320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RB Leipzig

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis nüüd siis juhtus, et tabeli viimaselt pähe saadi?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Mis nüüd siis juhtus, et tabeli viimaselt pähe saadi?
      Oligi aeg maa peale tagasi tuua. Hea töö, Ingolstadt!

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Oligi aeg maa peale tagasi tuua. Hea töö, Ingolstadt!
        Ei. Sooviks mingitki põnevust liigasse ja võiks selle isikliku vimma unustada juba.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Ei. Sooviks mingitki põnevust liigasse ja võiks selle isikliku vimma unustada juba.
          Mina kül ei kurda, väga põnev hooaeg... ka eelmine hooaeg oli juba põnev. Saaksid nüüd mesimummud ka mingigi stabiilsuse kätte, siis oleks kõik 5+
          Mis isiklikust vimmast sa jäurad... et siis võitku mingi suvaline sats aga mitte Bayern... tiri oma trussikud kannikate vahel välja ja ela oma elu

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Ei. Sooviks mingitki põnevust liigasse ja võiks selle isikliku vimma unustada juba.
            Põnevust kui palju ju. Tabeli viimane võitis ju ometi liidrit!

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Bayern Saksa meistriks hooajal 2013-2028 !
















              not.
              Tublikene oskad tühikut kasutada. Nii kindlasti ei juhtu ja kui googeldada oskaksid, siis teaksid, et silline järjest tiitlte noppimine on pigem haruldane. Mine ulu ka Hispaania foorumis.... kuidas Barcelona järjest võitis... või poeta pisar PSG pärast..... või rögise nutta Juventuse üle.....

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Tublikene oskad tühikut kasutada. Nii kindlasti ei juhtu ja kui googeldada oskaksid, siis teaksid, et silline järjest tiitlte noppimine on pigem haruldane. Mine ulu ka Hispaania foorumis.... kuidas Barcelona järjest võitis... või poeta pisar PSG pärast..... või rögise nutta Juventuse üle.....
                Midagi ilma mölisemata ka oskad kommenteerida siin või peadki paska ka näkku määrima? Niisama küsin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Midagi ilma mölisemata ka oskad kommenteerida siin või peadki paska ka näkku määrima? Niisama küsin.
                  Sest see oli nii asjalik komm, et vääris arutelu ja sinu vimmast loobuma kutsuv postitus lausa rahvaid ühendav üllitis

                  Kommentaar


                    Ära tüütab lihtsalt, kuidas mingid vanad igal võimalusel Bayernit kiruvad.... ise seda liigat ei jälgi ja ei tea rohkem, kui kolme klubi sealt vahva onju.... mingi debiilne lalin pidevalt, kui bavaarlastel hästi läheb... parastamine jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Ära tüütab lihtsalt, kuidas mingid vanad igal võimalusel Bayernit kiruvad.... ise seda liigat ei jälgi ja ei tea rohkem, kui kolme klubi sealt vahva onju.... mingi debiilne lalin pidevalt, kui bavaarlastel hästi läheb... parastamine jne.
                      Mulle meeldivad tuhkatriinulood. Leipzig teeks Leicesterit ja oleks kogu maailm sillas.
                      Ma ei oska aimata, millist kolme klubi ma sinu arust Bundesligast tean ja mis loll lause see üldse oli..
                      Praegu kusjuures vaatasin Gladbach-Mainz avapoolaega ja tänavu olen üldse kõige rohkem Bundesliga mänge näinud enda jaoks. Tuhat vabandust, ilmselt ma lihtsalt armastan nii väga Premmi, kuid see on olnud igav. See praegune mängki..0 atraktiivsust.

                      Kommentaar


                        Sellest saan ma aru... ma ka ei vihka neid. Nad annavad liigale kindlasti palju juurde ja mitmed noored saavad platsile, see koondisele väga hea aga kohe esimesel hooajal nende võitu ka ei soovi. Nad esindavad kõike, mida Saksamaal on püütud vältida, sellest ka tingitud minu hoiak nende vastu. Ma vaatan ka vahest premmi ja Gladbach-Mainzile eelistaks ka ManU vs Spurs... see kolme mängu lalin polnud sinu pihta

                        Kommentaar


                          Äge meeskond ju, eriti äge on minu arust see, et hoolimata kogu sellest vingust kui halb see Saksamaa jalgpallile on, ei ole ju RB ostnud mingit hunnikut staare kokku ala ManCity/PSG vaid tulnud läbi liigade küll rahakotiga, aga investeerides noortesse ja kindlasti tõstes ka Bundesligas põnevust. Selles ei ole minu arust mitte midagi halba.

                          Kommentaar


                            No kui sel hooajal tuleb ootamatult suurepärane tulemus liigas, siis küll need rahakukrud ka nimekamatele mängijatele avanevad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Äge meeskond ju, eriti äge on minu arust see, et hoolimata kogu sellest vingust kui halb see Saksamaa jalgpallile on, ei ole ju RB ostnud mingit hunnikut staare kokku ala ManCity/PSG vaid tulnud läbi liigade küll rahakotiga, aga investeerides noortesse ja kindlasti tõstes ka Bundesligas põnevust. Selles ei ole minu arust mitte midagi halba.
                              +1000!!

                              Kommentaar


                                Nagu näha, siis pro-Leipzig sõnavõtjad on primaarselt teiste liigade jälgijad või niisama neutraalsed jalgpalli sõbrad. Leipzigi vastu võtavad sõna ennekõike BL klubide fännid. See minuarust peegeldabki kõige paremini seda, mismoodi BL fännid asju näevad ja mismoodi teised. Neutraalsele vaatajale igati lõbus ja tore vaatemäng aga BL fännide jaoks on just traditsioonilisus ja enamasti mõistuse piires majandamine üks oluline põhjus, miks Bundesliga fänn olla. Leipzig oma JOKK skeemidega õõnestab seda alustala ja see ei meeldi meile, nii lihtne see ongi. Las olla maailmas üks paik, kus rohi on roheline ja klubid saavutavad edu ilma suhkruissideta.

                                Mis puudutab seni noortesse panustamist ja mõistlikku majandamist, siis tegelikult on ka Ragnick juba välja öelnud, et rahakotirauad lüüakse lahti kui euroopasse pääsetakse.

                                P.S. Mis saab klubist kui RB otsustab enam mitte sponsoreerida klubi või kui keegi enam ei taha RB'd juua maailmas?

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X