320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumori di Spogliatoio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Lõpuks toodi ka see teema üles. Seda oligi oodata. See, et just RdS selle sita kaela saab on pool juhuslik.

    Isiklikult ei ole mul selle reklaamimise vastu midagi aga seda kuniks see kõik ainult ühes teemas on. Need ristpostitused ajavad suht närvi. Alates õhtulehest ja lõpetades Defaga.
    Nüüd peale seda teemat tegi RdS nii nagu võiks. Postitas kõik oma eelvaated Premium liiga teemasse, mitte ei visanud klubide omasse.
    Ma usun, et kui need hoida ühes teemas kokku on kõik õnnelikud. Artikkel saab reklaamitud ja spämmi pole nii palju.
    Täpselt minu mõtted - lubada võiks koos lühitutvustusega ja seda ühes teemas. Kusjuures mind häirivad pigem videod Rakvere, viljandi ja veel mõnede klubide teemades mida hoolega ka mujal dubleeritakse.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Täpselt minu mõtted - lubada võiks koos lühitutvustusega ja seda ühes teemas. Kusjuures mind häirivad pigem videod Rakvere, viljandi ja veel mõnede klubide teemades mida hoolega ka mujal dubleeritakse.
      Palju neid Rakvere poolseid videosid teise teemasse kopeeritud on? Meenub üks kord, max kaks (kahe hooaja peale). Kummaline, et EJL-i videod ei häiri, mida iga jumala voor positatakse kahes teemas paralleelselt.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Andres. Vaata postitust
        Palju neid Rakvere poolseid videosid teise teemasse kopeeritud on? Meenub üks kord, max kaks (kahe hooaja peale). Kummaline, et EJL-i videod ei häiri, mida iga jumala voor positatakse kahes teemas paralleelselt.
        Ära võta asja nii isiklikult, pane see ejl sinna "ja muu" alla.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #19
          Minu poolt samuti soovitus teha sticky-teema videoülevaadete jaoks. Saab kõik ühest kohast kätte. Mõni mode ehk viitsib teha selle lükke ära tagantjärgi, kui meil on praegu mängitud 8 ja mitte näiteks 28 vooru.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Minu poolt samuti soovitus teha sticky-teema videoülevaadete jaoks. Saab kõik ühest kohast kätte. Mõni mode ehk viitsib teha selle lükke ära tagantjärgi, kui meil on praegu mängitud 8 ja mitte näiteks 28 vooru.
            Kahe käega poolt! Tglt oleks see ka väga hea lahendus, et saaks siis neid videosid vaadata all-in-one nagu öeldakse mitte nii et hakkad otsima ja üles ei leia

            Oleks ka ettepanek - et oleksid keelatud ka postitused nn oma blogipostituste/FB/jne promomisega. Näiteks sellised a la: usun et klubi X võidab! miks? link mu blogile/twitterile/pangakontole

            Kommentaar


              #21
              Kui kedagi häirib see siis saab ju RdS-i postitused varjatuks panna?

              Kommentaar


                #22
                Siim, mis siis sellest Angelost saab? 80%vastanuist ühel või teisel määral häirivad tema postitused. See number on minu arvates piisavalt suur, et teha talle oma teema ja kuhu ta saab tulistada kõike.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Siim, mis siis sellest Angelost saab? 80%vastanuist ühel või teisel määral häirivad tema postitused. See number on minu arvates piisavalt suur, et teha talle oma teema ja kuhu ta saab tulistada kõike.
                  Sellest sai juba see, et ta ei tee enam ristpostitusi ja paneb lühikokkuvõtte teemast juurde.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                    Well, this is a funny one. Juri Frischer like Howard Webb?
                    http://www.rumodispo.com/news/estonia-ref-a-la-webb
                    Millal sa lõpetad videote varastamise ? See et sa salvestad programmiga teiste lindistusi ei tee piraatlust vähemaks.

                    Kommentaar


                      #25
                      äkki bänniks hoopis ära?

                      Kommentaar


                        #26
                        Issand jumal, olge rahulikud nüüd. Mees teeb kiiduväärt tööd, aga ühed samad vennad kogu aeg mölisevad.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas tomm Vaata postitust
                          Issand jumal, olge rahulikud nüüd. Mees teeb kiiduväärt tööd, aga ühed samad vennad kogu aeg mölisevad.
                          küss on lihtsalt selles, et üks härra laseb teiste tööl enda tööna paista. seekord on küll videos öeldud, et liidu materjal, ent miks ei võiks kohe algsele videole viidata?

                          ehk tomm, kui sa filmiksid jalkamängul mingi mäsu näiteks üles, laeksid oma kodulehele ja siis tuleks mingi vend võtaks selle, kopeeriks ja paneks oma lehele oma nime alt ja ütleks, et vaadake mis video! siis see vist poleks ju OK?

                          Kommentaar


                            #28
                            Täitsa poh oleks, ilusti ju äramärgitud, kellele video õigused kuuluvad...
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              #29
                              Kui tema viited on ees, siis jääb kõik lugematta.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Stok
                                Ma pole tomm, aga kui ma filmiks ja keegi teine levitaks, siis see oleks täiesti OK, kuna tõenäoliselt ma ei kaota rahas (loe: ei jää kopikas teenimata). Suures plaanis on autoriõigustel mõtet, aga kui iga natukese aja tagant tõmmatakse saag käima, et kõik need 200 silmapaari vaatavad valest kohast sama videot, siis tuleb küll muie suule.
                                Seda saagi ei tõmmataks päris kindlasti nii sageli käima, kui mees ise ei kaebleks, mismoodi "tema uudiseid" kõik teised pahatahtlikult kopeerivad. Pind, palk ja need teised asjad.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X