320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliülekanded Eestis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Jah, maksaks €30 küll kui oleks HDs kanalid mis kõiki liigasid näitavad.
    Korvpalliajakiri Basket tõstis omal ajal ajakirja hinda 10 krooni võrra (lisasid ka sisu ja muud värki), ikka kadus kolmandik tellijatest. Ma kordan, 10 krooni. Mitte 20 eurot.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Korvpalliajakiri Basket tõstis omal ajal ajakirja hinda 10 krooni võrra (lisasid ka sisu ja muud värki), ikka kadus kolmandik tellijatest. Ma kordan, 10 krooni. Mitte 20 eurot.
      Mhm, ma täitsa usun. Siiski üpris võrreldamatu. Me räägime siin nii sisu + kvaliteedi tõusust mis on telekanalite puhul palju paremini tunnatatav kui ajakirja.

      Hetkel toimib kõik printsiibil, et absoluutne miinimum käib küll, kuna paremat ju keegi niikuinii ei saa pakkuda. Konkurentsi puudumine põhjustabki selle, et keegi ei mõtle mismoodi võimalikult head teenust pakkuda mis paneks kliente nende teenust kellegi teise omale eelistama. Ning siis sul ongi mingi täiesti x turuosa kliente käest lastud (üpriski mõõdetamatu suurus) ja teine turuosa kliente (mõõdetav suurus) maksavad seda "mõistlikku" hinda kuna nad lepivad sellega, et paremat ei saa. Aga nohhh, uuringud on ju tehtud ja paremini pole majanduslikult mõtekas. Nullseis.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Mhm, ma täitsa usun. Siiski üpris võrreldamatu. Me räägime siin nii sisu + kvaliteedi tõusust mis on telekanalite puhul palju paremini tunnatatav kui ajakirja.

        Hetkel toimib kõik printsiibil, et absoluutne miinimum käib küll, kuna paremat ju keegi niikuinii ei saa pakkuda. Konkurentsi puudumine põhjustabki selle, et keegi ei mõtle mismoodi võimalikult head teenust pakkuda mis paneks kliente nende teenust kellegi teise omale eelistama. Ning siis sul ongi mingi täiesti x turuosa kliente käest lastud (üpriski mõõdetamatu suurus) ja teine turuosa kliente (mõõdetav suurus) maksavad seda "mõistlikku" hinda kuna nad lepivad sellega, et paremat ei saa. Aga nohhh, uuringud on ju tehtud ja paremini pole majanduslikult mõtekas. Nullseis.
        30 eurot on ilmselt väga valdavale osale vaatajatest täiesti vastuvõetamatu.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          30 eurot on ilmselt väga valdavale osale vaatajatest täiesti vastuvõetamatu.
          30 eurot maksta, et saaks kiruda, kui näitavad suvalisi mänge? Milleks selline valik teha? Striime on piisavalt, et vaadata seda, mis huvi pakub. Möödas peaks olema ajad, kui vaadati seda, mida telekas pakub. Kui saaks 30 euro eest valida endale meeldiva mängu Inglise liigas, siis võiks ju isegi valida, aga praegu on selline hind Eesti jaoks ülikõrge.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            30 eurot on ilmselt väga valdavale osale vaatajatest täiesti vastuvõetamatu.
            Nõus, ilmselt €19.99ga müüks selle paketi samas maha küll.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Nõus, ilmselt €19.99ga müüks selle paketi samas maha küll.
              Kahtlen, mina loobuksin näiteks.

              Kommentaar


                #22
                Portugalis, mis ehk vähe lähedasem meie elustandardile, on hetkel seis selline:



                Ehk siis MEO operaatorilt saad SportTV paketi 5 kanaliga nii SD kui HD vaadata 2 teleris üheaegselt 28 euro eest. Saab ka 10 euroga, aga vähem kanaleid.

                Mis on SportTV näeb siit- http://www.sporttv.pt/sport-tv/#programacao

                Lühidalt siis Inglise, Portugali, Hispaania, Saksa, Prantsuse, Itaalia, Hollandi liigad, CL ja Euroopa Liiga, NFL, NBA, MotoGP, WRC, Nascar, tennis jne
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #23
                  Ja üks küsimus, mis ma olen ammu tahtnud juba esitada.

                  Viasat Balticu käes on Inglise Premmi õigused ning Meistrite Liiga õigused. Kas see tähendab, et teised ei või neid Eestis näidata või on iga liiga puhul tingimused erinevad?

                  Küsimus selles valguses, et teisipäeviti saame legaalselt Meistrite Liigat vaadata ju ka Soome pealt.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ja üks küsimus, mis ma olen ammu tahtnud juba esitada.

                    Viasat Balticu käes on Inglise Premmi õigused ning Meistrite Liiga õigused. Kas see tähendab, et teised ei või neid Eestis näidata või on iga liiga puhul tingimused erinevad?

                    Küsimus selles valguses, et teisipäeviti saame legaalselt Meistrite Liigat vaadata ju ka Soome pealt.
                    see peaks sõltuma õiguste eksklusiivsusest. arvatavasti ainunäitamisõiguse eest tuleb ülekandesignaali omanikule suurem raha välja käia kui lihtsalt õiguse eest näidata miskit.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kahtlen, mina loobuksin näiteks.
                      Hmmm. Aga võta siis noppekanalina ainult VSB SD
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Hmmm. Aga võta siis noppekanalina ainult VSB SD
                        Mul on VSB ainult Viaplay kaudu. Mul pole kodus ühtegi kanalit ehk ma pean isegi tavalist telepaketti liiga kalliks mõttetuseks.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mul on VSB ainult Viaplay kaudu. Mul pole kodus ühtegi kanalit ehk ma pean isegi tavalist telepaketti liiga kalliks mõttetuseks.
                          Standartne telekapakett on ju odavama lahendusega kui Viaplay?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mul on VSB ainult Viaplay kaudu. Mul pole kodus ühtegi kanalit ehk ma pean isegi tavalist telepaketti liiga kalliks mõttetuseks.
                            Nojah, siis küll. Samas Viaplay €19.99ne eest kuus, mis provideks umbes 400% rohkem contenti ja topelthea kvaliteediga oleks ikka hea diil küll.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Standartne telekapakett on ju odavama lahendusega kui Viaplay?
                              Aga standardi pealt ei tule mitte halligi. Kõik visa hinged, a-rühm, üksinda kodus jms on nähtud. Omasaated (mis ei ole üldse minu maitsele) on kõik tippajale nihutatud. Isegi kui mingi film pakuks huvi, siis see algab 22.30\23.00 ja jookseb kusagile 00\00.30 peale. Tänan ei. ETV\ETV2 on kenasti netist kättesaadav. TV3 play on ka tasuta kui peaks tahtma sealt midagi vaadata.
                              Kuniks oma debiilseid hinnakujundamisi (starman) ümber ei tehta, siis ei kaalu ka seda. Nimelt selleks, et endale mingi teemakanal\teemapakett võtta, eeldatakse, et sul on S pakett all.

                              Loobusin 4a tagasi, siiani ei kahetse. Vahepeal ühe muutusena võtsin uuesti neti. Vahepeal olen episoodiliselt VSB'd ka tellinud, see aga läks kevadiste debiilsuste tõttu canceldamisele. Varasemalt käras ka sim kaart läpparis ja nett oli mujalgi kui kodus olemas.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Standartne telekapakett on ju odavama lahendusega kui Viaplay?
                                No mul on nüüd persetäis filme ja sport. Kõik need 40 vene kanalit ja muud paska väga ei igatse. Samas on mul ka netflix ja NBA league pass. Starmanilt tuleb internet. Elik telekas jookseb mul läbi neti ja mingeid muid asju ma pole tellinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X