320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

La Liga 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
    Jutt ei käi väravatest... Värav on keskmise jalgpallisõbra jaoks oluline näitaja.. Kui vaid selle põhjal hinnata, siis peaks Barca Iniesta kohe suvel maha ärima Ehk peaks ka jalkas hokile sarnaselt hakkama rohkem väärtustama ka neid eelviimase söödu andjaid, et sinusugused suudaksid peamistest statistikanumbritest kaugemale näha?
    Tallinna linnapea koht ei ole veel vaba, kuigi Savisaar oleks kindlasti sinu demagoogia-oskuse üle uhke.

    Ma küll ei tea, miks ma proovin, kuid siiski. Mille alusel vaadatakse jalgpallis, kumb meeskond on parem? Seega on ju üsna ilmselge, millised statistikud on olulisemad, eriti ründajate puhul, kelle ülesanne ongi väravaid lüüa. Mingisugused tacklingud, mis antud juhul on kas 0.3 või 0.6 per mäng ei oma ju nii suurt tähtsust, kui väravad, assistid ja sellised. Loodan, et sa see kord teed vahet väljenditel "vähem oluline" ja "ebaoluline". Nagu ma ütlesin, siis võtaks põhjalikum analüüs liigselt kaua aega. Ning kui sa veel ei näinud, siis kõnetasin ka teisi statistilisi näitajaid (key pass isegi ). Samal ajal tuuakse siin välja mingisuguseid "Ronaldo lööb kübaraid külameeskondade vastu" väiteid, justkui Messi puhul asi nii ei oleks... Aga ei, ma annan alla.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Tallinna linnapea koht ei ole veel vaba, kuigi Savisaar oleks kindlasti sinu demagoogia-oskuse üle uhke.

      Ma küll ei tea, miks ma proovin, kuid siiski. Mille alusel vaadatakse jalgpallis, kumb meeskond on parem? Seega on ju üsna ilmselge, millised statistikud on olulisemad, eriti ründajate puhul, kelle ülesanne ongi väravaid lüüa. Mingisugused tacklingud, mis antud juhul on kas 0.3 või 0.6 per mäng ei oma ju nii suurt tähtsust, kui väravad, assistid ja sellised. Loodan, et sa see kord teed vahet väljenditel "vähem oluline" ja "ebaoluline". Nagu ma ütlesin, siis võtaks põhjalikum analüüs liigselt kaua aega. Ning kui sa veel ei näinud, siis kõnetasin ka teisi statistilisi näitajaid (key pass isegi ). Samal ajal tuuakse siin välja mingisuguseid "Ronaldo lööb kübaraid külameeskondade vastu" väiteid, justkui Messi puhul asi nii ei oleks... Aga ei, ma annan alla.
      Ma loodan, et sa tõsimeeli ei arva, et ainsad kuldpalli/parima mängija auhinna väärilised on need, kes väravaid löövad.. Milleks siis realile kaitsjad ning väravvahid? Sinu loogika kohaselt ebavajalikud tondid..
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas sepakas Vaata postitust
        Ma loodan, et sa tõsimeeli ei arva, et ainsad kuldpalli/parima mängija auhinna väärilised on need, kes väravaid löövad.. Milleks siis realile kaitsjad ning väravvahid? Sinu loogika kohaselt ebavajalikud tondid..
        Ok, ma oletan, et mu jutt polnud piisavalt selge. Pidasin silmas seda, et RÜNDEMÄNGIJATE puhul peaks ennekõike väravaid/assiste vaatama.

        Kommentaar


          #49
          vaidlejatele meenutuseks...

          2006. aasta. CL-i võidab kevadel Barcelona ja turniiri parimaks valitakse Ronaldinho. Top Scorer on Shevchenko, kes lööb Milani eest 9 väravat.
          La Liga võidab Barcelona.
          Serie A võidab algselt küll Juventus, kuid skandaali tõttu langetakse hoopis kõrgliigast välja ja liiga võidab hoopis Inter.
          Suvel on MM, mille võidab Itaalia. Turniiri parimaks mängijaks valitakse enne finaali Zidane. Enim MotM saab Pirlo.
          Aasta lõpus saab FIFA aasta parima mängija auhinna Cannavaro. Talle kuulub ka Ballon d'Or
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            #50
            väga piinlik on lugeda seda siin..
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              #51
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Ok, ma oletan, et mu jutt polnud piisavalt selge. Pidasin silmas seda, et RÜNDEMÄNGIJATE puhul peaks ennekõike väravaid/assiste vaatama.
                Minuarust tänapäeva jalgpallis enam selliseid konkreetseid tipuründajaid praktiliselt enam ei eksisteeri, ehk ennekõike väravaid/assiste vaadata on lollus. Ründajad järjest enam tulevad alla rünnakuid ehitama ja musta tööd tegema, sest teistmoodi lihtsalt enam hakkama ei saada.
                Ründajatel peaks pigem vaatama väravate ja assistide olulisust. Ühes mängus võib tüüp lüüa hattricki ja mäng võidetakse 5-0, kuid kui tähtsates mängudes jäädakse kuivale ja lüüdakse ainult 1 värav, siis väga tihti sellise asi lõppeb punktide kaotusega.
                Sellest diskussioonist muidugi ma jätaks välja Messi ja Ronaldo, sest need vennad on next level, kes hooajast hooaega kannavad oma väravate ja assistidega tiime.
                Kui ikkagi kaitse ei suuda hoida oma väravat nulli peal või selle lähedal, siis pole ründajatel midagi teha. Oma töö võivad nad ära teha, kuid kokkuvõttes ikkagi kaotavad.


                Siit näiteks Messi ja Ronaldo võrdlus, Mõlemad samapalju väravaid löönud ühteise vastu, kuid Barcelona on võitnud rohkem mänge, sest kaitse on neil pidanud ja ka teised on oma töö ära teinud. Jalgpall on ikkagi kokkuvõttes tiimimäng, kus kõik lülid peavad olema tugevad. See Brasiilia vana mentaliteet, "lööge meile palju tahate, me lööme ikka rohkem" võiks juba ära surra.

                Kommentaar


                  #53


                  Griezmanni eelistatud Neymarile.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Koopia Vaata postitust


                    Griezmanni eelistatud Neymarile.
                    Niigi palju Barca mängijaid, keegi pidi ju lõpuks välja jääma.

                    Ise oleks näiteks Alba asemele Gaya valinud ning ühe Rakiticist/Jamesist Nolito vastu välja vahetanud (4-2-4 formatsioon). Aga noh, see parima mängija/XI valimine on nii subjektiivne teema, et selle peale pole mõtet närve kulutada.

                    Luis Enrique muidu võitis 14/15 hooaja parima treeneri tiitli, kuigi ta pole kordagi kuu parimaks valitud.

                    Kommentaar


                      #55
                      kas need La Liga hooaja auhinnad jagati ära juba? Ronaldo sai parimaks mängijaks siis?

                      Kommentaar


                        #56
                        Väga äge. Las Palmas võitis ülemineku playoffi kordusmängus Zaragozat 2-0 ja sai kokkuvõttes tänu võõrsilväravaga (kokku 3:3) tulevaks hooajaks La Ligasse. Lisaks nagu ma aru saan siis Elche visati liigast välja mis tähendab, et ka 18 kohaga lõpetanud Eibar mängib järgmine hooaeg samuti La Ligas. Geograafilises mõttes kaks kõige ägedamat meeskonda kindlasti. Las Palmas Kanaaridel ja Eibar kõrgel Püreneedes.

                        Kommentaar


                          #57
                          Jee, lõpuks ometi Las Palmas! Ma ei teagi miks mulle see klubi nii sümpaatne tundub, kuid alati polegi põhjust vaja.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X