Lehekülg 11, kokku 13 EsimeneEsimene ... 78910111213 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 254
  1. #201
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 863

    Algupärane

    25.09 Esmaspäev

    22.00 West Bromwich - Arsenal (Viasat)
    22.00 Betis - Levante (Setanta)

    26.09 Teisipäev

    21.45 Spartak - Liverpool (TV6)
    21.45 Dortmund - Real Madrid (Yle2, Viasat)
    21.45 Monaco - Porto (Viasat Motor)
    21.45 Cardiff - Leeds (Telekanal Futbol)

    27.09 Kolmapäev

    21.45 PSG - Bayern (TV6, ZDF)
    21.45 Atletico - Chelsea (Viasat)

    28.09 Neljapäev


    20.00 Köln - Crvena Zvezda (Viasat)

    29.09 Reede

    19.30 Tammeka - Nõmme Kalju (ETV2)
    21.30 Schalke - Bayer Leverkusen (Eurosport2)
    21.45 Queen's Park Rangers - Fulham (Telekanal Futbol)
    22.00 Celta - Girona (Setanta)

    *nimekiri kindlasti täieneb, kuna Viasati lisakanalitel ilmub veel paar mängu.
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  2. #202
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 863

    Algupärane

    30.09 Laupäev

    14.00 Deportivo - Getafe (Setanta)
    14.30 Huddersfield - Tottenham (Viasat)
    16.30 Augsburg - Dortmund (Eurosport2)
    17.00 Manchester United - Crystal Palace (Viasat)
    17.00 Ipswich Town - Bristol City (Telekanal Futbol)
    18.00 PSG - Bordeaux (Setanta)
    19.00 Spartak - Ural (Sport2 Ukraine)
    19.30 Chelsea - Manchester City (Viasat)
    19.30 Hamburger - Werder (Eurosport2)
    20.45 PSV - Willem II (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    21.45 Leganes - Atletico (Setanta)
    23.00 Orlando City SC - Dallas (Eurosport1)

    01.10 Pühapäev


    13.30 Napoli - Cagliari (Setanta)
    13.30 AZ - Feyenoord (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    14.00 Arsenal - Brigthon (Viasat)
    14.30 Freiburg - Hoffenheim (Eurosport2)
    15.30 Heerenveen - Ajax (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    16.05 Everton - Burnley (Viasat)
    16.30 Hertha - Bayern (Eurosport2)
    16.30 Lokomotiv - Dinamo (Sport2 Ukraine)
    17.15 Barcelona - Las Palmas (Setanta)
    18.30 Newcastle - Liverpool (Viasat)
    19.00 Köln - Leipzig (Eurosport2)
    20.00 Philadelphia Union - Seattle Sounders (Eurosport1)
    21.45 Real Madrid - Espanyol (Setanta)
    22.00 Indepediente - Velez (Telekanal Futbol)
    00.00 Boca Juniors - Chacarita Juniors (Telekanal Futbol)
    02.00 Tigre - River Plate (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  3. #203
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 863

    Algupärane

    02.10 Esmaspäev

    -

    03.10 Teisipäev

    -

    04.10 Kolmapäev

    -

    05.10 Neljapäev

    19.00 Azerbaidžaan - Tšehhi (Setanta)
    21.45 Inglismaa - Sloveenia (Setanta)
    21.45 Põhja Iirimaa - Saksamaa (RTL)

    06.10 Reede

    14.15 Türgi U17 - Uus Meremaa U17 (Eurosport2)
    21.45 Horvaatia - Soome (Yle2)
    21.45 Hispaania - Albaania (Setanta)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  4. #204
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 863

    Algupärane

    07.10 Laupäev

    14.15 Saksamaa U17 - Costa Rica U17 (Eurosport1)
    14.30 Barnet - Coventry City (Telekanal Futbol)
    17.00 Plymouth - Fleetwood (Telekanal Futbol)
    19.00 Bosnia - Belgia (Setanta)
    19.00 Gibraltar - Eesti (ETV2)
    21.45 Bulgaaria - Prantsusmaa (Setanta)
    00.00 New York Red Bulls - Vancouver Whitecaps (Eurosport2)

    08.10 Pühapäev

    14.15 Tšiili U17 - Inglismaa U17 (Eurosport1)
    16.00 Gillingham - Portsmouth (Telekanal Futbol)
    19.00 Poola - Montenegro (Setanta)
    21.45 Saksamaa - Aserbaidžaan (Setanta, RTL)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  5. #205
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 863

    Algupärane

    09.10 Esmaspäev

    14.30 Türgi U17 - Mali U17 (Eurosport1)
    21.45 Soome - Türgi (Yle2)

    10.10 Teisipäev

    14.30 Hispaania U17 - Niger U17 (Eurosport2)
    17.30 Saksamaa U17 - Iraan U17 (Eurosport1)
    21.45 Eesti - Bosnia (ETV)
    21.45 Portugal - Šveits (Setanta)

    11.10 Kolmapäev

    14.30 Inglismaa U17 - Mehhiko U17 (Eurosport2)

    12.10 Neljapäev

    14.30 Türgi U17 - Paraguai U17 (Eurosport2)

    13.10 Reede


    14.30 Saksamaa U17 - Guinea U17 (Eurosport2)
    17.30 Hispaania U17 - Põhja-Korea U17 (Eurosport2)
    19.30 Kalju - FCI (ETV2)
    21.30 Stuttgart - Köln (Eurosport2)
    21.45 Lyon - Monaco (Setanta)
    21.45 Birmingham City - Cardiff City (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  6. #206
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 863

    Algupärane

    14.10 Laupäev

    14.00 Athletic Bilbao - Sevilla (Setanta)
    14.30 Liverpool - Manchester United (Viasat)
    16.30 Bayern - Freiburg (Eurosport2)
    17.00 Crystal Palace - Chelsea (Viasat)
    17.00 Leeds - Reading (Telekanal Futbol)
    17.15 Getafe - Real Madrid (Setanta)
    17.30 Inglismaa U17 - Iraak U17 (Eurosport1)
    19.00 Krasnodar - CSKA (Sport2 Ukraine)
    19.30 Watford - Arsenal (Viasat)
    19.30 Dortmund - Leipzig (Eurosport2)
    19.30 Ajax - Sparta (Sport1 Ukraine)
    19.30 Wolverhampton - Aston Villa (Telekanal Futbol)
    21.45 Feyenoord - Zwolle (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    21.45 Atletico - Barcelona (Setanta)
    00.00 Velez - Newell's Old Boys (Telekanal Futbol)

    15.10 Pühapäev

    13.30 Fiorentina - Udinese (Setanta)
    15.00 Metalist - Dnipro (Sport2 Ukraine)
    15.30 Brighton - Everton (Viasat)
    15.30 Venlo - PSV (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    16.00 Samporia - Atalanta (Setanta)
    16.30 Bayer - Wolfsburg (Eurosport2)
    18.00 Southampton - Newcastle (Viasat)
    19.00 Werder - Mönchenbladbach (Eurosport2)
    19.00 Zenit - Arsenal Tula (Sport1 Ukraine)
    21.45 Betis - Valencia (Setanta)
    00.00 River Plate - Tucuman (Telekanal Futbol)
    00.00 mingi MLS (Eurosport1)
    02.00 Patronato - Boca Juniors (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  7. #207
    Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012
    Postitusi
    4 043

    Algupärane

    21.45 Atletico - Barcelona (Setanta) - ai kurja Valimisstuudio samal ajal ju.. WHY LA LIGA WHY?

  8. #208
    fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004
    Postitusi
    13 454

    Algupärane

    Itaalias TOP6 omavahel 3 mängu ja sitanta näitab neist 0. #RIP

  9. #209
    Asjahuviline Kasutaja fiorentina avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006
    Postitusi
    236

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust




    13.30 Fiorentina - Sassuolo (Setanta)
    Fiorentina mängib siiski Udinesega

  10. #210
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 863

    Algupärane

    Parandatud. Tänks!
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  11. #211
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 863

    Algupärane

    16.10 Esmaspäev

    14.30 Kolumbia U17 - Saksamaa U17 (Eurosport2)
    17.30 Paraguai U17 - USA U17 (Eurosport2)
    22.00 Leicester - West Bromwich (Viasat)
    22.00 Las Palmas - Celta Vigo (Setanta)

    17.10 Teisipäev

    14.30 U17 MM 1/8 finaal (Eurosport2)
    15.00 MM Euroopa play-offide loos (Eurosport1)
    17.30 U17 MM 1/8 finaal (Eurosport2)
    21.45 Maribor - Liverpool (TV6)
    21.45 Manchester City - Napoli (Yle2)
    21.45 Real Madrid - Tottenham (Viasat)
    21.45 APOEL - Dortmund (Viasat Motor)
    21.45 Leipzig - Porto (Viasat Hockey)

    18.10 Kolmapäev

    14.30 Ghana U17 - Niger U17 (Eurosport2)
    17.30 Brasiilia U17 - Honduras U17 (Eurosport2)
    19.00 Qurabag - Atletico (Viasat)
    21.45 Benfica - Manchester United (Viasat)
    21.45 Bayern - Celtic (ZDF)
    21.45 Chelsea - Roma (TV6)
    21.45 Juventus - Sporting (Viasat Motor)
    21.45 Anderlecht - PSG (Viasat Hockey)

    19.10 Neljapäev

    -

    20.10 Reede


    19.30 Narva Trans - Flora (ETV2)
    21.30 Schalke - Mainz (Eurosport2)
    21.45 Saint Ettienne - Montpellier (Setanta)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  12. #212
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 863

    Algupärane

    21.10 Laupäev

    14.30 Chelsea - Watford (Viasat)
    16.30 Schalke - Mainz (Eurosport2)
    17.00 Huddersfield - ManUnited (Viasat)
    17.00 Wolverhampton - Preston North End (Telekanal Futbol)
    17.15 Betis - Alaves (Setanta)
    19.30 Southampton - West Bromwich (Viasat)
    19.30 Hamburger - Bayern (Eurosport2)
    19.30 Millwall - Birmingham City (Telekanal Futbol)
    19.30 Valencia - Sevilla (Setanta)
    21.45 Barcelona - Malaga (Setanta)

    22.10 Pühapäev

    13.00 Villarreal - Las Palmas (Setanta)
    13.30 PSV - Heracles (Telekanal Futbol, Sport2 Ukraine)
    14.30 Köln - Bremen (Eurosport2)
    15.30 Everton - Arsenal (Viasat)
    15.30 Feyenoord - Ajax (Telekanal Futbol, Sport2 Ukraine)
    16.30 Freiburg - Hertha (Eurosport2)
    16.30 CSKA - Zenit (Sport2 Ukraine)
    17.15 Celta - Atletico (Setanta)
    18.00 Tottenham - Liverpool (Viasat)
    19.00 Wolfsburg - Hoffenheim (Eurosport2)
    22.00 Marseille - PSG (Setanta)
    23.00 mingi MLS (Eurosport2)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  13. #213
    fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004
    Postitusi
    13 454

    Algupärane

    RIP Serie A

  14. #214
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 863

    Algupärane

    23.10 Esmaspäev

    19.30 Lokomotiv - Krasnodar (Sport1 Ukraine)
    21.00 Real Sociedad - Espanyol (Setanta)

    24.10 Teisipäev

    21.45 Inter - Sampdoria (Setanta)

    25.10 Kolmapäev

    14.30 U17 MM poolfinaal (Eurosport1)
    17.30 U17 MM poolfinaal (Eurosport1)
    19.30 Atalanta - Verona (Setanta)
    21.45 Chievo - Milan (Setanta)

    26.10 Neljapäev

    02.00 MLS play-off (Eurosport1)
    04.00 MLS play-off (Eurosport1)
    21.30 Antwerp - Standard Liege (Setanta)

    27.10 Reede

    19.30 Narva - Levadia (ETV2)
    21.30 Mainz - Eintracht (Eurosport2)
    21.45 PSG - Nice (Setanta)
    21.45 Leeds - Sheffield United (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  15. #215
    Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003
    Postitusi
    14 537

    Algupärane mahtavaa

    28.10 Laupäev

    18.50 Huippupalloilua: AC Milan - Juventus (Yle2)
    jokers to the right
    clowns to the left of me

  16. #216
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 863

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    28.10 Laupäev

    18.50 Huippupalloilua: AC Milan - Juventus (Yle2)
    Näitavad jah. Kahju, et just sel nädalavahetusel, kus Setanta ka otsustas näidata.

    Aga 5. novembriks on Chelsea-Manu ka kavas neil. WTF?
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  17. #217
    Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001
    Postitusi
    19 887

    Algupärane

    YLE väitel tulemas ka La Liga mäng(ud) ja NHL.
    Väidetavalt ongi vaid neli mängu tulemas: Itaaliast, Inglismaalt, Hispaaniast igaühest üks ja üks hokimäng. Tegemist on mingisuguse katsetusega, millele tasub tulevikus õigusi osta. Meistrite Liiga õigused on YLE käes viimast hooaega.
    you gone and let your true colours show
    you're a perpetual blues machine

  18. #218
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 863

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    YLE väitel tulemas ka La Liga mäng(ud) ja NHL.
    Väidetavalt ongi vaid neli mängu tulemas: Itaaliast, Inglismaalt, Hispaaniast igaühest üks ja üks hokimäng. Tegemist on mingisuguse katsetusega, millele tasub tulevikus õigusi osta. Meistrite Liiga õigused on YLE käes viimast hooaega.
    No Itaalia oleks parim valik eestlastele. Viasatist näeks Inglismaad, Setanta pealt LaLigat ja Yle2 pealt SeriaA-d. Aga pigem tuleb EPL või hoki vms.
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  19. #219
    Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008
    Postitusi
    3 844

    Algupärane

    Palju neil mängijaid hispaanias on? Itaalia liiga oleks palju loogilisem.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

  20. #220
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 863

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Palju neil mängijaid hispaanias on? Itaalia liiga oleks palju loogilisem.
    Kõige rohkem on Soome mängijaid SIIN.
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud