320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Tere.

    Kas keegi teab, kus oleks PS4 kõige soodsam Fifa coine osta?

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Nonii, laduge FUTi koosseisud välja! Divisioni võite ka juurde panna.
      Mängin kõige kõrgemas divisionis ja Joel on minu satsi top scorer!

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Nonii, laduge FUTi koosseisud välja! Divisioni võite ka juurde panna.
        Mängin PC peal ning olen jõudnud kümne hooajaga teise divisioni. See tuleb endalegi üllatusena, kuna mulle tänavune FIFA eriti ei sobi.

        Tiimid: Mängin kordamööda mõlema meeskonnaga.


        Sneijder ja Emenike on jumalad!!


        Meh. Keskpärane meeskond, Rooneyga on ülimõnus mängida.
        Algselt postitas fitti
        Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

        Kommentaar


          #79
          Eh, mul fifas match day live ei tööta. Kas ka teistel selline probleem?

          Kommentaar


            #80
            Olen nüüd fifat mõned nädalad mänginud, mina kes ma pole peale automängude varem midagi muud mänginud ütlen nii palju, et mäng on väga kaasahaarav, aga samas võin öelda, et nii palju närvirakke pole ma varem üheski teises mängus kaotanud, kui Fifa 15. Täiesti ulme, kui lihtsalt vastane tuleb ja võtab palli ära, mina võin midaiganes teha, aga no ei saa kätte... mehed lihtsalt keksivad väljakul ringi.. siis kui saan palli ja tahan sööta või lüüa, siis päris tihti on nii, et olen vajutanud nuppu, aga mees ei tee midagi, keksib lihtsalt ja laseb palli ära võtta... Mängin PS4-ga.

            Kommentaar


              #81
              ----------------Hart------------------
              Debuchy-Koscielny-Mangala-F. Luis
              Willian - Matic - Ramsey - Cazorla
              ----------------Mata-----------------
              ----------------Remy----------------

              Toidab küll ja division 3. Remy asemel teeb töö sama hästi ära ka Welbeck, küll mõneti üllatuslikult. Olenevalt vastasest on hea, kui on nende vahel valida. Mängin PC peal.


              Also: kui kellelgi on tahtmist/viitsimist mängida vms, siis mu origin on krossitont.

              Kommentaar


                #82
                mängin PS3 peal juba nädalakese, uskumatu kui alla hinnad läinud on

                sulgudes hinnad, millega säästutiimi kokku tegin

                --------------------Howard (500)---------------------
                Sagna(600)-Kaboom(400)-C.Davies(0)-Gibbs(400)
                --------------------Song (350)------------------------
                Mirallas(650)-----Tadic (350)-----------Jay-Rod(350)
                -----------Benteke (700)--Jovetic (650)-------------

                pingil on nt Evans (400), Monreal (500), Rafael (550?), Bojan (400) ja Cazorla (500 oli vist)

                Kommentaar


                  #83
                  Üleliigse rahaga tegin ka teise, n-ö fitness tiimi Serie A mängijatest, 4-1-2-1-2 formatsioonil.

                  GK Handanovic
                  RB Richards
                  CB Chiellini
                  CB Caceres
                  LB Cole
                  CDM De Rossi
                  LM El Shaarawy
                  RM Candreva
                  CAM Mertens
                  ST Higuain
                  ST Ibarbo

                  Kommentaar


                    #84
                    Xbox One peal mängin, div 3
                    Kõigi viie liiga squadid olemas,
                    Kõige rohkem mängin Liga BBVA/BPL squadidega,Bundesliga ka enamvähem,
                    itaalia ja prantsusmaa squadid praktiliselt seisavad lihtsalt, väga harva mängin nendega.

                    BBVA - paljud kindlasti eelistaksid Bale panna sinna Vela asemele, aga mulle miskipärast ei istu see Bale, pace on muidugi op.



                    BPL - Walcott on CHM 7, minu arust kõige opm asi fifas, walcott teha RFiks ja panna ST kohale mängima, 96pace mängijal kellel on hea finishing. Cuadrado asemel oli mul ennem Willian, cuadrado tõmbasin hiljuti pakist välja, varem kasutasin teda itaalia squadis fiorentina kaardiga. Willian meeldis miskipärast rohkem, cuadrado muidugi väga okei pace ja 5 star skill moves, aga willian rohkem siuke tööloom.



                    Bundesliga - mängijate poolest vist kõige kallim squad mul, aga mänguliselt ta nii väga ei meeldi mulle nagu BPL/BBVA squadid. Lahmi tõmbasin pakist.



                    Serie A - parema wingeri kohapeal oli mul ennem cuadrado,aga kuna sain bpl cuadrado siis pidin ta maha müüma ja pole hetkel viitsinud mõelda keda asemele osta kuna väga ei kasuta seda squadi. Doumbia ostsin 2 päeva tagasi, suht sitt ost arvestades et hinnad koguaeg langevad tal mänguliselt ta ka väga midagi erilist pole, varem kasutasin Ibarbot.



                    Ligue 1 - team of the week mängijad olen kõik ostnud, pole ühtegi neist pakist saanud, suht kesine squad kuna pole väga aktiivselt tegelenud sellega. sain mõniaeg tagasi pakist ibra ja proovisin teda vahepeal, aga olin suht kindel et müün ta kohe maha, pace natuke liiga väike, strength muidugi op aga minu mängu stiiliga ei sobi.



                    Algselt postitas v1per Vaata postitust
                    Tere.

                    Kas keegi teab, kus oleks PS4 kõige soodsam Fifa coine osta?

                    Kõige odavam ja usaldusväärseim koht imo, sama mis KSI video alguses soovitab.
                    Tavaliselt kuskilt 15 minutiga saad kätte coinsid
                    FC Barcelona

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Fairy May Vaata postitust


                      Serie A - parema wingeri kohapeal oli mul ennem cuadrado,aga kuna sain bpl cuadrado siis pidin ta maha müüma


                      Oleksid saanud alles jätta. Sama kaarti ei saa klubis olla kaht tükki. Kuna üks on Serie A ja teine BPL versioon, siis tegelikult on need kaks eri kaarti (sama lugu IF-ga). Küll ei saa ühe ja sama mängija erinevaid kaarte ühte meeskonda panna.
                      Algselt postitas fitti
                      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
                        Oleksid saanud alles jätta. Sama kaarti ei saa klubis olla kaht tükki. Kuna üks on Serie A ja teine BPL versioon, siis tegelikult on need kaks eri kaarti (sama lugu IF-ga). Küll ei saa ühe ja sama mängija erinevaid kaarte ühte meeskonda panna.
                        kusjuures seda ma ei teadnudki, alati teistmoodi arusaanud,
                        aga je tänud
                        FC Barcelona

                        Kommentaar


                          #87
                          Ei ütleks, et mmoga lehekülg just kõige odavam on, pigem vastupidi - hinnad on üle kolme korra isegi keskmisest kallimad, kui me toome näiteks 3000k ja suurema arvu coinide ostmise, aga üleüldine hinnakiri on seal samuti ikka väga krõbe.

                          Kommentaar


                            #88
                            Kagawa +2
                            Lovren +1
                            Klavan +0
                            #JusticeForKlavan
                            0 upgrade Augsburg
                            #JusticeForAugsburg

                            Kommentaar


                              #89
                              Lovren +1 wtf?

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Lovren +1 wtf?
                                Lovren on head tööd pingil teinud.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X