320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RB Leipzig

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    well done!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Fännid on kõige väiksem mure. Tulevad tulemused, tulevad fännid.
      Tegelikult vägev, et fännid on kaasa saadud... samas ollakse ka ainukene korralik klubi seal piirkonnas... no nagu City omas regioonis aga fännidega

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Tegelikult vägev, et fännid on kaasa saadud... samas ollakse ka ainukene korralik klubi seal piirkonnas... no nagu City omas regioonis aga fännidega
        Ma ei saa aru nüüd. Et City on Manchester regiooni ainuke klubi?

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Ma ei saa aru nüüd. Et City on Manchester regiooni ainuke klubi?
          Peaaegu.... City pole kindlasti ainukene klubi seal regioonis.... seda pole ma ka väitnud seal on veel: Wigan Athletic, Bolton Wanderers, Bury, Oldham Athletic, Rochdale, F.C. United of Manchester jne.

          Kommentaar


            Leipzig täna siis loodetavasti loputab Bayernit.

            Kommentaar


              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
              Leipzig täna siis loodetavasti loputab Bayernit.
              Huumorisoon on hea

              Kommentaar


                See on selline avaldus panustajalt, kes on äsja oma korteri panustanud Bayerni võidule ja jinxi eesmärgil postitab vastupidist.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Bayerni koefid on tavaliselt nii madalad, et ei tasu riski ära

                  Kommentaar


                    No blja

                    Kommentaar


                      Hasta luego.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Kui count oleks Leipzigi fänn, siis siin teemas oleks päris lõbus täna.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Highlightsid

                            Kommentaar


                              Osalt tuleneb ka sellest, et 17/18 mängu olid mängitud, kuid nii sügise kui ka terve hooaja teoreetiliselt raskeim mäng pidamata. Tegelikult pole skooris üldse mitte midagi nii imelikku, ma olen Bundesligat muidugi mitmeid aastaid võrdlemisi aktiivselt suutnud jälgida ka ning sellistes "natuke erilise fooniga" mängudes Buyerni vastu võiks omakorda vastupidist skoori oodata ainult tõesti Dortmundilt. RB seisukohast on muidugi natukene jama, et kohtunik mõlemas olukorras (punase kaardi ja penalti) ei hellitanud - Forsbergi punane nullis tõenäoliselt viimasegi võimaluse täna...
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                                Osalt tuleneb ka sellest, et 17/18 mängu olid mängitud, kuid nii sügise kui ka terve hooaja teoreetiliselt raskeim mäng pidamata. Tegelikult pole skooris üldse mitte midagi nii imelikku, ma olen Bundesligat muidugi mitmeid aastaid võrdlemisi aktiivselt suutnud jälgida ka ning sellistes "natuke erilise fooniga" mängudes Buyerni vastu võiks omakorda vastupidist skoori oodata ainult tõesti Dortmundilt. RB seisukohast on muidugi natukene jama, et kohtunik mõlemas olukorras (punase kaardi ja penalti) ei hellitanud - Forsbergi punane nullis tõenäoliselt viimasegi võimaluse täna...
                                See punane oli ikka puhas punane, seal polnud midagi hellitada. Samas see pennal joohaidii, seal oli kõva suluseisuhais ja no see kontakt väravavahiga oli Costa poolt kätega ise otsitud, selle oleks kohtunik pidanud küll daiviks vilistama pigem.

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X