Lehekülg 16, kokku 16 EsimeneEsimene ... 61213141516
Näidatakse tulemusi 301 kuni 314, kokku 314
  1. #301
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    7 274

    Algupärane

    27.01 Laupäev

    02.15 Taliares - San Lorenzo (Telekanal Futbol)
    14.00 Narva Trans - Nõmme Kalju (TallinnaTV)
    14.30 Peterborough - Leicester (Viasat)
    16.30 Bayern - Hoffenheim (Eurosport2)
    17.00 FA Cupi mäng (Viasat)*
    17.00 Bristol City - QPR (Telekanal Futbol)
    17.15 Valencia - Real Madrid (Kanal12, Setanta)
    19.30 Newport - Tottenham (Viasat)
    19.30 Werder - Hertha (Eurosport2)
    19.30 Malaga - Girona (Setanta)
    21.45 Chievo - Juventus (Setanta)
    21.45 Liverpool - West Bromwich (Viasat)
    21.45 Twente - PSV (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)

    28.01 Pühapäev

    02.30 Boca Juniors - Colon (Telekanal Futbol)
    13.30 SPAL - Inter (Setanta)
    13.30 Utrecht - Ajax (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    15.30 Feyenoord - ADO Den Haag (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    16.30 Bayer Leverkusen - Mainz (Eurosport2)
    17.15 Atletico - Las Palmas (Setanta)
    19.00 Hannover - Wolfsburg (Eurosport2)
    00.15 Huracan - River Plate (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  2. #302
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2002
    Postitusi
    10 591

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    27.01 Laupäev

    17.00 FA Cupi mäng (Viasat)*
    Wigan - West Ham

  3. #303
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    7 274

    Algupärane

    29.01 Esmaspäev

    22.00 Celta - Betis (Setanta)

    30.01 Teisipäev

    21.45 Sheffield United - Aston Villa (Telekanal Futbol)
    22.00 Huddersfield - Liverpool (Viasat)

    31.01 Kolmapäev

    22.00 Tottenham - Manchester United (Viasat)

    01.02 Neljapäev

    -

    02.02 Reede

    17.45 FCI Levadia - Narva Trans (TallinnaTV)
    21.30 Köln - Dortmund (Eurosport2)
    22.00 Real Sociedad - Deportivo (Setanta)
    22.00 Bolton - Bristol City (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  4. #304
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jun 2015
    Postitusi
    265

    Algupärane

    Täna pidi Barca-Alaves ka Kanal12 olema ju.

  5. #305
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    7 274

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas NEY Vaata postitust
    Täna pidi Barca-Alaves ka Kanal12 olema ju.
    Ei pidanud.
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  6. #306
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jun 2015
    Postitusi
    265

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ei pidanud.
    Vale info siis jõudis minuni.

  7. #307
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    7 274

    Algupärane

    03.02 Laupäev

    14.00 Eibar - Sevilla (Setanta)
    14.00 Tammeka - Paide (TallinnaTV)
    14.30 Burnley - Manchester City (Viasat)
    16.30 Mainz - Bayern (Eurosport2)
    17.00 Leeds - Cardiff City (Telekanal Futbol)
    17.15 Betis - Villarreal (Setanta)
    19.30 Mönchenbladbach - Leipzig (Eurosport2)
    19.30 Everton - Arsenal (Viasat)
    19.30 Wolverhampton - Sheffield United (Telekanal Futbol)
    20.45 PSV - Zwolle (Sport1 Ukraine)
    21.45 Levante - Real Madrid (Setanta)
    02.30 River Plate - Olimpo (Telekanal Futbol)

    04.02 Pühapäev

    13.30 Verona - Roma (Setanta)
    15.30 VVV Venlo - Feyenoord (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    16.15 Crystal Palace - Newcastle (Viasat)
    16.30 Augsburg - Eintracht (Eurosport2)
    17.15 Espanyol - Barcelona (Setanta)
    17.45 Ajax - NAC Breda (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    18.30 Liverpool - Tottenham (Viasat)
    19.00 Hamburger - Hannover (Eurosport2)
    19.30 Girona - Athletic (Setanta)
    21.45 Atletico - Valencia (Kanal12, Setanta)
    00.15 San Lorenzo - Boca Juniors (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  8. #308
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    7 274

    Algupärane

    05.02 Esmaspäev

    22.00 Watford - Chelsea (Viasat)
    22.00 Las Palmas - Malaga (Setanta)
    00.00 Temperley - Talieres (Telekanal Futbol)

    06.02 Teisipäev

    19.30 Padeborn - Bayern (Viasat)
    21.45 Leverkusen - Werder (Viasat)

    07.02 Kolmapäev

    19.30 Eintracht - Mainz (Viasat)
    19.30 PSV - Excelsior (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    21.45 Roda - Ajax (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    21.45 Schalke - Wolfsburg (Viasat)

    08.02 Neljapäev

    21.45 Feyenoord - Groningen (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)

    09.02 Reede

    21.30 Leipzig - Augsburg (Eurosport2)
    21.45 Fiorentina - Juventus (Setanta)
    21.45 Millwall - Cardiff (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  9. #309
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    7 274

    Algupärane

    10.02 Laupäev

    14.00 Villarreal - Alaves (Setanta)
    14.30 Tottenham - Arsenal (viasat)
    14.30 Sheffield United - Leeds (Telekanal Futbol)
    16.30 Dortmund - Hamburger (Eurosport2)
    17.00 Bristol - Sunderland (Telekanal Futbol)
    17.15 Malaga - Atletico (Setanta)
    19.30 Bayern - Schalke (Eurosport2)
    20.45 Sparta Rotterdam - PSV (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    21.45 Real Madrid - Real Sociedad (Setanta)
    02.30 Indepediente - Talieres (Telekanal Futbol)

    11.02 Pühapäev


    13.00 Sevilla - Girona (Setanta)
    13.30 Ajax - Twente (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    14.00 Huddersfield - Bournemouth (Viasat)
    15.30 Vitesse - Feyenoord (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    16.15 Newcastle - Manchester United (Viasat)
    16.30 Stuttgart - Mönchenbladbach (Eurosport2)
    17.15 Barcelona - Getafe (Setanta)
    18.30 Southampton - Liverpool (Viasat)
    19.00 Werder - Wolfsburg (Eurosport2)
    21.45 Valencia - Getafe (Setanta)
    00.15 Boca Juniors - Temperley (Telekanal Futbol)
    02.30 Lanus - River Plate (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  10. #310
    Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011
    Postitusi
    5 202

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    17.15 Malaga - Atletico (Setanta)
    Lisaks näitab antud kohtumist ka Postimees.

  11. #311
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    7 274

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Lisaks näitab antud kohtumist ka Postimees.
    Ma teen kokkuvõtteid vaid telekanalite osas.
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  12. #312
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    7 274

    Algupärane

    12.02 Esmaspäev

    22.00 Chelsea - West Bromwich (Viasat)
    22.00 Deportivo - Betis (Setanta)

    13.02 Teisipäev

    19.00 Crvena Zvezda - CSKA (Viasat)
    21.45 Basel - ManCity (TV6)
    21.45 Juventus - Tottenham (Viasat, Yle2)

    14.02 Kolmapäev

    21.45 PSG - Real (TV6)
    21.45 Porto - Liverpool (Viasat)

    15.02 Neljapäev

    -

    16.02 Reede

    21.30 Hertha - Mainz (Eurosport2)
    21.45 Monaco - Dijon (Setanta)
    22.00 Chelsea - Hull (Viasat)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  13. #313
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    7 274

    Algupärane

    17.02 Laupäev

    14.00 Las Palmas - Sevilla (Setanta)
    16.30 Wolfsburg - Bayern (Eurosport2)
    17.00 West Bromwich - Southampton (Viasat)
    17.00 QPR - Bolton (Telekanal Futbol)
    17.15 Eibar - Barcelona (Setanta)
    19.30 Huddersfield - ManU (Viasat)
    19.30 Schalke - Hoffenheim (Eurosport2)
    20.45 PSV - Heerenveen (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    21.45 Malaga - Valencia (Setanta)
    00.15 Temperley - Indepediente (Telekanal Futbol)

    18.02 Pühapäev


    13.30 Torino - Juventus (Setanta)
    15.30 Feyenoord - Heracles (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    16.30 Augsburg - Stuttgart (Eurosport2)
    17.15 Atletico - Athletic (Setanta)
    17.45 Zwolle - Ajax (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    18.00 Rochdale - Tottenham (Viasat)
    19.00 Mönchenbladbach - Dortmund (Eurosport2)
    21.45 Betis - Real Madrid (Setanta)
    00.15 River Plate - Godoy (Telekanal Futbol)
    02.30 Banfield - Boca Juniors (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  14. #314
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    7 274

    Algupärane

    19.02 Esmaspäev

    21.30 Eintracht - Leipzig (Eurosport2)
    21.45 Blackburn - Bury (Telekanal Futbol)
    22.00 Wigan - ManCity (Viasat)

    20.02 Teisipäev


    21.45 Chelsea - Barcelona (Viasat, Yle2)
    21.45 Bayern - Besiktas (TV6, ZDF)

    21.02 Kolmapäev

    19.00 CSKA - Crvena Zvezda (Viasat)
    19.45 Leganes - Real Madrid (Setanta)
    21.45 Shaktar - Roma (Viasat)
    21.45 Sevilla - Manchester United (TV6)
    21.45 Derby County - Leeds (Telekanal Futbol)

    22.02 Neljapäev


    -

    23.02 Reede

    21.30 Mainz - Wolfsburg (Eurosport2)
    21.45 Strasbourg - Montpellier (Setanta)
    21.45 Hull City - Sheffield United (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud