Eesti - Belgia
Lehekülg 8, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678
Näidatakse tulemusi 141 kuni 156, kokku 156
  1. #141
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    03.04 Esmaspäev

    19.30 Spartak - Orenburg (Sport1 Ukraine)
    21.45 Inter - Sampdoria (Setanta)

    04.04 Teisipäev

    20.30 Athletic Bilbao - Espanyol (Setanta)
    21.00 Hoffenheim - Bayern (Eurosport2)
    22.00 Manchester United - Everton (Viasat)
    22.30 Atletico Madrid - Real Sociedad (Setanta)

    05.04 Kolmapäev

    20.30 Barcelona - Sevilla (Setanta)
    21.00 Mainz - Leipzig (Eurosport2)
    21.45 Ajax - AZ (Sport1 Ukraine)
    21.45 Feyenoord - Go Ahead Eagles (Telekanal Futbol)
    22.00 Chelsea - Manchester City (Viasat)
    22.30 Leganes - Real Madrid (Setanta)

    06.04 Neljapäev

    20.30 Eibar - Las Palmas (Setanta)
    21.45 Twente - PSV (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    22.30 Valencia - Celta Vigo (Setanta)

    07.04 Reede

    19.30 Nõmme Kalju - FCI (ETV2)
    21.30 Eintracht Frankfurt - Werder Bremen (Eurosport2)
    21.45 Lille - Nice (Setanta)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  2. #142
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    08.04 Laupäev

    01.00 Aldosivi - Estudiantes (Telekanal Futbol)
    14.30 Tottenham - Watford (Viasat)
    16.30 Leipzig - Bayer Leverkusen (Eurosport2)
    17.00 Stoke - Liverpool (Viasat)
    17.15 Real Madrid - Atletico Madrid (Setanta)
    19.00 Zenit - Anzhi (Sport1 Ukraine)
    19.30 Bornemouth - Chelsea (Viasat)
    19.30 Sevilla - Deportivo (Setanta)
    19.30 Bayern - Dortmund (Eurosport2)
    20.45 NEC - Ajax (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine kohe pärast eelmise mängu lõppu)
    21.45 Malaga - Barcelona (Setanta)
    22.00 San Lorenzo - Sarmiento (Sport2 Ukraine)
    22.45 Sporting - Boavista (Telekanal Futbol)
    23.00 DC United - New York City (Eurosport2)

    09.04 Pühapäev

    13.30 Sampdoria - Fiorentina (Setanta)
    15.30 Zwolle - Feyenoord (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    15.30 Sunderland - Manchester United (Viasat)
    16.00 Milan - Palermo (Setanta)
    16.30 Hertha - Augsburg (Eurosport2)
    16.30 Krasnodar - CSKA (Sport2 Ukraine)
    17.45 PSV - Willem II (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    18.00 Everton - Liecester (Viasat)
    18.30 Ingolstadt - Darmstadt (Eurosport2)
    19.00 Anderlecht - Gent (Setanta)
    21.45 Lazio - Napoli (Setanta)
    22.15 Moreirense - Benfica (Telekanal Futbol)
    23.00 Orlando City - New York Red Bulls (Eurosport1)
    00.15 River Plate - Quilmes (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    02.15 Veles - Boca Juniors (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  3. #143
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    10.04 Esmaspäev

    21.15 Eintracht Braunshweig - Dynamo Dresden (Eurosport2)
    21.45 Real Sociedad - Sporting Gijon (Setanta)
    22.00 Crystal Palace - Arsenal (Viasat)

    11.04 Teisipäev


    18.00 Viljandi Tulevik - Tammeka (TallinnaTV)
    21.45 Juventus - Barcelona (Viasat, Yle2)
    21.45 Dortmund - Monaco (TV6)

    12.04 Kolmapäev

    18.00 Nõmme Kalju - FCI (TallinnaTV)
    21.45 Atletico Madrid - Leicester City (Viasat)
    21.45 Bayern - Real Madrid (TV6, ZDF)

    13.04 Neljapäev

    22.05 Anderlecht - Manchester United (Viasat)

    14.04 Reede


    19.30 Tammeka - Sillamäe Kalev (ETV2)
    21.45 Athletic Bilbao - Las Palmas (Setanta)
    22.30 Vitoria Setubal - Sporting (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  4. #144
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    15.04 Laupäev

    13.30 Inter - Milan (Setanta)
    14.30 Tottenham - Bornemouth (Viasat)
    14.30 CSKA - Rostov (Sport1 Ukraine)
    16.30 Dortmund - Eintracht Frankfurt (Eurosport2)
    17.00 Newell's Old Boys - Estudiantes (Telekanal Futbol)
    17.15 Sporting Gijon - Real Madrid (Setanta)
    19.30 Bayer Leverkusen - Bayern Munich (Eurosport2)
    19.30 Southampton - Manchester City (Viasat)
    20.45 ADO Den Haag - PSV (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    21.45 Barcelona - Real Sociedad (Setanta)
    22.00 Orlando City - Los Angeles Galaxy (Eurosport2)
    22.45 Braga - Porto (Telekanal Futbol)

    16.04 Pühapäev

    13.00 Leganes - Espanyol (Setanta)
    15.30 West Bromwich - Liverpool (Viasat)
    15.30 Feyenoord - Utrecht (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    16.30 Werder - Hamburger (Eurosport2)
    17.15 Valencia - Sevilla (Setanta)
    17.45 Ajax - Heerenveen (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    18.30 Darmstadt - Schalke (Eurosport2)
    21.45 Granada - Celta Vigo (Setanta)
    00.15 Boca Juniors - Patronato (Telekanal Futbol)
    02.15 Tigre - River Plate (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  5. #145
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    17.04 Esmaspäev

    15.30 Zulte Waregem - Brugge (Setanta)
    21.15 Arminia Bielefeld - Stuttgart (Eurosport2)
    21.45 Alaves - Villarreal (Setanta)
    22.00 Middlesbrough - Arsenal (Viasat)

    18.04 Teisipäev

    17.00 Niva - Zhemchuzhina (Ukraina 2. liiga) (Sport1 Ukraine)
    21.45 Real Madrid - Bayern (Viasat, Yle2)
    21.45 Leicester - Atletico Madrid (TV6)

    19.04 Kolmapäev

    21.45 Monaco - Dortmund (Viasat, ZDF)
    21.45 Barcelona - Juventus (TV6)

    20.04 Neljapäev

    22.05 Manchester United - Anderlecht (Viasat)

    21.04 Reede

    13.00 Meistrite Liiga 1/2 loosimine (Viasat, Eurosport1)
    13.30 Euroopa Liiga 1/2 loosimine (Eurosport1)
    17.00 Ufa - CSKA (Sport1 Ukraine)
    19.30 FCI - Flora (ETV2)
    21.30 Köln - Hoffenheim (Eurosport2)
    22.00 Sevilla - Granada (Setanta)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  6. #146
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    22.04 Laupäev

    14.00 Malaga - Valencia (Setanta)
    16.30 Bayern - Mainz (Eurosport2)
    16.30 Rostov - Spartak (Sport1 Ukraine)
    17.00 West Ham - Everton (Viasat)
    18.00 Maritimo - Belenenses (Telekanal Futbol)
    19.00 Atalanta - Bologna (Setanta)
    19.15 Chelsea - Tottenham (Viasat)
    19.30 Mönchenbladbach - Dortmund (Eurosport2)
    20.00 Aldosivi - Newell's Old Boys (Telekanal Futbol)
    20.45 AZ - Twente (Sport1 Ukraine)
    21.45 Espanyol - Atletico Madrid (Setanta)
    22.30 Sporting - Benfica (Telekanal Futbol)
    23.00 Portland Timbers - Vancouver Whitecaps (Eurosport2)

    23.04 Pühapäev

    13.30 Sassuolo - Napoli (Setanta)
    15.30 Vitesse - Feyenoord (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    16.00 Milan - Empoli (Setanta)
    16.30 Freiburg - Leverkusen (Eurosport2)
    17.00 Arsenal - Manchester City (Viasat)
    17.45 PSV - Ajax (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    18.30 Schalke - Leipzig (Eurosport2)
    19.00 Liverpool - Crystal Palace (kohe kui Ars-ManC lõppeb) (Viasat)
    19.00 Anderlecht - Brugge (Setanta)
    20.45 New York City - Orlando City (Eurosport2)
    21.45 Real Madrid - Barcelona (Setanta)
    22.15 Atletico Rafaela - Boca Juniors (Telekanal Futbol)
    23.00 Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders (Eurosport2)
    00.15 River Plate - Sarmiento (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  7. #147
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    24.04 Esmaspäev

    21.15 Stuttgart - Union Berlin (Eurosport2)
    21.45 Eibar - Athletic Bilbao (Setanta)

    25.04 Teisipäev

    21.00 Rijeka - Osijek (Sport1 Ukraine)
    22.30 Atletico - Villarreal (Setanta)

    26.04 Kolmapäev

    17.00 Orenburg - Zenit (Sport1 Ukraine)
    19.30 CSKA - Lokomotiv (Sport1 Ukraine)
    20.30 Barcelona - Osasuna (Setanta)
    22.30 Deportivo - Real Madrid (Setanta)

    27.04 Neljapäev

    21.30 Sevilla - Celta Vigo (Setanta)
    22.00 Manchester City - Manchester United (Viasat)

    28.04 Reede

    19.30 Tammeka - Nõmme Kalju (ETV2)
    21.30 Bayer Leverkusen - Schalke 04 (Eurosport2)
    21.45 Atalanta - Juventus (Setanta)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  8. #148
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    29.04 Laupäev

    03.15 Indepediente - Estudiantes (Telekanal Futbol)
    14.00 Glasgow Rangers - Celtic (Setanta)
    16.30 Dortmund - Köln (Eurosport2)
    17.00 West Bromwich - Leicester (Viasat)
    17.15 Real Madrid - Valencia (Setanta)
    18.00 Nacional - Rio Ave (Telekanal Futbol)
    19.30 Crystal Palace - Burnley (Viasat)
    19.30 Wolfsburg - Bayern (Eurosport2)
    19.30 Las Palmas - Atletico Madrid (Setanta)
    21.45 Espanyol - Barcelona (Setanta)
    22.00 Huracan - Newell's Old Boys (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    23.00 Orlando City - Colorado Rapids (Eurosport2)
    02.00 Temperley - Racing Club (Sport1 Ukraine)

    30.04 Pühapäev

    13.30 Roma - Lazio (Setanta)
    16.00 Crotone - Milan (Setanta)
    16.30 Augsburg - Hamburger (Eurosport2)
    17.00 CSKA - Spartak (Sport1 Ukraine)
    17.05 Everton - Chelsea 2. poolaeg (Viasat)
    18.30 Tottenham - Arsenal (Viasat)
    19.30 Eibar - Leganes (Setanta)
    20.00 Braga - Sporting (Telekanal Futbol)
    21.45 Inter - Napoli (Setanta)
    22.00 Atlanta United - DC United (Eurosport2)
    18.30 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt (Eurosport2)
    01.15 Boca Juniors - Arsenal Sarandi (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  9. #149
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    01.05 Esmaspäev

    13.00 Tom - Zenit (Sport1 Ukraine)
    22.00 Watford - Liverpool (Viasat)
    22.00 Malaga - Sevilla (Setanta)

    02.05 Teisipäev

    12.00 Tšehhi U17 Naised - Prantsusmaa U17 Naised (Eurosport1)
    21.45 Atletico - Real (Viasat, TV6, Yle2, ZDF)

    03.05 Kolmapäev

    14.15 Türgi U17 - Hispaania U17 (Eurosport1)
    16.15 Ungari U17 - Prantsusmaa U17 mängu lõpp (Eurosport1)
    18.45 Horvaatia U17 - Itaalia U17 (Eurosport1)
    21.45 Monaco - Juventus (Viasat, TV6)

    04.05 Neljapäev

    13.00 Saksamaa U17 - Bosnia U17 (Eurosport1)
    15.00 Norra U17 - Inglismaa U17 (Eurosport1)
    17.30 Serbia U17 - Iirimaa U17 (Eurosport1)
    22.05 Celta Vigo - Manchester United (Viasat)

    05.05 Reede

    12.00 Tšehhi U17 Naised - Hispaania U17 Naised (Eurosport2)
    19.30 Sillamäe - Narva (ETV2)
    21.30 Köln - Werder Bremen (Eurosport2)
    22.00 West Ham - Tottemham (Viasat)
    22.00 Sevilla - Real Sociedad (Setanta)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  10. #150
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    06.05 Laupäev

    13.00 Prantsusmaa U17 - Fääri Saared U17 (Eurosport2)
    14.30 Manchester City - Crystal Palace (Viasat)
    14.45 Horvaatia U17 - Türgi U17 2. poolaeg (Eurosport2)
    16.30 Bayern Munich - Darmstadt (Eurosport2)
    17.00 Leicester - Watford (Viasat)
    17.15 Atletico - Eibar (Setanta)
    18.45 Hispaania U17 - Itaalia U17 (Eurosport1)
    19.30 Swansea - Everton (Viasat)
    19.30 Barcelona - Villarreal (Setanta)
    19.30 Leipzig - Hertha (Eurosport2)
    21.45 Granada - Real Madrid (Setanta)
    22.30 Maritimo - Porto (Telekanal Futbol)

    07.05 Pühapäev

    01.00 Estudiantes - Boca Juniors (Telekanal Futbol)
    13.00 Saksamaa U17 - Serbia U17 (Eurosport1)
    13.00 Deportivo - Athletic Bilbao (Setanta)
    15.30 Liverpool - Southampton (Viasat)
    15.30 Hollandi Eredivisie, mäng täpsustamisel (Sport1 Ukraine)
    15.30 Ajax - Go Ahead Eagles (Telekanal Futbol)
    16.00 Lazio - Sampdoria (Setanta)
    16.30 Hamburger - Mainz (Eurosport2)
    18.00 Arsenal - Manchester United (Viasat)
    18.30 Freiburg - Schalke (Eurosport2)
    18.45 Holland U17 - Norra U17 (Eurosport1)
    21.45 Milan - Roma (Setanta)
    22.15 Rio Ave - Benfica (Telekanal Futbol)
    23.00 New York City - Atlanta United (Eurosport1)
    00.15 San Lorenzo - Rosario Central (Telekanal Futbol)
    02.15 Newell's Old Boys - Indepediente (Telekanal Futbol)

    Tundub, et Ukraina kanalite kava veel täieneb (pole veel selge, mis Hollandi mängu nad näitavad või on hoopis simulcast).

    Me oleme korduvalt kirunud Setantat mänguvaliku üle, kuid Eurospordi laupäevane pooleviiene valik on lausa kriminaalne. Eelistada meistritiitlit juba saanud Bayerni ja juba välja langenud Darmstadti mängu Dortmundi vs. Hoffenheimi mängule on väga võhiklik.
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  11. #151
    Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012
    Postitusi
    3 608

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    06.05 Laupäev


    16.30 Bayern Munich - Darmstadt (Eurosport2)


    Me oleme korduvalt kirunud Setantat mänguvaliku üle, kuid Eurospordi laupäevane pooleviiene valik on lausa kriminaalne. Eelistada meistritiitlit juba saanud Bayerni ja juba välja langenud Darmstadti mängu Dortmundi vs. Hoffenheimi mängule on väga võhiklik.
    Pandi õnneks siiski Borussia vs Hoffenheim

  12. #152
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    08.05 Esmaspäev


    15.00 Saksamaa U17 Naised - Tšehhi U17 Naised (Eurosport1)
    21.15 Eintracht Braunsweig - Union Berlin (Eurosport2)
    21.45 Leganes - Betis (Setanta)
    22.00 Chelsea - Middlesbrough (Viasat)


    09.05 Teisipäev


    13.00 Hispaania U17 - Horvaatia U17 (Eurosport2)
    17.00 Prantsusmaa U17 - Šotimaa U17 (Eurosport2)
    18.00 Tammeka - Paide (TallinnaTV)
    21.45 Juventus - Monaco (TV6, Yle2, Viasat)


    10.05 Kolmapäev


    13.00 Saksamaa U17 - Iirimaa U17 (Eurosport1)
    17.00 Inglismaa U17 - Horvaatia U17 (Eurosport2)
    18.00 FCI - Narva United (TallinnaTV)
    21.45 Atletico - Real (TV6, ZDF)


    11.05 Neljapäev


    19.00 Naised U17 EM poolfinaal Saksamaa - Norra (Eurosport1)

    12.05 Reede

    13.00 Ungari U17 - Türgi U17 (Eurosport2)
    18.45 Hispaania U17 - Prantsusmaa U17 (Eurosport1)
    19.30 Nõmme Kalju - Levadia (ETV2)
    19.30 CSKA - Arsenal Tula (Sport1 Ukraine)
    21.45 Aberdeen - Celtic (Setanta)
    22.00 West Bromwich - Chelsea (Viasat)

    NB! Kindlasti peab seda kava täiendama, kuna siis selguvad täpsed vastased U17 play-offides. Lisaks on mul kahtlus, et Eurosport lisab teisele kanalile veel paar mängu.
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  13. #153
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    13.05 Laupäev

    14.15 Rangers - Hearts (Setanta)
    14.30 Amkar - Spartak (Sport1 Ukraine)
    16.30 Bundesliga 33. voor simulcast (Eurosport2)
    17.00 Sunderland - Swansea (Viasat)
    17.00 Espanyol - Valencia (Setanta)
    18.45 Saksamaa U17 - Holland U17 (Eurosport1)
    19.30 Stoke - Arsenal (Viasat)
    19.30 Osasuna - Granada (Setanta)
    22.00 Toronto - Minnesota United (Eurosport2)
    22.30 Feirense - Sporting (Telekanal Futbol)
    00.00 Montreal Impact - Columbus Crew (Eurosport2)
    00.00 Huracan - San Lorenzo (Sport1 Ukraine)

    14.05 Pühapäev

    13.30 Inter - Sassuolo (Setanta)
    15.30 Feyenoord - Heracles (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    16.00 Torino - Napoli (Setanta)
    16.30 2. Bundesliga 33. voor simulcast (Eurosport2)
    18.00 Maritimo - Estoril (Telekanal Futbol)
    19.30 Hispaania Naised U17 - Saksamaa Naised U17 (Eurosport1)
    19.40 Tottenham - Manchester United 2. poolaeg, kohe kui hoki lõppeb (Viasat)
    21.00 Real Madrid - Sevilla (Setanta)
    21.00 Newell's Old Boys - Rosario Central (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    23.00 Portland - Atlanta United (Eurosport2)
    23.00 Boca Juniors - River Plate (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    01.00 New York Red Bulls - LA Galaxy (Eurosport2)
    01.00 Indepediente - Racing (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  14. #154
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    15.05 Esmaspäev

    22.00 Watford - Chelsea (Viasat)

    16.05 Teisipäev

    18.45 Türgi U17 - Inglismaa U17 (Eurosport1)
    21.30 Hispaania U17 - Saksamaa U17 (Eurosport1)
    22.00 Manchester City - West Bromwich (Viasat)

    17.05 Kolmapäev

    19.30 Spartak - Terek Groznyj (Sport1 Ukraine)
    19.30 Zenit - Krasnodar (Sport2 Ukraine)
    21.45 Southampton - Manchester United (Viasat)
    22.00 Celta Vigo - Real Madrid (Setanta)

    18.05 Neljapäev

    21.45 Patrich Thistle - Celtic (Setanta)

    19.05 Reede

    19.30 Flora - FCI (ETV2)
    21.00 U17 EM Finaal (Eurosport1)
    21.45 Granada - Espanyol (Setanta)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  15. #155
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    20.05 Laupäev

    08.00 Venezuela U20 - Saksamaa U20 (Eurosport1)
    10.30 Inglismaa U20 - Argentiina U20 (Eurosport1)
    16.30 Bundesliga 34. vooru simulcast (Eurosport2)
    19.30 Utrecht - Heerenveen (Telekanal Futbol)
    22.00 Rennes - Monaco (Setanta)
    22.30 Boavista - Benfica (Telekanal Futbol)
    23.00 DC United - CHicago Fire (Eurosport2)

    21.05 Pühapäev


    08.00 Zambia U20 - Portugal U20 (Eurosport1)
    14.00 Itaalia U20 - Uruguai U20 (Eurosport2)
    16.30 Bundesliga 2 34. vooru simulcast (Eurosport2)
    17.00 Liverpool - Middlesbrough (Viasat)
    17.45 Atletico Madrid - Athletic Bilbao (Setanta)
    18.00 Osijek - Dinamo Zagreb (Sport2 Ukraine)
    20.00 Moreirense - Porto (Telekanal Futbol)
    21.00 Malaga - Real Madrid (Setanta)
    21.30 New England Revolution - Columbus Crew (Eurosport1)
    22.15 San Lorenzo - Aldisivi (Telekanal Futbol)
    00.00 Minnesota United - Los Angeles Galaxy (Eurosport2)
    00.15 Boca Juniors - Newell's Old Boys (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  16. #156
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    5 714

    Algupärane

    22.05 Esmaspäev

    11.00 Prantsusmaa U20 - Honduras U20 (Eurosport2)
    14.00 Vietnam U20 - Uus-Meremaa U20 (Eurosport2)
    21.45 Pescara - Palermo (Setanta)

    23.05 Teisipäev

    03.15 Gimnasia La Plata - River Plate (Telekanal Futbol)
    11.00 Inglismaa U20 - Guinea U20 (Eurosport1)
    14.00 Saksamaa U20 - Mehhiko U20 (Eurosport2)

    24.05 Kolmapäev

    11.00 Itaalia U20 - Lõuna Aafrika U20 (Eurosport1)
    14.00 Portugal U20 - Costa Rica U20 (Eurosport2)
    21.45 Ajax - Manchester United (Viasat)

    25.05 Neljapäev

    11.00 Prantsusmaa U20 - Vietnam U20 (Eurosport1)
    21.30 Wolfsburg - Braunschweig (Eurosport2)

    26.05 Reede

    11.00 Saksamaa U20 - Vanuatu U20 (Eurosport1)
    14.00 Inglismaa - Lõuna Korea U20 (Eurosport2)
    21.30 Bundesliga 2 püsimajäämise mäng (Eurosport2)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud