320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leicester City FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    peavad ikka madalad standardid olema, kui sellise grupi kinnipanemist fenomenaalseks pidada
    oh sind väikest junni
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      peavad ikka madalad standardid olema, kui sellise grupi kinnipanemist fenomenaalseks pidada
      No mis sa sellise rumaluse peale ikka kostad. On jah madalad standardid - esimest ja ilmselt viimast korda Meistrite Liigas edukalt mängida. ManC toetaja ei hakka sellest enne aru saama kui šeikide kinnisvaramiljardid kliimamuutuse tagajärjel olematusse kaovad.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        meeskonnale, kes kõigest poole aasta eest premmi kinni pani, võiks ikka natuke rohkem krediiti anda kui lihtsalt võitu Bruggi ja Copenhageni üle fenomenaalseks pidada. Ülivõrded saavad muidu otsa ajaks, mil sama tehakse Reali või Bayerniga.

        Kommentaar


          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
          meeskonnale, kes kõigest poole aasta eest premmi kinni pani, võiks ikka natuke rohkem krediiti anda kui lihtsalt võitu Bruggi ja Copenhageni üle fenomenaalseks pidada. Ülivõrded saavad muidu otsa ajaks, mil sama tehakse Reali või Bayerniga.
          Premi 14s meeskond on hetkel CLis alagrupi kindel võitja ja seda enne viimast mängu.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            meeskonnale, kes kõigest poole aasta eest premmi kinni pani, võiks ikka natuke rohkem krediiti anda kui lihtsalt võitu Bruggi ja Copenhageni üle fenomenaalseks pidada. Ülivõrded saavad muidu otsa ajaks, mil sama tehakse Reali või Bayerniga.
            Noh, nii mõnigi Inglise klubi on sellega põrunud ennem.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Alagrupivõitu püüda ja seda kuidagi madalateks standarditeks nimetada on ikka alatu laim. Selgemast selgem, et klubi on võtnud prioriteediks nr 1 seal sel aastal hästi esineda ja miks peaks see kuidagi teisiti olema? Võimed ei luba kõikides sarjades 100% gaas põhjas kuuma anda ja see võiks igale jalgpallivaatajale arusaadav olla.

              Pigem ma küsiks miks nt Tottenham nii kusine Euroopas on - kogemusi ja pinki ju jagub!

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                Pigem ma küsiks miks nt Tottenham nii kusine Euroopas on - kogemusi ja pinki ju jagub!
                Tottenham keskendub liigavõidule.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Tra mobiilis on miski pask. Üritad postitust editida siis kustutatakse see hoopis mul ära. (Kustutatud posti kuidagi tagasi vist enam ei saa ka?)
                  Igaljuhul mis ma kuskil 12.30-12.45 kirjutasin oli umbes selline:

                  gizmoduck ei öelnud midagi valesti.
                  Hästi tehtud - jah.
                  Fenomenaalne sellises alagrupis - ei.

                  Lesteri alagrupp konkurentsitult kõige nõrgem. Ainuke asjalikum tiim on Porto kes ei ole samal tasemel mis mõned aastad tagasi. Kohalikus liigas eelmine hooaeg jäädi kolmandaks, suur vahe sees võitja Benficaga ning praegugi liigas nendega juba kerge vahe sees.

                  See, et Leicesteril liigas sitt seis on, on nende endi viga.

                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Pigem ma küsiks miks nt Tottenham nii kusine Euroopas on - kogemusi ja pinki ju jagub!
                  You can take Spurs out of the Europa League but you can't take the Europa League out of Spurs.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    You can take Spurs out of the Europa League but you can't take the Europa League out of Spurs.
                    Tell a man a joke, he can laugh for a minute. Show a man Tottenham Hotspurs, he can laugh for a lifetime!
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Oi, Arsenali fännidel on jälle liiv vagiinas. Vaadake faktidele näkku, et tegelikult Spurs oli eelmine aasta parem ja Lester on võitnud tiitli, mida te olete mingi 14 aastat taga ajanud. Kõik ülejäänu on taustamüra.

                      Kommentaar


                        Mourinho arvates oli ju lausa 18 aastat ilma tiitlita!

                        Mismoodi spurs parem oli? Sprs polnud kordagi isegi mitte konkurentsis, alles siis, kui arse oma tavalise veeb-märts kollapsi läbi tegi, suutsid korraks ette minna. Ja mis sel kokkuvõttes vahet on? Viimases voorus saadud koslep relegeeritud nufcilt võtab tottenhami ilusti kokku.

                        Ma ei tea, mul ei ole mingeid segaseid tundeid ega kibestumust leicesteri pihta. Omamoodi tore ju et võitsid. arse on arse ja arse is gonna arse. Aga Katku point on ju pädev. Väga palju nõrgemat gruppi ei annakski kokku panna, lisaks teisest teemast võtke aluseks palgafondi graafik ja Leicesteri grupivõit on igati loogiline tulemus. Ja rohkem Arsenali fänne siin ju sellest ei jauranud, marv niisama tögas sprsi. Aga narratiiv on ikka see, et arsenali fännidel on alati tussu liivane.

                        Teemasse kaa, Leicester võiks CL-i võita ja Champi kukkuda. See oleks suht eepiline.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          Mourinho arvates oli ju lausa 18 aastat ilma tiitlita!

                          Mismoodi spurs parem oli? Sprs polnud kordagi isegi mitte konkurentsis, alles siis, kui arse oma tavalise veeb-märts kollapsi läbi tegi, suutsid korraks ette minna. Ja mis sel kokkuvõttes vahet on? Viimases voorus saadud koslep relegeeritud nufcilt võtab tottenhami ilusti kokku.

                          Ma ei tea, mul ei ole mingeid segaseid tundeid ega kibestumust leicesteri pihta. Omamoodi tore ju et võitsid. arse on arse ja arse is gonna arse. Aga Katku point on ju pädev. Väga palju nõrgemat gruppi ei annakski kokku panna, lisaks teisest teemast võtke aluseks palgafondi graafik ja Leicesteri grupivõit on igati loogiline tulemus. Ja rohkem Arsenali fänne siin ju sellest ei jauranud, marv niisama tögas sprsi. Aga narratiiv on ikka see, et arsenali fännidel on alati tussu liivane.

                          Teemasse kaa, Leicester võiks CL-i võita ja Champi kukkuda. See oleks suht eepiline.
                          Sorry, olles suures plaanis Arsenali toetaja, siis teatud inimeste valusad reaktsioonid tekitavad ka endal valu.

                          Kommentaar


                            Ma ei tea Mõnu, muidu oled jumala mõnus igati aga see "liiv tussus" definitsioon on küll õudsalt imelik sul. Selline üksteise pihta teravuste loopimine ehk maakeeles tögamine on hästi tavaline inglise jalkaultuuris, aka "banter". "Liiv tussus" oleks mul siis kui ma tõsimeeli halvasti ütleks, süüdistaks, viriseks jne. Aga noh, erinevad kultuuriruumid vist, sest sa pole siin foorumis ainuke kes seda nii võtab.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Oi, Arsenali fännidel on jälle liiv vagiinas. Vaadake faktidele näkku, et tegelikult Spurs oli eelmine aasta parem ja Lester on võitnud tiitli, mida te olete mingi 14 aastat taga ajanud. Kõik ülejäänu on taustamüra.
                              Meil pole siin Arsenali fännide hulgas vist ühtegi vagiinat. Millest on tegelikult ropult kahju. Ja paremuse määrab liigatabel. Kõik muu on taustamüra.

                              Kommentaar


                                arsenali folkloori kuuluv klassika, et liivase tussi mainimine kohe väikse kempluse kaasa toob.
                                tegelt tahtsin selle taustmüra kohta öelda, et tegelikult ju nii mustvalge pole või kui oleks siis võiks ju lihtsalt mängu lõpptulemusi vaadata ja asi ants. (ütlen seda mõnuka väitele reageerimata, sest pigem on megapohhui kumb londoni kadjakatest eelmine aasta rebastelt ideoloogilises plaanis väiksemad ploomid taha sai)

                                teemasse: lester on tublike.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X