320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RB Leipzig

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kurat Vaata postitust
    Nagu näha, siis pro-Leipzig sõnavõtjad on primaarselt teiste liigade jälgijad või niisama neutraalsed jalgpalli sõbrad. Leipzigi vastu võtavad sõna ennekõike BL klubide fännid. See minuarust peegeldabki kõige paremini seda, mismoodi BL fännid asju näevad ja mismoodi teised. Neutraalsele vaatajale igati lõbus ja tore vaatemäng aga BL fännide jaoks on just traditsioonilisus ja enamasti mõistuse piires majandamine üks oluline põhjus, miks Bundesliga fänn olla. Leipzig oma JOKK skeemidega õõnestab seda alustala ja see ei meeldi meile, nii lihtne see ongi. Las olla maailmas üks paik, kus rohi on roheline ja klubid saavutavad edu ilma suhkruissideta.

    Mis puudutab seni noortesse panustamist ja mõistlikku majandamist, siis tegelikult on ka Ragnick juba välja öelnud, et rahakotirauad lüüakse lahti kui euroopasse pääsetakse.

    P.S. Mis saab klubist kui RB otsustab enam mitte sponsoreerida klubi või kui keegi enam ei taha RB'd juua maailmas?
    Täpselt nii ongi. Hästi kokku võetud see RB haip.


    Mis RedBulli puutub, siis ei tasu vast "muretseda", et sponsoreerimise niipea lõpetavad. Tegelt ju see polegi niivõrd sponsoreerimine. See on pmst konkreetne RedBulli meeskond jalgpallis. RedBull pole lihtsalt mingi jalgpalliklubi suursponsor vaid RedBull ise ongi klubi. Null traditsiooni, null ajalugu, lihtsalt RedBulli jaoks loodu jalgpalliklubi. Seda näitab see üdini mäda juhtimisstiil, 50+1 reegliga nihverdamine jne. Selles mõttes erinevad nad näiteks Wolfsburgist oluliselt. Volksawagen on Wolfsburgi suursponsor, aga RedBull ongi RB Leipzig.

    Kommentaar


      Muide, üha enam liiguvad kölakad, et RedBull nillib ka Inglismaal omale klubi. Saame näha, mida sealset liigat fännavad tegelased siis arvavad, kui mingi RB London või England hakkab toimetama

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Muide, üha enam liiguvad kölakad, et RedBull nillib ka Inglismaal omale klubi. Saame näha, mida sealset liigat fännavad tegelased siis arvavad, kui mingi RB London või England hakkab toimetama
        Seda liigat on nkn võimatu enam rohkem selles plaanis solkida. Seega võtavad avasüli vastu. Põnevus ja värki.

        Kommentaar


          95 ja 98 on juba olemas. Mida üks uus kütus muudab?

          Aga mulle meenub, et neid pandi mõne esiliiga satsiga paar(?).
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            95 ja 98 on juba olemas. Mida üks uus kütus muudab?

            Aga mulle meenub, et neid pandi mõne esiliiga satsiga paar(?).
            Sul on õigus, väidetavalt 2-3 klubi, kellest kõik madalamal astmel, kui Premier League - see nende taktika olegi.

            Kommentaar


              Inglismaa kõrgliiga noorim klubi on praegu Swansea ja neil on vanust 104 aastat. Esiliigas on 66-aastane Burton, 84-aastane Wigan ja 91-aastane Rotherham, ülejäänud on kõik (!) üle saja aasta vanad klubid. Kõik need paljukirutud sugardaddyd on ostnud klubi, millel on varasemast rohkem või vähem korralik ajalugu ette näidata. Samal ajal RB Leipzig on lihtsalt üks juurteta kommertsprojekt. Ehk siis see oleks ikka täiesti uus tase ka Inglismaa jalgpallis, olgu see juba praegu mõne arvates kui tahes "ära solgitud". Ainus pähetulev erand on MK Dons, mille nad muidugi võiksidki esmajoones ära osta ja näiteks RB Donsiks ümber nimetada, sest seal on nkn selle ajaloopoolega algusest peale lootusetult persses.

              Mis mind isiklikult kõige rohkem RB puhul häirib, ongi see, et mitte ükski šeik ega Romka ei ole Inglismaal ju tegelikult üritanud minna klubi ajaloo kallale. Maksimaalselt üritas Tan Cardiffis ja on proovinud ka Allam Hullis, aga õnneks on sellistes ajalooga klubides siiski fännide sõnal veel nii palju kaalu, et üks vahetas särgid õigeks tagasi ja teisel tundub ka olevat lihtsalt kõrini saanud pärast seda, kui vastu näppe anti. Ehk siis kes ikkagi traditsioonidest kinni ei pea, sellel tehakse ka elu põrguks. Samal ajal laiab Rangnick meedias, et 50% reegel olevat iganenud ja toob geniaalse võrdluse, et "Do you think Porsche, Mercedes or DHL would ask their stakeholders what they should do next ahead of every decision they make?" See viimane lause võtabki kõik kokku. Puhas äriprojekt, AS Minu Jalgpalliklubi. Vaadake plakatit, ärge mölisege.

              Lühidalt: karta muidugi on, et ühel hetkel see jää ikkagi murdub ja eks me hakkame järjest rohkem sellist jama nägema, aga kuniks veel jõudu jagub, tuleb seesuguseid inimkujulisi peldikuid ja nende mänguasjaklubisid siiski profülaktika mõttes regulaarselt pimedatesse kohtadesse saata.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Täpselt nii ongi. Hästi kokku võetud see RB haip.


                Mis RedBulli puutub, siis ei tasu vast "muretseda", et sponsoreerimise niipea lõpetavad. Tegelt ju see polegi niivõrd sponsoreerimine. See on pmst konkreetne RedBulli meeskond jalgpallis. RedBull pole lihtsalt mingi jalgpalliklubi suursponsor vaid RedBull ise ongi klubi. Null traditsiooni, null ajalugu, lihtsalt RedBulli jaoks loodu jalgpalliklubi. Seda näitab see üdini mäda juhtimisstiil, 50+1 reegliga nihverdamine jne. Selles mõttes erinevad nad näiteks Wolfsburgist oluliselt. Volksawagen on Wolfsburgi suursponsor, aga RedBull ongi RB Leipzig.
                VW ei ole ainult suursponsor vaid on ka Wolfsburgi ainuomanik. Nagu ka Leverkusen kuulub 100% Bayerile. Aga seal on ajaloolised põhjused ning Red Bulli teemast on asi kaugel.

                Kurat võttis tõepoolest ülihästi RB teema kokku.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Inglismaa kõrgliiga noorim klubi on praegu Swansea ja neil on vanust 104 aastat. Esiliigas on 66-aastane Burton, 84-aastane Wigan ja 91-aastane Rotherham, ülejäänud on kõik (!) üle saja aasta vanad klubid. Kõik need paljukirutud sugardaddyd on ostnud klubi, millel on varasemast rohkem või vähem korralik ajalugu ette näidata. Samal ajal RB Leipzig on lihtsalt üks juurteta kommertsprojekt. Ehk siis see oleks ikka täiesti uus tase ka Inglismaa jalgpallis, olgu see juba praegu mõne arvates kui tahes "ära solgitud". Ainus pähetulev erand on MK Dons, mille nad muidugi võiksidki esmajoones ära osta ja näiteks RB Donsiks ümber nimetada, sest seal on nkn selle ajaloopoolega algusest peale lootusetult persses.

                  Mis mind isiklikult kõige rohkem RB puhul häirib, ongi see, et mitte ükski šeik ega Romka ei ole Inglismaal ju tegelikult üritanud minna klubi ajaloo kallale. Maksimaalselt üritas Tan Cardiffis ja on proovinud ka Allam Hullis, aga õnneks on sellistes ajalooga klubides siiski fännide sõnal veel nii palju kaalu, et üks vahetas särgid õigeks tagasi ja teisel tundub ka olevat lihtsalt kõrini saanud pärast seda, kui vastu näppe anti. Ehk siis kes ikkagi traditsioonidest kinni ei pea, sellel tehakse ka elu põrguks. Samal ajal laiab Rangnick meedias, et 50% reegel olevat iganenud ja toob geniaalse võrdluse, et "Do you think Porsche, Mercedes or DHL would ask their stakeholders what they should do next ahead of every decision they make?" See viimane lause võtabki kõik kokku. Puhas äriprojekt, AS Minu Jalgpalliklubi. Vaadake plakatit, ärge mölisege.

                  Lühidalt: karta muidugi on, et ühel hetkel see jää ikkagi murdub ja eks me hakkame järjest rohkem sellist jama nägema, aga kuniks veel jõudu jagub, tuleb seesuguseid inimkujulisi peldikuid ja nende mänguasjaklubisid siiski profülaktika mõttes regulaarselt pimedatesse kohtadesse saata.
                  Just... tuleb nõus olla ja need fännid, kes jahuvad midagi tuhkatriinust või muinasjutust, kuidas väikene klubi suurtele vastu hakkab, ei adu üldse teemat ja jälgigu oma "maailma-parimat-liigat"

                  Kommentaar


                    Seda teemat lugedes kangastub mulle Infonet. Klubi on mingi 4-5 aastat vana, kuulub täielikult ühele firmale ja tuli just Eesti meistriks.
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                      Seda teemat lugedes kangastub mulle Infonet. Klubi on mingi 4-5 aastat vana, kuulub täielikult ühele firmale ja tuli just Eesti meistriks.
                      2002 kuni 2016 ei ole kuidagi "4-5 aastat", seda esiteks. Nimi võib olla muutunud, sisult on tegemist täiesti eri asjadega, samad inimesed on olnud algusest peale asja juures. Ja alustati pmtslt ühest noortegrupist ehk areng on käinud loomulikku rada.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Tore arutelu, minu jaoks jääb samas endiselt seosetuks mingi suvalise riigi "traditsiooni" ületähtsustamine Eesti jalgpallifänni jaoks. Miks see nii oluline on, et mingi klubi mille tegevust keegi on 5-10 aastat jälginud peab olema ilmtingimata mingi 100 aastat vana asi olema? Kohaliku fänni jaoks võibolla jah, kui mingi vaarisa juba sama klubi toetanud ja siis tuleb mingi uus moodustis, ei pruugi meeldida.
                        Kui tegutseb ettevõte, kellel on ambitsioon enda turundust läbi spordi teha ja sinna investeerida, olgu see RB või Infonet, siis miks peaks sellele negatiivselt vaatama? Võibolla on siin ka tegu maailmavaatelise diskussiooniga, aga nii mõnedki traditsioonid on vähemalt minu jaoks jalale vägagi jalgu jäänud (ja siin ma praegu ei väida, et reeglid, mis peaks tagama finantsstabiilsuse, oleks halvad).
                        Ehk siis minu jaoks on 2 väga erinevat keissi kui mingi šeik ostab ajalooga klubi (ala Malaga), natuke investeerib, siis saadab pikalt ja saadab pikaajaliste traditsioonidega klubi pankroti äärele vs ostab mingi täiesti mõttetu külasatsi, investeerib sinna ja loob selle üle oma brändi. Ja kõige vähem saan ma aru, miks see peaks kottima Eesti jalgpallisõpra, kui kogu see asi toimub kuskil Saksamaal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Tore arutelu, minu jaoks jääb samas endiselt seosetuks mingi suvalise riigi "traditsiooni" ületähtsustamine Eesti jalgpallifänni jaoks. Miks see nii oluline on, et mingi klubi mille tegevust keegi on 5-10 aastat jälginud peab olema ilmtingimata mingi 100 aastat vana asi olema? Kohaliku fänni jaoks võibolla jah, kui mingi vaarisa juba sama klubi toetanud ja siis tuleb mingi uus moodustis, ei pruugi meeldida.
                          Kui tegutseb ettevõte, kellel on ambitsioon enda turundust läbi spordi teha ja sinna investeerida, olgu see RB või Infonet, siis miks peaks sellele negatiivselt vaatama? Võibolla on siin ka tegu maailmavaatelise diskussiooniga, aga nii mõnedki traditsioonid on vähemalt minu jaoks jalale vägagi jalgu jäänud (ja siin ma praegu ei väida, et reeglid, mis peaks tagama finantsstabiilsuse, oleks halvad).
                          Ehk siis minu jaoks on 2 väga erinevat keissi kui mingi šeik ostab ajalooga klubi (ala Malaga), natuke investeerib, siis saadab pikalt ja saadab pikaajaliste traditsioonidega klubi pankroti äärele vs ostab mingi täiesti mõttetu külasatsi, investeerib sinna ja loob selle üle oma brändi. Ja kõige vähem saan ma aru, miks see peaks kottima Eesti jalgpallisõpra, kui kogu see asi toimub kuskil Saksamaal.
                          Miks peaks Eesti fänni kottima El Clasico? Mis viha on ühel eestlasest fännil Madridi Reali vastu? Ja üleüldse miks sa oled Kataloonia klubi fänn mitte Infoneti fänn?

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                            Miks peaks Eesti fänni kottima El Clasico? Mis viha on ühel eestlasest fännil Madridi Reali vastu? Ja üleüldse miks sa oled Kataloonia klubi fänn mitte Infoneti fänn?
                            leeromeno seletas ära juba, miks teda ei seo eesti klubidega mitte midagi
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                              Miks peaks Eesti fänni kottima El Clasico? Mis viha on ühel eestlasest fännil Madridi Reali vastu? Ja üleüldse miks sa oled Kataloonia klubi fänn mitte Infoneti fänn?
                              1) Sest see on väga kõrgetasemeline mäng tavaliselt
                              2) Mul pole mingit viha Reali vastu
                              3) Sest nad olid esimene klubi keda reaalselt telekast kunagi mängimas nägin ja nende mängustiil istus väga ja senimaani istub

                              Aga kui Barca asemel oleks sarnast mängu 90ndatel näidanud näiteks ma ei tea Sevilla, siis oleks suure tõenäosusega Sevilla fänn. Ehk siis see taustsüsteem sellest täiesti teadmata inimesel ei tohiks ju mingit rolli mängida.
                              Infoneti fänn ei ole sellepärast et Eesti kohalik liiga ei paku absoluutselt mingit huvi ja selle teem arutelu on kuskil mujal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Ja kõige vähem saan ma aru, miks see peaks kottima Eesti jalgpallisõpra, kui kogu see asi toimub kuskil Saksamaal.
                                Sellepärast, et inimene on aastaid jälginud, mõelnud, tundnud, arutlenud... võtnud omaks midagi ning nüüd identifitseerib ennast läbi selle. Ja tegelikult pole tähtis aru saada punktist A ja B, vaid teekonnast A-st B-ni, sest punkt on seisak, kuid liikumine progress, elu...kõik see, mis on ja teeb. #aristotelessokrates
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X