320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Gibraltar maavõistlus 26.05.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Näeb.

    Algkoosseis: Pareiko, Jääger, Klavan, Rähn, Kallaste, Sander Puri, Vassiljev, Mets, Antonov, Oper, Anier.

    Võitle, Eesti, võitle!
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      #32
      Vassiljev äärel?
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        #33
        Milleks puri ..miks miks miks.. ma olen juba aastaid küsinud miks sellist vennikest mängitatakse.ei suuda kuskile pidama jääda ..

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          Vassiljev äärel?
          väidetavalt anier siiski ja oper üksi ees. aga noh kohe näeme. puri on sest meil pole ääri, nii lihtne see ongi.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
            Milleks puri ..miks miks miks.. ma olen juba aastaid küsinud miks sellist vennikest mängitatakse.ei suuda kuskile pidama jääda ..
            Tal on koondises oma kindel roll. Võita pall vastaselt tagasi. Seda ta oskab. Klubides oodatakse midagi enamat.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
              Milleks puri ..miks miks miks.. ma olen juba aastaid küsinud miks sellist vennikest mängitatakse.ei suuda kuskile pidama jääda ..
              Mind Puri ei häiri, aga Siim Luts on küll mees keda rohkem koondises näha ei taha.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                Mind Puri ei häiri, aga Siim Luts on küll mees keda rohkem koondises näha ei taha.
                täpselt. Suhteliselt nõrga Rootsi liiga, suhtelise nõrga meeskonna varumees. Väga imelik teda koondises näha.

                Kommentaar


                  #38
                  Posti tulekuga muutus mäng täielikult..

                  Kommentaar


                    #39
                    Posti ja Lutsu asemel oleks veidikene mõistlikumad vahetused olnud Zenjov ja..... ega polegi peale teda kedagi muud võtta olnudki pingilt... Eks hoitakse Balti turniiriks siis Zenjovi ja Anieri.

                    Kommentaar


                      #40
                      Et miks ma seda paska vaatan? Kui Rüütliga selline mäng oleks, siis oleks ilmselt hüsteeria, aga, noh, mida vittu need vahetused tähendasid?

                      Kommentaar


                        #41
                        Liivak ja Mets - kaks positiivset asja selle mängu juures. Kõik.

                        Kommentaar


                          #42
                          See kommenteerimine ETV2s ajas ikka korralikult oksele, kui palju sitta on võimalik suust välja ajada.

                          Kommentaar


                            #43
                            Positiivne:
                            Liivak, Mets, Anier

                            Suht ok:
                            Klavan, Oper, Antonov, Pareiko (no ei pidanud suurt midagi tegema, samas väga kindel ka ei tundunud)

                            Negatiivne:
                            kõik ülejäänud

                            Samas peab ka aru saama, et tegu oli ikkagi suhteliselt sürrealistliku koosseisuga ja tõenäoliselt enamik koosseisust olulistes mängudes koondises ei ole.

                            Kommentaar


                              #44
                              Iseenesest esimene poolaeg oli ju täitsa tore, ilusad läbisöödud, julgelt võeti ette, pingutati kõik ühe eesmärgi nimel.
                              Aga kui Andres lahkus, läks kõik muu ka... Iseenesest oli huvitav mõte katsetada Posti, suurt poissi, tugevate Gibraltari kaitsjate vahel. Aga kui mees pole isegi Eesti Meistriliigas tänavu midagi erilist näidanud siis oleks selle eksperimendi võinud juba eos ka kasutamata jätta.

                              Ka Luts oli sitt. Kohutav isegi, eitea kui ta Gibraltari koondises mängis kas ta seal üldse oleks põhimees?

                              Karol Mets üllatas mind, ma ei ole tast kunagi midagi arvanud, aga tänasega tuli üllatus. Tundub et ka Liivakust tuleb päris tugev mängumees, peaasi et leiab omale kunagi klubi kus mängida saab normaalsel tasemel.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Et miks ma seda paska vaatan? Kui Rüütliga selline mäng oleks, siis oleks ilmselt hüsteeria, aga, noh, mida vittu need vahetused tähendasid?
                                Keda sul sealt pingilt niipalju paremat oleks võtta olnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X