320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Misasi seee on? Inter 52 000? Interi keskmine peaks mingi 37k kanti olema.

    Kommentaar


      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
      1.Camp Nou (FC Barcelone) 82.648
      .2. Signal Iduna Park (Borussia Dortmund) 76.412
      .3. Old Trafford (Manchester United) 75.088
      .4. Santiago Bernabéu (Real Madrid) 74.250
      .5. Allianz Arena (Bayern Munich) 69.000
      Ei usu juba ainuüksi Dortmundi numbri pärast seda tabelit. Dortmundi keskmine pole päris kindlasti alla 80 000. Mitte mingi valemiga.

      Kommentaar


        Mitte, et see nüüd Seria A alla läheks, aga... soccerstats.com väidab midagi sellist:

        1. Dortmund 80,423
        2. Barcelona 77,632
        3. Manchester Utd 75,334
        4. Bayern 72,882
        5. Real Madrid 71,679

        Igatahes tundub veidi reaalsem.

        e- Staadiumi tabel on aastast 2010.
        "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

        Kommentaar


          Tegelt vaatasin täna ka teisi allikaid ja numbrid on suht erinevad. Aga sellegi poolest jääb Rooma päris kaugele Hispaania tippude ja Inglismaa suurklubide kõrval
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            No loodame, et Juventus võidab finaalis siis nagu väga vahet pole palju neid peere kuskil hispis või engis vaadatakse....
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              Tegelt vaatasin täna ka teisi allikaid ja numbrid on suht erinevad. Aga sellegi poolest jääb Rooma päris kaugele Hispaania tippude ja Inglismaa suurklubide kõrval
              Ott Järvela: "Fakt Inglismaa jalgpallikoondisest: eelmise 4 suurturniiri (EM 08, MM 10, EM 12, MM 14) peale kokku on nad suutnud võita tervenisti 3 mängu!"
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Tegelt vaatasin täna ka teisi allikaid ja numbrid on suht erinevad. Aga sellegi poolest jääb Rooma päris kaugele Hispaania tippude ja Inglismaa suurklubide kõrval
                Itaalia mõistes on hetkel 40k täitesti korralik nr.

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Top 5: Average number of spectators per Serie A home game 2014-2015:
                  Roma: 40.135
                  Juventus: 38.553
                  Inter: 37.270
                  Milan: 36.661
                  Lazio: 34.949

                  AS Roma - maailma vaadatuim!
                  Milani numbrid on väga lambised. Neil on vähemalt paar mängu olnud see hooaeg, kus ma kahtlen, et isegi 20k on koos olnud. Ilmselt kõik season ticketi omanikud loetakse automaatselt publiku sekka.

                  Siin oleks vaja EJL-i eksperdid kaasta.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Milani numbrid on väga lambised. Neil on vähemalt paar mängu olnud see hooaeg, kus ma kahtlen, et isegi 20k on koos olnud. Ilmselt kõik season ticketi omanikud loetakse automaatselt publiku sekka.

                    Siin oleks vaja EJL-i eksperdid kaasta.
                    Need season ticketi omanikud on minu arust igas liigas üle maailma automaatselt kampa loetud
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Need season ticketi omanikud on minu arust igas liigas üle maailma automaatselt kampa loetud
                      Nojah, aga lõpuks pole piletiga kodus istuja publik.
                      sigpic

                      Kommentaar




                        no ma ei tea, täiesti pointless

                        Kommentaar


                          Kuna uue hooaja teema juba avatud, siis ühe klassikalise asja võiks veel ära teha ehk tõmbaks lõppenud hooajale joone alla sümboolse koosseisu valimisega.
                           
                          __________________________Abbiati
                          Maggio__________Nesta______________Thiago Silva_____Balzaretti
                          ___________Hernanes______Cambiasso____Hamsik______ _________
                          _________Eto`o____________Cavani_______Di Natale____________


                           
                          ____________________Buffon
                          Maicon______Barzagli_________T.Silva______Chiellin i
                          _____De Rossi_________Pirlo__________Vidal
                          _____Di Natale________Zlatan________Cavani


                           
                          _____________________Marchetti
                          _____Barzagli__________Bonucci__________Chiellini
                          Cuadrado_____Vidal_____Montolivo___Hamsik____Asamo ah
                          _____________Totti_______________Cavani


                           
                          _____________________Buffon
                          _____Albiol___________Benatia__________Chiellini
                          Cuadrado_____Vidal___Strootman___Pjanic____Asamoah
                          _____________Tevez___________Immobile


                          Alustama pean sellest, et kui eelmise aasta valikutele julgesin kahe käega alla kirjutada, siis tänavu muutus hooaja viimasel kolmandikul või veerandil, kui põhiasjad ostustatud olid, Serie A vaatamine üsna hõredaks. Ehk kui mõni mängija tegi eriti võimsa hooaja lõpu, siis võis ta mul vabalt kahe silma vahele jääda. Ja ka vastupidi- vabalt võis mõne mängija hooaja lõpp olla nii kohutav, et saab pärjatud asjatult. Aga mis seal ikka, ega ma peeppahvilikule absoluutsele tõele ei kandideeri nagunii.

                          Taktikaks seekord 433

                          Väravavaht
                          Kuigi väravavahtide osas võiks välja tuua Atalanta 23a väravavahi Sportiello, kes juhib võimsalt hooaja tõrjete kogutabelit või de Sanctise või kelleiganes, siis reaalsues läbi hooaja oli tegu üsna selgelt kahe mehe võidujooksuga. Ühel poolt noore Perini pidevad paraadtõrjetega Genoa mängud ja teiselt poolt Buffoni järjekordne pea perfektne hooaeg, kus igas mängus pidi piirduma enamasti ühe-kahe supertõrjega, mille ta ka ära tegi. Ma ei kujuta ettegi, kuidas oleks loogiline ja aus kahte nii erineva töömahuga väravavahti hinnata, aga Buffoni hooaeg tundus kokkuvõttes kraadi võrra parem ja jääb tema.

                          Paremkaitse
                          Kui varasematel hooaega sai tihti vingutud äärekaitsjate olematu taseme üle, siis sellel hooajal on staabilselt pädevaid mängijaid, kelle vahel valikut teha, rohkelt. Minu silmis võiks ära põhjendada nii Juventuse Lichtsteineri, Lazio Basta kui ka Sampdoria de Silvestri valimise (mööndustega võiks veel kõne alla tulla Florenzi, Darmian/Peres ja Widmer). Kuid minu liisk langeb sellel korral Lichtsteinerile, kes tänu varasemast hooajast madalamal mängimisele näitas rohkem küll kaitsetööd, kuid siiski suutis väsimatult igas mängus rünnet aidata ja olla Juventuse paremusel kolmas sööduandja.

                          Keskkaitse
                          Ühe nimega on lihtne. Bonucci täiesti üllatuslikult jõhkra sammu edasi oma tasemes ja muutus sisuliselt veatult mängivaks keskkaitsjaks, kes samas oskab ka alt mängu ehitada. Põhimõtteliselt tegi Leo mõne aasta taguse Thiago Silva või eelmise aasta Benatiaga võrreldava (soovi korral loe: legendaarse või maailmaklassilise) hooaja.

                          Teise nimega on märksa keerulisem, sest teist nii selgelt esile kerkivat mängijat polnud. Muidugi liiga üldine väravaterohkus ei aita ka asjale kaasa. Viola Rodrigeuz lõi küll 7 väravat, aga kaitsetegevus oli nii ja naa. Empoli Rugani tegi täiesti müstiliselt stabiilse hooaja, mida toetab ka statistika (juhib seljavõiduga "recovered balls" arvestust) nagu ka Sampdoria Romagnoli. Aga noortel poistel on veel aega lammutada küll. Lisaks olid ka Napoli Koulibaly-Albiol ja eriti Roma Manolas-Astori igati pädevad paarid. Ja ega Chiellinitki, kes oli küll kohmakam kui varasemalt, ei tohiks valimisest kõrvale jätta. Aga lõppkokkuvõttes meeldis mulle vist enim siiski Lazio de Vrij hooaeg. Stabiilne, heas mõttes nähtamatu ja pasavaba hooaeg, mis keskkaitsja puhul on ainult komplimendiks.

                          Vasakkaitsja
                          Tublisid vasakaitsjaid oli mitmeid alustades Lulicist ja Ghoulamist lõpetades Evraga, aga fakt on see, et liigas oli ainult üks mängija, kes liigat valitsenud Juventusesse siirdudes oleks koheselt algkoosseisus ja selleks on Roma Holebas. Ega siin pikemat jutt pole vajagi.

                          Keskpoolkaitsjad
                          Tahtmata siin Genoa Bertolaccile või Napoli Hamsikule või Palermo Vazquesile või Interi Guarinile või paarile kolmele mängijale veel liiga teha, siis üsna selge oli tänavu see, et liiga seitse parimat keskpoolkaitsjat mängisid liiga kolmes parimas meeskonnas (mis on tegelikult sarnane eelmise aastaga, kus liiga 6 parimat keskväljamängijat mängisid kahes paremas klubis. Itaalias võidetakse mängud mitte kaitse ega rünnakuga vaid keskväljal). Nii Juventuse Marchisio-Pogba-Vidal, Roma Nainggolan-Pjanic kui ka Lazio Biglia-Parolo duo vääriksid kõik võrdväärselt esiletõstmist. Aga, et kõik ilusti multikulti oleks, siis võtame igast tiimist ühe.

                          Kuigi Pogba lõi rohkelt otsustavaid väravaid ja oli muidu äge, siis Marchisio tegi oma senise karjääri vaieldamatult parima ja stabiilseima hooaja. Mees tundis end võrdväärselt hästi nii Pirlot asendava registana kui ka kastist-kasti jooksva tööhobusena. Mõneti kahvatu 3 väravat + 6 söötu saldo ei peegelda absoluutselt Claudio reaalset rolli meeskonnas. Roma duoga on juba keerulisem, sest mängijate rollid ja iseloomud on täiesti erinevad. Aga mulle siiski meeldis Pjanici tark ehitamine rohkem kui Nainggolani robustne töörügamine (kuna ma eelmisel aastal panin Pjanici sarnaselt sisse, siis täiesti võimalik, et ma olen lihtsalt alateadlikult bosnialase kapifänn). Mõneti sarnane keiss on ka Lazio duoga, aga kuna hooaega üldiselt iseloomustavaks lauseks oli väravasadu, siis eelistame Parolo kümmet väravat. Aga veelkord- sisuliselt võiks koostada trio ükskõik millisest kolmest mehest ja see oleks täiesti okei ning Pogba väljajätmise pärast tilgub hetkel süda verd.

                          Ääred ja ründajad
                          Siingi on ühe mehega lihtne. Tevez oli hooaja põhiboss ja vaieldamatult liiga parim mängija. Ja seda suure vahega järgmiste ees. Ma usun, et neid ülivõrdeid olen mehele hooaja jooksul juba piisavalt teinud, et siin ei hakka tähemärke sellele raiskama.

                          Keeruline oleks välja jätta ka väravakuningat/kuningaid. Aga kuna see on minu valik ja kuna Icardi on täismunn ja ainus sümboolne koosseis kuhu ma ta paneksin oleks täismunnide mängijate oma, kus ta kannaks kaptenipaela (varukapten oleks Suarez), siis teeb see elu lihtsaks ja nomimeerime Verona Toni. Kuigi mees näeb välja ja liigub nagu jalgadega maksavorst (loe: Tarmo Neemelo), siis tema oskus liikuda õigel ajal õigesse kohta ja sealt pall sisse toksata on täiesti imetlusväärne. Kui eelmisel aastal arvasin "Tonit oleks lihtsalt piinlik panna, sest äkki loeb seda teksti ka mõne muu liiga fänn, kes näeks, et Itaalia üks parimaid ründajaid on kohe 37-aastaseks saav vaevuliikuv ja ülekaaluliseks kippuv vanur", siis sellel hooajal ei jätnud Luca enam muud võimalust.

                          Kolmanda ründeliini liikmega on juba raskem. Olid noored, kes heal päeval olid Messi uued tulemised, kuid kellel sattus sisse ka rohkelt nähtamatuid mänge nagu Palermo Dybala, Sassuolo Berardi või Lazio Anderson. Oli mitte nii noori mängijaid, kes heal päeval olid Messi uued tulemised, mis vaheldusid rohkete säratute mängudega nagu Milani Menez või Napoli Callejon. Ja oli ründajaid, kes mõneti tähelepandamatult tegid oma ära nagu Napoli Higuain, Sampdoria/Napoli Gabbiadini või siis diNatale, Totti ja Klose sugused vanurid. Kuid lõppkokkuvõttes vist kõige stabiilsemat kõrget taset suutis näidata Lazio Candreva, kes lõi olukordi, skooris, tegi musta tööd ja möllas. Et jääb siis tema (kuigi möönan, et Andersoni ja Candreva vahel valimine oli väga keeruline)

                          Peatreener
                          Tegelikult vääriksid seda kolm meest. Allegri, Pioli ja Donadoni (viimane siis Parma tiimi kooshoidmise ja enamvähem mängupildi eest). Aga, pagan, raske on seda anda kellelegi teisele kui Allegrile, kes tuli äärmiselt keerulisse olukorda, kus esimesest mängust oli pinge laes ja kes hooajaga muutis Juventuse liiga kõige paindlikuma taktikaga meeskonnaks, kes ei jäänud üheski suures mängus hätta. Võimas.

                          tl;dr Jasperile juhuks kui ta veel foorumis käib
                          _____________________Buffon
                          Lichtsteiner____Bonucci_______deVrij_______Holebas
                          ______Pjanic_________Marchiso______Parolo(/Pogba)
                          ______Tevez___________Toni________Candreva(/Anderson)

                          Kommentaar


                            Hea kokkuvõte!
                            Peatreener ikka Allegri.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              tl;dr Jasperile juhuks kui ta veel foorumis käib
                              _____________________Buffon
                              Lichtsteiner____Bonucci_______deVrij_______Holebas
                              ______Pjanic_________Marchiso______Parolo(/Pogba)
                              ______Tevez___________Toni________Candreva(/Anderson)
                              grazie! ikka täiesti uttiv hooaeg.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                tl;dr Jasperile juhuks kui ta veel foorumis käib
                                _____________________Buffon
                                Lichtsteiner____Bonucci_______deVrij_______Holebas
                                ______Pjanic_________Marchiso______Parolo(/Pogba)
                                ______Tevez___________Toni________Candreva(/Anderson)
                                Väravavahi valiku oleks pidanud tegema ikka Perini suunas. Buffonil oli ilmselgelt palju lihtsam. Äärekaitsed olid igas meeskonnas täiesti kohutavad, niiet siin võib pm kõik mehed ümber vahetada või samaks jätta. Küll aga ei saa aru keskkaitses deVrij nimetamisest. Tegu on ju ometigi Lazio täiesti ribadeks tõmmatud kaitseliini põhimehega. Mis arvestuses ta kaitsvate meeste hulka mahub? Suvaline post. Janüüd jõuame selle listi kõige suurema fopaani. Saan aru et viha Rooma vastu on suur aga selle hooaja parim Romanista oli 9gol. Ilma temata oleksime ilmselt euro kohtadele mänginud. Ilmselgelt ei saa alahinnata ka Pjanici kümmet söötu, aga tema puhul oli tegemist pigem flop hooajaga ja 9goli puhul enese ületamisega ja enda kaardile panekuga. Niiet kui tahad Pjanici alles jätta, siis Marchisio eelistamine 9goli ees on küll kohutav möödalask. Ründes on Tevez ja Toni omal kohal , aga kuna ma kasutan 4-3-1-2 formatsiooni, siis P*tsinägu87 asemel paneksin küll algrivistusse hooaja kõige resultatiivseima killer passide andja ja skoorimismasina Totti. Sa ei saa öelda et ei tahaks näha kuidas vanameistrid Totti ja Toni vastastele uut ja vana kütaks. Ja nii need tiitltid tulevad!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X