See polnud point ju.
                          Eks euro näitas ka, et tegu pole ühe hiti imega, Chelski on ka stiililt talle sobivaim klubi ning Reali toetajale vist on ikkagi mõistetamatu see, et Kante neid ei eelistanud. Minu jaoks väga loogiline üleminek.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Jube kurb on näha, et absoluutselt mitte mingit kannatust enam ei mängijatel ega klubidel ei ole. Kõike ja kõiki on võimalik suurte kohvritega tühaks vedada. Vahet pole, kas mängid CL-i või mitte.
                            kahjuks on nii igal elu alal, inimsuhetes jne. mõtetu loota et jalgpallis teisiti oleks.

                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Kõik eeldavad, et CLi alagrupp on lagi? Leicester läheb esimesse potti, ei tule midagi nii raske alagrupp suure tõenäosusega, imo võivad täiesti vabalt edasipääseda ja play offides väike leicestery maagia ja kõike võib juhtuda.
                            vat seda tahaks küll näha. miskipärast kaldun hetkel pessimistide leeri.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              See polnud point ju.
                              Eks euro näitas ka, et tegu pole ühe hiti imega, Chelski on ka stiililt talle sobivaim klubi ning Reali toetajale vist on ikkagi mõistetamatu see, et Kante neid ei eelistanud. Minu jaoks väga loogiline üleminek.
                              Chelsea stiili on ilmselt üsna raske määratleda, kui selle treeneriga on tehtud täpselt üks sõprusmäng. See selleks. Arvestades nende kaadrivoolavust, oleks sinna saanud ka järgmisel hooajal minna, kui Leicesteri ime (loodan, et ma siinkohal kedagi ei pahanda) läbi saab. Ehk siis, kui juba kuhugi minna, siis oleks võinud minna Reali, Juventusesse või mõnda teise suurde klubisse, kes väidetavalt teda jahtis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Chelsea stiili on ilmselt üsna raske määratleda, kui selle treeneriga on tehtud täpselt üks sõprusmäng. See selleks. Arvestades nende kaadrivoolavust, oleks sinna saanud ka järgmisel hooajal minna, kui Leicesteri ime (loodan, et ma siinkohal kedagi ei pahanda) läbi saab. Ehk siis, kui juba kuhugi minna, siis oleks võinud minna Reali, Juventusesse või mõnda teise suurde klubisse, kes väidetavalt teda jahtis.
                                Conte stiil. Vaevalt see muutub. Inglise jalka tuttavam ka, väiksem risk.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X