Lehekülg 11, kokku 11 EsimeneEsimene ... 7891011
Näidatakse tulemusi 201 kuni 215, kokku 215
  1. #201
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 286

    Algupärane

    25.09 Esmaspäev

    22.00 West Bromwich - Arsenal (Viasat)
    22.00 Betis - Levante (Setanta)

    26.09 Teisipäev

    21.45 Spartak - Liverpool (TV6)
    21.45 Dortmund - Real Madrid (Yle2, Viasat)
    21.45 Monaco - Porto (Viasat Motor)
    21.45 Cardiff - Leeds (Telekanal Futbol)

    27.09 Kolmapäev

    21.45 PSG - Bayern (TV6, ZDF)
    21.45 Atletico - Chelsea (Viasat)

    28.09 Neljapäev


    20.00 Köln - Crvena Zvezda (Viasat)

    29.09 Reede

    19.30 Tammeka - Nõmme Kalju (ETV2)
    21.30 Schalke - Bayer Leverkusen (Eurosport2)
    21.45 Queen's Park Rangers - Fulham (Telekanal Futbol)
    22.00 Celta - Girona (Setanta)

    *nimekiri kindlasti täieneb, kuna Viasati lisakanalitel ilmub veel paar mängu.
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  2. #202
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 286

    Algupärane

    30.09 Laupäev

    14.00 Deportivo - Getafe (Setanta)
    14.30 Huddersfield - Tottenham (Viasat)
    16.30 Augsburg - Dortmund (Eurosport2)
    17.00 Manchester United - Crystal Palace (Viasat)
    17.00 Ipswich Town - Bristol City (Telekanal Futbol)
    18.00 PSG - Bordeaux (Setanta)
    19.00 Spartak - Ural (Sport2 Ukraine)
    19.30 Chelsea - Manchester City (Viasat)
    19.30 Hamburger - Werder (Eurosport2)
    20.45 PSV - Willem II (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    21.45 Leganes - Atletico (Setanta)
    23.00 Orlando City SC - Dallas (Eurosport1)

    01.10 Pühapäev


    13.30 Napoli - Cagliari (Setanta)
    13.30 AZ - Feyenoord (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    14.00 Arsenal - Brigthon (Viasat)
    14.30 Freiburg - Hoffenheim (Eurosport2)
    15.30 Heerenveen - Ajax (Telekanal Futbol, Sport1 Ukraine)
    16.05 Everton - Burnley (Viasat)
    16.30 Hertha - Bayern (Eurosport2)
    16.30 Lokomotiv - Dinamo (Sport2 Ukraine)
    17.15 Barcelona - Las Palmas (Setanta)
    18.30 Newcastle - Liverpool (Viasat)
    19.00 Köln - Leipzig (Eurosport2)
    20.00 Philadelphia Union - Seattle Sounders (Eurosport1)
    21.45 Real Madrid - Espanyol (Setanta)
    22.00 Indepediente - Velez (Telekanal Futbol)
    00.00 Boca Juniors - Chacarita Juniors (Telekanal Futbol)
    02.00 Tigre - River Plate (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  3. #203
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 286

    Algupärane

    02.10 Esmaspäev

    -

    03.10 Teisipäev

    -

    04.10 Kolmapäev

    -

    05.10 Neljapäev

    19.00 Azerbaidžaan - Tšehhi (Setanta)
    21.45 Inglismaa - Sloveenia (Setanta)
    21.45 Põhja Iirimaa - Saksamaa (RTL)

    06.10 Reede

    14.15 Türgi U17 - Uus Meremaa U17 (Eurosport2)
    21.45 Horvaatia - Soome (Yle2)
    21.45 Hispaania - Albaania (Setanta)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  4. #204
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 286

    Algupärane

    07.10 Laupäev

    14.15 Saksamaa U17 - Costa Rica U17 (Eurosport1)
    14.30 Barnet - Coventry City (Telekanal Futbol)
    17.00 Plymouth - Fleetwood (Telekanal Futbol)
    19.00 Bosnia - Belgia (Setanta)
    19.00 Gibraltar - Eesti (ETV2)
    21.45 Bulgaaria - Prantsusmaa (Setanta)
    00.00 New York Red Bulls - Vancouver Whitecaps (Eurosport2)

    08.10 Pühapäev

    14.15 Tšiili U17 - Inglismaa U17 (Eurosport1)
    16.00 Gillingham - Portsmouth (Telekanal Futbol)
    19.00 Poola - Montenegro (Setanta)
    21.45 Saksamaa - Aserbaidžaan (Setanta, RTL)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  5. #205
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 286

    Algupärane

    09.10 Esmaspäev

    14.30 Türgi U17 - Mali U17 (Eurosport1)
    21.45 Soome - Türgi (Yle2)

    10.10 Teisipäev

    14.30 Hispaania U17 - Niger U17 (Eurosport2)
    17.30 Saksamaa U17 - Iraan U17 (Eurosport1)
    21.45 Eesti - Bosnia (ETV)
    21.45 Portugal - Šveits (Setanta)

    11.10 Kolmapäev

    14.30 Inglismaa U17 - Mehhiko U17 (Eurosport2)

    12.10 Neljapäev

    14.30 Türgi U17 - Paraguai U17 (Eurosport2)

    13.10 Reede


    14.30 Saksamaa U17 - Guinea U17 (Eurosport2)
    17.30 Hispaania U17 - Põhja-Korea U17 (Eurosport2)
    19.30 Kalju - FCI (ETV2)
    21.30 Stuttgart - Köln (Eurosport2)
    21.45 Lyon - Monaco (Setanta)
    21.45 Birmingham City - Cardiff City (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  6. #206
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 286

    Algupärane

    14.10 Laupäev

    14.00 Athletic Bilbao - Sevilla (Setanta)
    14.30 Liverpool - Manchester United (Viasat)
    16.30 Bayern - Freiburg (Eurosport2)
    17.00 Crystal Palace - Chelsea (Viasat)
    17.00 Leeds - Reading (Telekanal Futbol)
    17.15 Getafe - Real Madrid (Setanta)
    17.30 Inglismaa U17 - Iraak U17 (Eurosport1)
    19.00 Krasnodar - CSKA (Sport2 Ukraine)
    19.30 Watford - Arsenal (Viasat)
    19.30 Dortmund - Leipzig (Eurosport2)
    19.30 Ajax - Sparta (Sport1 Ukraine)
    19.30 Wolverhampton - Aston Villa (Telekanal Futbol)
    21.45 Feyenoord - Zwolle (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    21.45 Atletico - Barcelona (Setanta)
    00.00 Velez - Newell's Old Boys (Telekanal Futbol)

    15.10 Pühapäev

    13.30 Fiorentina - Udinese (Setanta)
    15.00 Metalist - Dnipro (Sport2 Ukraine)
    15.30 Brighton - Everton (Viasat)
    15.30 Venlo - PSV (Sport1 Ukraine, Telekanal Futbol)
    16.00 Samporia - Atalanta (Setanta)
    16.30 Bayer - Wolfsburg (Eurosport2)
    18.00 Southampton - Newcastle (Viasat)
    19.00 Werder - Mönchenbladbach (Eurosport2)
    19.00 Zenit - Arsenal Tula (Sport1 Ukraine)
    21.45 Betis - Valencia (Setanta)
    00.00 River Plate - Tucuman (Telekanal Futbol)
    00.00 mingi MLS (Eurosport1)
    02.00 Patronato - Boca Juniors (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  7. #207
    Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012
    Postitusi
    3 946

    Algupärane

    21.45 Atletico - Barcelona (Setanta) - ai kurja Valimisstuudio samal ajal ju.. WHY LA LIGA WHY?

  8. #208
    fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004
    Postitusi
    13 378

    Algupärane

    Itaalias TOP6 omavahel 3 mängu ja sitanta näitab neist 0. #RIP

  9. #209
    Asjahuviline Kasutaja fiorentina avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006
    Postitusi
    236

    Algupärane

    Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust




    13.30 Fiorentina - Sassuolo (Setanta)
    Fiorentina mängib siiski Udinesega

  10. #210
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 286

    Algupärane

    Parandatud. Tänks!
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  11. #211
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 286

    Algupärane

    16.10 Esmaspäev

    14.30 Kolumbia U17 - Saksamaa U17 (Eurosport2)
    17.30 Paraguai U17 - USA U17 (Eurosport2)
    22.00 Leicester - West Bromwich (Viasat)
    22.00 Las Palmas - Celta Vigo (Setanta)

    17.10 Teisipäev

    14.30 U17 MM 1/8 finaal (Eurosport2)
    15.00 MM Euroopa play-offide loos (Eurosport1)
    17.30 U17 MM 1/8 finaal (Eurosport2)
    21.45 Maribor - Liverpool (TV6)
    21.45 Manchester City - Napoli (Yle2)
    21.45 Real Madrid - Tottenham (Viasat)
    21.45 APOEL - Dortmund (Viasat Motor)
    21.45 Leipzig - Porto (Viasat Hockey)

    18.10 Kolmapäev

    14.30 Ghana U17 - Niger U17 (Eurosport2)
    17.30 Brasiilia U17 - Honduras U17 (Eurosport2)
    19.00 Qurabag - Atletico (Viasat)
    21.45 Benfica - Manchester United (Viasat)
    21.45 Bayern - Celtic (ZDF)
    21.45 Chelsea - Roma (TV6)
    21.45 Juventus - Sporting (Viasat Motor)
    21.45 Anderlecht - PSG (Viasat Hockey)

    19.10 Neljapäev

    -

    20.10 Reede


    19.30 Narva Trans - Flora (ETV2)
    21.30 Schalke - Mainz (Eurosport2)
    21.45 Saint Ettienne - Montpellier (Setanta)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  12. #212
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 286

    Algupärane

    21.10 Laupäev

    14.30 Chelsea - Watford (Viasat)
    16.30 Schalke - Mainz (Eurosport2)
    17.00 Huddersfield - ManUnited (Viasat)
    17.00 Wolverhampton - Preston North End (Telekanal Futbol)
    17.15 Betis - Alaves (Setanta)
    19.30 Southampton - West Bromwich (Viasat)
    19.30 Hamburger - Bayern (Eurosport2)
    19.30 Millwall - Birmingham City (Telekanal Futbol)
    19.30 Valencia - Sevilla (Setanta)
    21.45 Barcelona - Malaga (Setanta)

    22.10 Pühapäev

    13.00 Villarreal - Las Palmas (Setanta)
    13.30 PSV - Heracles (Telekanal Futbol, Sport2 Ukraine)
    14.30 Köln - Bremen (Eurosport2)
    15.30 Everton - Arsenal (Viasat)
    15.30 Feyenoord - Ajax (Telekanal Futbol, Sport2 Ukraine)
    16.30 Freiburg - Hertha (Eurosport2)
    16.30 CSKA - Zenit (Sport2 Ukraine)
    17.15 Celta - Atletico (Setanta)
    18.00 Tottenham - Liverpool (Viasat)
    19.00 Wolfsburg - Hoffenheim (Eurosport2)
    22.00 Marseille - PSG (Setanta)
    23.00 mingi MLS (Eurosport2)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  13. #213
    fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004
    Postitusi
    13 378

    Algupärane

    RIP Serie A

  14. #214
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004
    Postitusi
    6 286

    Algupärane

    23.10 Esmaspäev

    19.30 Lokomotiv - Krasnodar (Sport1 Ukraine)
    21.00 Real Sociedad - Espanyol (Setanta)

    24.10 Teisipäev

    21.45 Inter - Sampdoria (Setanta)

    25.10 Kolmapäev

    14.30 U17 MM poolfinaal (Eurosport1)
    17.30 U17 MM poolfinaal (Eurosport1)
    19.30 Atalanta - Verona (Setanta)
    21.45 Chievo - Milan (Setanta)

    26.10 Neljapäev

    02.00 MLS play-off (Eurosport1)
    04.00 MLS play-off (Eurosport1)
    21.30 Antwerp - Standard Liege (Setanta)

    27.10 Reede

    19.30 Narva - Levadia (ETV2)
    21.30 Mainz - Eintracht (Eurosport2)
    21.45 PSG - Nice (Setanta)
    21.45 Leeds - Sheffield United (Telekanal Futbol)
    SBT12 võitja

    SBT1; SBT3; SBT8; SBT10 - III koht

  15. #215
    Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003
    Postitusi
    14 458

    Algupärane mahtavaa

    28.10 Laupäev

    18.50 Huippupalloilua: AC Milan - Juventus (Yle2)
    jokers to the right
    clowns to the left of me

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud