320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Gibraltar maavõistlus 26.05.2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Minu ranti mõte polnud öelda, et kedagi pole vaja kutsuda, vaid see, et katsetada ei saa ilma ühegi põhivennata. Mis kasu annab noortele või varudele see, et nad on korraga väljakul Gibraltari vastu nigu kanad ja kedagi sellist pole, kes suudaks enda mänguga eneseusku sisendada? Ehk päris täies koosseisus proovijaid ka väljakule ei saa ju saata.
    Eesti: 1-Sergei Pareiko, 5-Ken Kallaste, 15-Ragnar Klavan,
    3-Taavi Rähn, 17-Enar Jääger (43. 11-Frank Liivak), 6-Ilja Antonov, 4-Karol
    Mets
    , 14-Konstantin Vassiljev (60. 13-Martin Vunk), 7-Sander Puri, 8-Andres Oper
    (36. 18-Sander Post), 22-Henri Anier (46. 19-Siim Luts).

    Tegin põhivennad boldi. Ilmselt saavad suure rolli ka Kallaste ja Antonov. Kuidas see katsetamine peaks siis olema, ükshaaval?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Jäetakse ikka, kui mängivad vales klubis. Ennegi ja korduvalt juhtunud.
      Ja hetkel, kes on need pallurid, kes vääriks koondisesse pääsemist, aga neid ei ole kaasatud?

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Jah, miks mitte? Miks ei võiks Kivisild jagada talle infot nende kohta, kes seni ei ole suutnud neile antud võimalusi ära kasutada? Miks peab peatreener alustama nullist?



        See on nõrga jalgpalliriigi vabandus, et sõprusmängud ongi testimiseks. Suured riigid ei lähe ka sõprusmänge kaotama. Heakene küll, nende B- ja C-satsid on ka üsna kõvad, aga nende peatreener pistetakse elusast peast nahka, kui mängutulemus ei vasta ootustele. Kui sõprusmängud on testimiseks, mis siis põhimängud on? Valiksari? Et katsetame ja otsime oma valemit, et valikturniiril hästi esineda ja esiviisikusse tulla või? Mina tahan küll vahel võita ka ja minu jaoks on Balti turniir väga tähtis, naabritest peab ju parem olema!
        Eks saada Pehrssonile meil, et testigu ja katsetagu valiksarjas.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Suured riigid ei lähe ka sõprusmänge kaotama.
          Ka Eesti ei läinud Gibraltari vastu kaotama ja tegelikult ei kaotanudki, vaid viigistas.

          Pehrssoni tööd saab hindama hakata alles siis kui valikmängud algavad. Mage praegu mingite sõprusmängude (hetkel vaid ühe mängu) põhjal teda materdama hakata ja kui valiksari osutub meile soodsaks, siis laulame oodi tema geniaalsusele?
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Kunagi oli must nimekiri ka. Mis see "vale klubi" üldse oleks tänasel päeval, Narva Trans?

            Kui peab valima, siis praegusest meistriliigast lööb mul vaid Ratnikov ette mehena, keda üldse pole kuskile võetud ja keda taseme poolest oleks üldse mingitki mõtet kohe A-koondises katsetada. Kui ilma statistikakaustikuta rohkem öelda ei oska, siis järelikult kas ei ole näinud piisavalt palju mänge (mis tähendab, et võetakse sõna vale koha peal) või ei ole ükski mees suutnud isegi siinsel tasemel niimoodi silma torgata (mis tähendab, et ei ole erilist mõtet koondisesse kutsuda). Igasugused ägedad tulevikulootused on meil niikuinii noortekoondiste nimekirjas olemas. See on Eesti, siin ei ole väga varianti, et keegi tulevane Messi treeneritel kahe silma vahele jääb.

            Sõprusmängu kaotama ei lähe muidugi keegi. Ma arvan, et Pehrsson ei läinud Gibraltari vastu ka viiki mängima. Samamoodi nagu ei läinud van Gaal kuu aega enne MMi algust Ecuadori vastu viiki mängima näiteks, aga eesmärk oli tal näha, mida pooleldi B-koosseis suudab (suvaline näide katsetamisest, mis meenus). Ei pannud nagu tähele, et teda Amsterdam Arena ette oksa puua oleks tahetud selle peale.

            Millest muidu see valiksarja viienda koha iroonia? Pole kunagi paremini läinud või? Sellest on miljon korda jahutud, et praeguse põlvkonna ilmselgelt parim võimalus on eesolevas tsüklis avanemas. Seega jah, need on praegu olulisemad mängud kui Balti turniir. Mille me oleme ka juba ainsatki mängu pidamata ilmselgelt ette kaotanud, kui seda foorumit uskuda.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Ka Eesti ei läinud Gibraltari vastu kaotama ja tegelikult ei kaotanudki, vaid viigistas.

              Pehrssoni tööd saab hindama hakata alles siis kui valikmängud algavad. Mage praegu mingite sõprusmängude (hetkel vaid ühe mängu) põhjal teda materdama hakata ja kui valiksari osutub meile soodsaks, siis laulame oodi tema geniaalsusele?
              kas ma oma puust peaga mäletan valesti et neid mänge on justkui 2 juba olnud?
              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas chac Vaata postitust
                kas ma mäletan valesti et neid mänge on justkui 2 juba olnud?
                No kaks jah, aga esimene kodumäng ja esimene mäng võõrsil oli pealegi võidukas ning võitjate üle kohut ei mõisteta.

                Viimase mängu puhul tuleks rohkem keskenduda sellele, et see oli legendaarse mängumehe lahkumismäng. Kas sellistel puhkudel on see resultaat alati kõige primaarsem? Valikmängudes me Opit rünnakus nägema ei hakka. Mängu ju tahtsid kõigest hoolimata võita kõik - tahtis peatreener, tahtsid mängijad ja mõistagi ka poolehoidjad. Ei tulnud välja, lähme eluga edasi. Tähtsamad mängud alles ees.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Subbotinit oleks võinud katsetada. Miks seda Posti peab koguaeg proovima. Nagu Viljar Veski kossukoondises. Välimuselt sobib, aga mängus pole abi.

                  Kommentaar


                    Katsetamine peab loomulikult olema ja eelkõige just sellistes mängudes. Aga tahaks näha rohkem eesmärki nende eksperimentide taga kui üleeile oli. Kui sa paned Posti sisse, siis eeldaks, et idee on vaadata, kas hädalahendus nimega 'lajata pall pika tolkami pihta' on sellises koosseisus rentaabel. Esimene pikk pall või tsenderdus Posti suunas oli millal?

                    Samamoodi ma loen siit mingi kindla tulevikuplaani kohta mängida kahe sügava poolikuga. Mismoodi see toimima peaks, kui ees on kaks puhast ründajat, kes kumbki pallile vastu ei tööta nagu Oper(arusaadavalt)/Anier/Post/Luts Gibraltari vastu?

                    Ehk see asi näeb kuidagi sellise Rombi-Viggo stiilis jäiga lähenemise moodi välja praegu. Et meil on mingi kindel plaan mängida kindlas formatsioonis väga konkreetse joonise järgi. Kui nii on, siis pole nagu väga pointi mingite Postide ja asjadega oma aega raisata, sest noh, ümmargused augud ja kandilised klotsid ja nii edasi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Eesti: 1-Sergei Pareiko, 5-Ken Kallaste, 15-Ragnar Klavan,
                      3-Taavi Rähn, 17-Enar Jääger (43. 11-Frank Liivak), 6-Ilja Antonov, 4-Karol
                      Mets
                      , 14-Konstantin Vassiljev (60. 13-Martin Vunk), 7-Sander Puri, 8-Andres Oper
                      (36. 18-Sander Post), 22-Henri Anier (46. 19-Siim Luts).

                      Tegin põhivennad boldi. Ilmselt saavad suure rolli ka Kallaste ja Antonov. Kuidas see katsetamine peaks siis olema, ükshaaval?
                      Teine poolaeg oli ründefaasi kandvatest koondislastest väljakul null meest. Ehk Rähn on kohenud djüüd, aga ta saab ainult tagant vaadata, kuidas ees mingi siblimine käib.

                      Kommentaar


                        pean tunnistama, et olen sel hooajal Premium liigas näinud oluliselt põnevamaid ja tasemelt justkui paremaid kohtumisi, kui oli see Eesti mäng Gibraltariga.

                        Ent paar märkust.

                        Post väärib ehk küll kriitikat, ent mitte nii palju - oli ju tema suunatud pall see, mille järel Liivakul tekkis 1-1le minek. Selles kohas ju oma ülesande täitis ära.

                        Olin ka natukene pessimistlikult meelestatud Puri suhtes - minu meelest oli ta esimesel poolajal vaat, et silmapaistvaim mängija. Tegi küll paar viga, ent näitas paaril korral ka head tehnikat. Ja no kaitsjana pole mina teda kunagi varem näinud mängimas.

                        Eesti koondise ilmselt parim ründaja jäigi pingile... Samas Anier oli hea.

                        Olen ka ise natukene selles paadis, kes tahab näha koondises ehk Ratnikovi. On ta tõesti siin olnud heas hoos. Just ründava poolkaitsja kohal. Vene keeles siis "dispetšer". Samas ei tea kah jah, et kas on mingi list, milliseid mängijaid ei proovita või mitte. Daniili kahjuks räägib ehk see, et väidetavalt ta küll riigikeelt oskab, ent rääkida ei taha (vähemalt mitte meediaga ja ka siis kui mikrofon sisse lülitatud ei ole).

                        Ma usun, et Kallastet ja Antonovit näeme edaspidi koondises regulaarsemalt.

                        Kommentaar


                          Miks tehti vaid 4 vahetust ja ometigi kurdeti, et paljude vahetuste tõttu kadus mängurütm? Miks ei pandud pärast viigiseisu teket Zenjovi väljakule?

                          Kommentaar


                            Naljaks lugeda , meelest läinud juba kui Rüütli oma ametiaja alguses 7-0 sauna vastu võttis, rahvas kirus ja nõudis koheselt uut peatreeneri. Hiljem aga oli rahvuskangelane. Rahu ainult rahu, nagu ütles Karlson.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              JSee on nõrga jalgpalliriigi vabandus, et sõprusmängud ongi testimiseks.
                              Tõsi. Kui viimati pilgu peale viskasin, siis FIFA rankingus sitsis vutiriik Eesti tabelis võimsal 93.kohal mestis selliste jalgpalli megariikidega nagu Congo, Botswana, Angola ja Qatar.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Tõsi. Kui viimati pilgu peale viskasin, siis FIFA rankingus sitsis vutiriik Eesti tabelis võimsal 93.kohal mestis selliste jalgpalli megariikidega nagu Congo, Botswana, Angola ja Qatar.
                                Katar on varsti mm-l, pane tähele!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X