320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RB Leipzig

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    1) Sest see on väga kõrgetasemeline mäng tavaliselt
    2) Mul pole mingit viha Reali vastu
    3) Sest nad olid esimene klubi keda reaalselt telekast kunagi mängimas nägin ja nende mängustiil istus väga ja senimaani istub

    Aga kui Barca asemel oleks sarnast mängu 90ndatel näidanud näiteks ma ei tea Sevilla, siis oleks suure tõenäosusega Sevilla fänn. Ehk siis see taustsüsteem sellest täiesti teadmata inimesel ei tohiks ju mingit rolli mängida.
    Infoneti fänn ei ole sellepärast et Eesti kohalik liiga ei paku absoluutselt mingit huvi ja selle teem arutelu on kuskil mujal.
    Mida sa seletad siis, et miks peaks eestlast kottima Saksamaa jalgpall? Vahepeal ei saa sinust üldse ikka aru

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Mida sa seletad siis, et miks peaks eestlast kottima Saksamaa jalgpall? Vahepeal ei saa sinust üldse ikka aru
      2 täiesti erinevat asja ju. Üks asi on see, kui sulle meeldib mingil põhjusel mingi klubi mäng ja liiga ja oled fänn. Why not.
      Teine asi on see, et ainuke põhjus miks mingi teine klubi (kuigi too on tegelikult nii su lemmikliigasse tubli annuse nii raha kui põnevust investeerinud) ei meeldi, on see, et sellel tavapärasest erinev omanik. Kellegile ei tehtud ju liiga, mitte ükski suurte traditsioonidega klubi ei kaotanud oma nägu, vastupidiselt, ühel suurel regioonil on lõpuks ka mingi esindatus Bundesligas.

      Kommentaar


        Ongi vahva, et löpuks ühel öigel klubil Idast ka nüüd korralik rahakott aga RB Leipzing on lihtsalt nii nilbe nimi ja moodustis, et sinna liigasse see kuidagi ei sobi. Mina oleksin eelistanud (aga see ei pea kellegile korda minema), kui oleks soetatud üks ajalooga klubi pigem... näiteks Dynamo Dresden. Virinat oleks kindlasti oluliselt vähem. Kül jõuab kunagi tekkida RB Spain ja RB Great Britain, siis saab näha mida need sealsed fännid sellest arvavad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Ongi vahva, et löpuks ühel öigel klubil Idast ka nüüd korralik rahakott aga RB Leipzing on lihtsalt nii nilbe nimi ja moodustis, et sinna liigasse see kuidagi ei sobi. Mina oleksin eelistanud (aga see ei pea kellegile korda minema), kui oleks soetatud üks ajalooga klubi pigem... näiteks Dynamo Dresden. Virinat oleks kindlasti oluliselt vähem. Kül jõuab kunagi tekkida RB Spain ja RB Great Britain, siis saab näha mida need sealsed fännid sellest arvavad.
          No F1 fännina oli kummaline ka Red Bull meeskond, aga tagantjärele targana oleks ilma Red Bullita F1 viimase 5 aasta jooksul veel igavam olnud. Nimi ei tohiks ei meest ega ja jalgpalliklubi rikkuda. Eriti inimestele, kes on üles kasvanud selliste moodustistega nagu Tartu Rock, Ehitustööriist, Flora, TVMK, Levadia jne. Enamik taasiseseisvunud Eesti pallimängu ajalugu on seotud mingite ettevõtete nimedega.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            No F1 fännina oli kummaline ka Red Bull meeskond, aga tagantjärele targana oleks ilma Red Bullita F1 viimase 5 aasta jooksul veel igavam olnud. Nimi ei tohiks ei meest ega ja jalgpalliklubi rikkuda. Eriti inimestele, kes on üles kasvanud selliste moodustistega nagu Tartu Rock, Ehitustööriist, Flora, TVMK, Levadia jne. Enamik taasiseseisvunud Eesti pallimängu ajalugu on seotud mingite ettevõtete nimedega.
            Siin sa lähed vähe rappa jälle oma aruteluga. Ma usun, et enamikel siinsetest Bundesliga jälgijatest on ülisavi, mis selle klubi nimi kui selline on, vaid vastasseisu RB Leipzigile tekitab ikka see, mismoodi kõrge kaarega kustakse läbi JOKK skeemide saksa jalgpalli reeglitel ja tavadele, mis paljude mittesakslaste jaoks on võib-olla olnud ajendiks, et selle liiga ja klubidega lähem side tekiks.

            Kommentaar


              Algselt postitas check Vaata postitust
              Siin sa lähed vähe rappa jälle oma aruteluga. Ma usun, et enamikel siinsetest Bundesliga jälgijatest on ülisavi, mis selle klubi nimi kui selline on, vaid vastasseisu RB Leipzigile tekitab ikka see, mismoodi kõrge kaarega kustakse läbi JOKK skeemide saksa jalgpalli reeglitel ja tavadele, mis paljude mittesakslaste jaoks on võib-olla olnud ajendiks, et selle liiga ja klubidega lähem side tekiks.
              No ma ei tea, Pints just väitis, et nimi on see kõige hullem asi.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                No ma ei tea, Pints just väitis, et nimi on see kõige hullem asi.
                Eks see ole tema isiklik arvamus. Enamikule siinsetele fännidele käib ikkagi närvidele peaasjalikult see, et Saksamaa klubijalgpallisüsteemi defineerivale 50+1 reeglile, tõsi, "kõrge kaarega peale kuseti".

                Aga, noh, vajalikku eliksiiri (nimega "stop Buyern dominance") nad siiski pakuvad, niiet ega ma häälekalt ei mölise ka, vaid pigem jään äraootavale seisukohale just tuleviku perspektiivis. Seda selles mõttes, et kas nö. peale kiiret "startupi" hakkab midagi ka klubi juhtkonna poolelt muutuma (noh kas näiteks lastakse ikkagi rohkem fänne klubile ligi, kui seda seni on olnud jms).

                See huumor ajab mindki stabiilselt muigele, kuidas Eesti Reali fännid näiteks Atleticot ei salli ja vastupidi
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  No F1 fännina oli kummaline ka Red Bull meeskond, aga tagantjärele targana oleks ilma Red Bullita F1 viimase 5 aasta jooksul veel igavam olnud. Nimi ei tohiks ei meest ega ja jalgpalliklubi rikkuda. Eriti inimestele, kes on üles kasvanud selliste moodustistega nagu Tartu Rock, Ehitustööriist, Flora, TVMK, Levadia jne. Enamik taasiseseisvunud Eesti pallimängu ajalugu on seotud mingite ettevõtete nimedega.
                  Tore ütlus aga rikub ikka kül ja mina pole nimetatud klubidega kül koos kasvanud.
                  Nimi pole ainukene asi mis mind häirib, mainisin, et ehk suudaksin olla leebem nende suhtes, kui nimi oleks teine. Nimi peegeldab ja sümboliseerib lihtsalt hästi nende suhtumist.... RasenBallsport my ass
                  Korduvalt maininud, et nende tegutsemises on ka positiivseid aspekte aga traditsioonide mitte austamine on peamine, miks see moodustis ei tohiks eksisteerida aga tore, et ainult selle nime asja välja noppisid muidugi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    No ma ei tea, Pints just väitis, et nimi on see kõige hullem asi.
                    Vaatasin oma postitused läbi ja pole kuskil maininud, et just NIMI oleks see kõige hullem ja et muidu aksepteeriksin neid.

                    Kommentaar


                      Olgu, no võibolla räägib siin ka mina kui turundaja, aga minu arvates on kogu see lähenemine geniaalne. Kogu see Rasenball jne. Tõenäoliselt on ka selle vastuseisuga plaanides arvestatud ja tänu sellele saab klubi veel suurema tähelepanu ja kindlasti ja ka toetajaskonna just nende poolt, kelle poolt see viha tundub eriti ülepaisutatud olevat.
                      Aga noh, see keda vihata on iga inimese enda personaalne teema, niiet laske käia.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Vaatasin oma postitused läbi ja pole kuskil maininud, et just NIMI oleks see kõige hullem ja et muidu aksepteeriksin neid.
                        RB Leipzing on lihtsalt nii nilbe nimi ja moodustis
                        Kuna esimesena mainisid, ju siis jäi selline mulje.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Kuna esimesena mainisid, ju siis jäi selline mulje.
                          Kui selline mulje jäi, siis minu paha ja püüan end selgemalt väljendada tulevikus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Olgu, no võibolla räägib siin ka mina kui turundaja, aga minu arvates on kogu see lähenemine geniaalne. Kogu see Rasenball jne. Tõenäoliselt on ka selle vastuseisuga plaanides arvestatud ja tänu sellele saab klubi veel suurema tähelepanu ja kindlasti ja ka toetajaskonna just nende poolt, kelle poolt see viha tundub eriti ülepaisutatud olevat.
                            Aga noh, see keda vihata on iga inimese enda personaalne teema, niiet laske käia.
                            Tuleb olla nõus, ilmselt on see teadlik. Mina neid ei vihka, see liiga tugev emotsioon selleks, pigem.... ei salli... või see liiga pehme.... aga põnevust, arutelu ja tähelepanu on nad juba liigale kindlasti juurde toonud... see peab meeldima.

                            Kommentaar


                              no siin ainult siis ilmselt LeeRomeno mõistab, et kõrgliigade jalgpall on eeskätt äri. Äri poole pealt on suht geniaalne lüke RB poolt muidugi. Fänne annab samuti ainult juurde võita, oleks ajalooga klubi ostetud, siis oleks ehk radikaalsemad fännid kadunud (väheneb käive meenete, piletite pealt), aga praegu fännide pärast muretsemine langeb üldse ära neil.

                              Kommentaar


                                jälgisin kohe huviga tänast matši, fänne paistis tribüünidel olevat küll
                                ajalooga või mitte, tore meeskond on.

                                vereimejat klubi omanikku näitas ka vahepeal mängu jälgimas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X