320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RB Leipzig

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liverpool saab omale väärt mängumehe
    Neile, kes saksa keelt ei oska, siis säästan teie vaeva natukene.
    Keita jäi KAKS korda vahele võltsitud juhilubadega ning talle määrati trahv €415.000
    Strafbefehl über 415 000 Euro für Leipzig-Star

    Kommentaar


      Leipzig vaatamata sellele, et raisati meeletult võimalusi II poolajal pääses Euroopas edasi.
      MOTM: Andrey Lunev (Zeniti väravavaht)

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Liverpool saab omale väärt mängumehe
        Neile, kes saksa keelt ei oska, siis säästan teie vaeva natukene.
        Keita jäi KAKS korda vahele võltsitud juhilubadega ning talle määrati trahv €415.000
        Strafbefehl über 415 000 Euro für Leipzig-Star
        See on ok vt. ka Marco Reus :P

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Järgmine vastane Olympique de Marseille.
          Võimalused 50/50, vähemalt ei saadud Atleticot

          Kommentaar


            Leipzig vist ei taha järgmine aasta Meistrite Liiga jalgpalli nautida.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Kohutav. Kohutaaav.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Kohutav. Kohutaaav.
                Vähemalt nende duubel pääses edasi
                Ibanez kas sa tõesti uskusid, et nii kogenematu meeskond ilma oma põhiründajata suudab edasi pääseda?
                Arvestades nende vormi liigas, siis said üsnagi rahuldavalt hakkama ja kuni lõpuni oli pinge mängus olemas.

                Kommentaar


                  Kui veel võõral juhtima ka minnakse, võiks nii julmalt mitte kokku kukkuda.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Hea komm, Vints! Ja tänud, et Mardisalu või veel hullem Petersood seda mängu lörtsima ei lastud! Viimati, kui Marseille VSB/TV6 (eile küll korduses) eetris oli (Viaplay kohta ei tea), oligi minu mälu järgi head 4-5 aastat tagasi Bayerni vastu CL-i veerandfinaalis ja siis oli puldis just Petersoo. Eks igaüks, kes teda kuulnud on, teab ise, mis bayerniwankimine sellest kujunes.

                    Aga vastus küsimusele, miks Werner eile ei mänginud, peitub äkki selles:

                    Leipzig's Timo Werner forced off pitch due to noisy Besiktas fans

                    Väljamüüdud Velodrome`i atmosfäär kindlasti Besiktase kodustaadioni omale alla ei jää.
                    See Werneri müra teema on juba korduvalt ümber lükatud, klubi, mängija ja arstide poolt.
                    Selles konkreetses mängus türklaste vastu vaevas teda vigastus mille korjas eelmises mängus, kus sai kõva löögi peapiirkonda, mis mõjutas sisekõrva ja kui sai uue löögi vastu lõugu läkski asi hullemaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      See Werneri müra teema on juba korduvalt ümber lükatud, klubi, mängija ja arstide poolt.
                      Selles konkreetses mängus türklaste vastu vaevas teda vigastus mille korjas eelmises mängus, kus sai kõva löögi peapiirkonda, mis mõjutas sisekõrva ja kui sai uue löögi vastu lõugu läkski asi hullemaks.
                      Mis põhjusel ta eile ei mänginud siis? Isegi vahetusest ei toodud sisse, kui Leipzigil väravat oli vaja. Vigastust tal ei tundunud olevat, sest mängu ajal käis mitu korda sooja tegemas. Minu jaoks ülimalt kummaline.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Mis põhjusel ta eile ei mänginud siis? Isegi vahetusest ei toodud sisse, kui Leipzigil väravat oli vaja. Vigastust tal ei tundunud olevat, sest mängu ajal käis mitu korda sooja tegemas. Minu jaoks ülimalt kummaline.
                        Ma panen nüüd puusalt, aga pakun Bundesliga tabelit vaadates, et pigem prioriteediks on seal esineliku koht. Atletico ja Arsenali vastu pole väga lootust RB-l. Saksamaal on lootust. Ehk kui Werneril on mingi asi kallal, siis loodad pigem sinna forsseerida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Mis põhjusel ta eile ei mänginud siis? Isegi vahetusest ei toodud sisse, kui Leipzigil väravat oli vaja. Vigastust tal ei tundunud olevat, sest mängu ajal käis mitu korda sooja tegemas. Minu jaoks ülimalt kummaline.
                          Ma tõesti ei tea miks tema ja mitu põhimeest (Forsberg, Poulsen, Orban, Werner) ei alustanud aga see müra jutt on tüüpiline fake news, mis hakkas levima.
                          Ehk tõesti on Mõnul õigus, et keskendutakse liigale aga see pelgalt oletus muidugi, vabalt võis ka taktikaline ämber olla treeneri poolt.

                          Kommentaar


                            Liigale keskendumine ei seleta minu jaoks väga, et teda viimaseks kümnekonnaks minutiks ei oleks võinud mängu lükata, et edasipääsu püüda. Poulsen ja Forsberg ju tulid vahetusest.
                            Marseille'l on muide samuti vihane heitlus CL-i koha pärast koduliigas käimas Lyoniga ja hooaeg on veelgi pikem olnud (EL-i alustati väga varajases faasis ja erinevalt Saksamaast on Prantsusmaal kaks kohalikku karikasarja + liigas rohkem mänge), aga kedagi hoidma küll ei hakatud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Liigale keskendumine ei seleta minu jaoks väga, et teda viimaseks kümnekonnaks minutiks ei oleks võinud mängu lükata, et edasipääsu püüda. Poulsen ja Forsberg ju tulid vahetusest.
                              Marseille'l on muide samuti vihane heitlus CL-i koha pärast koduliigas käimas Lyoniga ja hooaeg on veelgi pikem olnud (EL-i alustati väga varajases faasis ja erinevalt Saksamaast on Prantsusmaal kaks kohalikku karikasarja + liigas rohkem mänge), aga kedagi hoidma küll ei hakatud.
                              Ju siis treener arvas, et Poulsenist, Forsbergist ja Bernardost on rohkem abi aga see pelgalt minu oletus muidugi.
                              Üks mis kindel mingi fännide poolt tekitatud müra pärast teda pingil ei hoitud, sest on ta korduvalt enne ja peale seda vigastust mänginud väga valju publiku ees edukalt nii koondise kui ka klubi eest.

                              Minule tundub, et pigem oli siiski tegemist Pepile või Tuchelile omase kavaldamisega.
                              The surprises started early on Thursday evening, Hasenhüttl changing the shape of his side from the familiar 4-2-2-2 to a 3-1-4-2 that forced Marcel Sabitzer and Kevin Kampl out of position and left no room for Werner, Orban or Forsberg.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Ju siis treener arvas, et Poulsenist, Forsbergist ja Bernardost on rohkem abi aga see pelgalt minu oletus muidugi.
                                Üks mis kindel mingi fännide poolt tekitatud müra pärast teda pingil ei hoitud, sest on ta korduvalt enne ja peale seda vigastust mänginud väga valju publiku ees edukalt nii koondise kui ka klubi eest.

                                Minule tundub, et pigem oli siiski tegemist Pepile või Tuchelile omase kavaldamisega.
                                The surprises started early on Thursday evening, Hasenhüttl changing the shape of his side from the familiar 4-2-2-2 to a 3-1-4-2 that forced Marcel Sabitzer and Kevin Kampl out of position and left no room for Werner, Orban or Forsberg.
                                No Bernadro vahetati sisse, kuna Upamecano sai vigastada. Tatkita taktikaks, aga see ju lendab aknast välja, kui sul on vaja hädasti väravat ja su suurim väravakütt, kes näiliselt tundus terve, kui purikas, on pingilt võtta. Samas vaadates, et Forsberg ja Poulsen vahetati sisse enne Payeti otsustavat väravat ja Upamecano-Bernardo sunnitud vahetus tuli kuus minutit hiljem, siis see võis Leipzigi treeneri potentsiaalse plaani Werner viimasena sisse tuua lihtsalt sassi paisata. Teisalt, oleks saanud ju keskväljalt kellegi kaitsesse lükata või sootuks kolmese kaitseliini peale üle minna ja Werner Bernardo asemel sisse tuua.

                                Olles Werneri/Besiktasega mängu teemasse pisut rohkem süvenenud, siis jah, ei arvagi, et tal otseselt mingi suure rahvamassi kartus oleks, aga mingi kauge seos võib seal ikkagi olla. Tundis end vigastuse tõttu uimaselt ja kehvasti tolles mängus ja Besiktase fännide kõva kisa ei aidanud sellele kaasa, ehk temal ja treeneril oli negatiivne kogemus all ja näiteks ei tahetud eilses mängus riskida ning Werneriga alustada. Nagu ma aru saan, siis Hasenhüttl ei olnud ka väga rahul selle üle, et Werner tollal nii vara vahetust palus. Lisaks vist Werneri ja klubi uue lepingu läbirääkimised loetu põhjal ei liigu ka vist kõige õlitatumalt? Äkki on hoopis selles põhjus?

                                Fännide koha pealt, et ma ei kahtlegi, et Werner on ka peale seda Besiktase mängu rohke rahva ees pallinud, kuid Saksamaa ja Türgi või Prantsusmaa fännikultuur pole siiski päris võrreldav. Saksamaal istuvad tihtipeale ka rivaalide fännid sõbralikult kõrvuti, libistavad õltsi ja laulavad koos lõbusaid laulukesi, mis on ka äge minu meelest, aga Marseille's või eriti Türgis ollakse vastaste vastu ikka ülimalt vaenulikud, ja kui ikkagi 60000+ silmapaari sulle kogu mängu jooksul katkematult kõrvu purustavat vilet laseb, siis võib noorematel mängumeestel see algul põhja alt küll lüüa, kui pole enne sellist asja kogenud.

                                PS. selle arutelu võib minugi poolest Leipzigi teemasse üle kolida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X