320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliülekanded Eestis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No mul on nüüd persetäis filme ja sport. Kõik need 40 vene kanalit ja muud paska väga ei igatse. Samas on mul ka netflix ja NBA league pass. Starmanilt tuleb internet. Elik telekas jookseb mul läbi neti ja mingeid muid asju ma pole tellinud.
    Nojah, OK, siin on küsimus igaühe eelistuses. Sulle sobib nii, mulle jälle sobib teistpidi. Aga kui enda poolt temaatikat lõpetada, siis andke telekavaatajale 5 spordikanalit, mille eest ei peaks ta üle 30-35 euro kuus maksma, mis näitaks TOP 5 jalkaliigasid (+ mõned üksikud Holland, vene ja portugali) ning Eurokarikaid (ja kõik need 5 spordikanalit oleksid kogu aeg midagi näitamas (näide: vähemalt 3 Euroopa Liiga mängu korraga). Muud sporti võib ka olla. Ja võimaldage kordusest vaatamist (siis saab vooru kokkuvõtteid vaadata) Ja ma oleksin rahul. Kahjuks minusuguseid väga palju pole ja turg on meil ääretult väike ka.

    Hetkeseis minul, kui Starmani kliendil on see, et maksan 4 eurot M paketi eest + 2 euri ajamasin + 1 eur Setanta + 1 eur Eurosport 2 ning näen vooru kokkuvõtteid TOP5 liigadel v.a premm ning jalkamängudest näen saksamaad ning põhiliselt hispaaniat. Harvem Itaaliat ja Prantsusmaad. Aga sellise summa eest on see ilmselt OK.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      No mul on nüüd persetäis filme ja sport. Kõik need 40 vene kanalit ja muud paska väga ei igatse. Samas on mul ka netflix ja NBA league pass. Starmanilt tuleb internet. Elik telekas jookseb mul läbi neti ja mingeid muid asju ma pole tellinud.
      Palju sa selle pulli eest igakuiselt välja käid? Palju nt NBA'd reaalselt lives vaatad?
      Sessuhtes, et VSB üle Viaplay on 9.99.-? Netflix on ka vist 9.99.- kuus ja oletame, kui Viaplay sisu hakkaks Netflixile ära tegema, siis 19.99 koos spordiga annaks ju sama välja?

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas risto Vaata postitust
        Palju sa selle pulli eest igakuiselt välja käid? Palju nt NBA'd reaalselt lives vaatad?
        Sessuhtes, et VSB üle Viaplay on 9.99.-? Netflix on ka vist 9.99.- kuus ja oletame, kui Viaplay sisu hakkaks Netflixile ära tegema, siis 19.99 koos spordiga annaks ju sama välja?
        No seal on puhas enda vaatamine. NBA-d vaatan küll, kuna hommikul raadios panen taustale ikka mängu peale. Elik kui ma maksan nende eest, siis ma näen, mida ma tahan. Telet võttes, siis seal pole ju 95% materjalist midagi vaadata.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Standartne telekapakett on ju odavama lahendusega kui Viaplay?
          Viaplay on hoopis teisele sihtgrupile, aka suured filmisõbrad, keda häirivad reklaamid, kes tahavad vaadata filmi siis kui aega/tuju on, mitte siis kui see kuskilt jookseb jne. Filmivalik peaks ikka oluliselt parem ka olema kui neilt kanalitelt mis standardis.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            see peaks sõltuma õiguste eksklusiivsusest. arvatavasti ainunäitamisõiguse eest tuleb ülekandesignaali omanikule suurem raha välja käia kui lihtsalt õiguse eest näidata miskit.
            nii ta on ja mitte keegi ei osta spordi mitteekslusiivselt, kui, siis on tegu eridiilidega ja vahe on sees kas sul on netitv, vabatv, kaabel vms.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Ja üks küsimus, mis ma olen ammu tahtnud juba esitada.

              Viasat Balticu käes on Inglise Premmi õigused ning Meistrite Liiga õigused. Kas see tähendab, et teised ei või neid Eestis näidata või on iga liiga puhul tingimused erinevad?

              Küsimus selles valguses, et teisipäeviti saame legaalselt Meistrite Liigat vaadata ju ka Soome pealt.
              Minu teada on õigustel eriliigid, soome tv on avalik-õiguslik tv mis on vabalevis ja selle õigused on eraldi ostetavad. Samamoodi oli ka olümpia MTG käes, TV3 sai eelisõiguse valida ala mida näidata, aga ETV näitas kõike muud. Muidugi Eestis ei tohiks reaalselt Soome vabalevikanalit näha olla, aga no siin on mingi hall ala.

              Kommentaar


                #37
                lihtsalt huvi pärast, LeeRomeno, kas teie leping lubaks muidu pre ja after analüüse SKY (või kelle iganes käest te teenite) ka edasi kanda?

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  lihtsalt huvi pärast, LeeRomeno, kas teie leping lubaks muidu pre ja after analüüse SKY (või kelle iganes käest te teenite) ka edasi kanda?
                  Ei usu, igal kompaniil on oma stuudio mida kuskil mujal küll kunagi üle ei kanta. Õigused ostetakse PLi (mitte SKY) käest ja PLil endal mingit otsest stuudiot ju ei ole. See mida SKY, BT, MTG või kesiganes teine oma vaheaegadega teevad on juba nende asi.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Mhm, ma täitsa usun. Siiski üpris võrreldamatu. Me räägime siin nii sisu + kvaliteedi tõusust mis on telekanalite puhul palju paremini tunnatatav kui ajakirja.

                    Hetkel toimib kõik printsiibil, et absoluutne miinimum käib küll, kuna paremat ju keegi niikuinii ei saa pakkuda. Konkurentsi puudumine põhjustabki selle, et keegi ei mõtle mismoodi võimalikult head teenust pakkuda mis paneks kliente nende teenust kellegi teise omale eelistama. Ning siis sul ongi mingi täiesti x turuosa kliente käest lastud (üpriski mõõdetamatu suurus) ja teine turuosa kliente (mõõdetav suurus) maksavad seda "mõistlikku" hinda kuna nad lepivad sellega, et paremat ei saa. Aga nohhh, uuringud on ju tehtud ja paremini pole majanduslikult mõtekas. Nullseis.
                    Ei, konkurentsi puudumises asi küll ei ole, illegaalsete striimide näol on see anyways kogu aeg olemas.
                    Peab aru saama, et näiteks VSB kvaliteedi tõstmine nõuab investeeringut X. See on suht fixed summa. Sama summa, mida omal ajal vajas näiteks Skysports, et hakata 1 kanalit HDs näitama. Erinevus on selles, et Skyspordi potensiaalne sihtgrupp ja tuluallikas on 10 korda suurem kui VSB Baltikumis. Väga lihtne matemaatika.
                    Miks on senimaani ainuke telekanal Eestis, mis on HDsse läinud, ETV, mis lasi selle lõbu Leviral kinni maksta? Sest sa ei saa reklaami ostjalt küsida rohkem raha, sest su pilt on parema kvaliteediga. Sulle ei tule ka vaatajaid niivõrd palju rohkem juurde, sest enamikke televaatajaid ei koti et pilt HDs pole. Jah uuringud.
                    Eks ühel ajal juhtub see ka Eestis kui erakanalid leiavad sellele mingi rahastuse, aga asi konkurentsi taga kindlasti ei seisa.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      lihtsalt huvi pärast, LeeRomeno, kas teie leping lubaks muidu pre ja after analüüse SKY (või kelle iganes käest te teenite) ka edasi kanda?
                      ei Sky oma kindlasti mitte, ma ei tea ka absoluutselt midagi lepingute detailidest, aga pilt mis tuleb on suht standard premieri pilt kogu lisaviledega (see vaheaja teema jms)

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Ei, konkurentsi puudumises asi küll ei ole, illegaalsete striimide näol on see anyways kogu aeg olemas.
                        Peab aru saama, et näiteks VSB kvaliteedi tõstmine nõuab investeeringut X. See on suht fixed summa. Sama summa, mida omal ajal vajas näiteks Skysports, et hakata 1 kanalit HDs näitama. Erinevus on selles, et Skyspordi potensiaalne sihtgrupp ja tuluallikas on 10 korda suurem kui VSB Baltikumis. Väga lihtne matemaatika.
                        Miks on senimaani ainuke telekanal Eestis, mis on HDsse läinud, ETV, mis lasi selle lõbu Leviral kinni maksta? Sest sa ei saa reklaami ostjalt küsida rohkem raha, sest su pilt on parema kvaliteediga. Sulle ei tule ka vaatajaid niivõrd palju rohkem juurde, sest enamikke televaatajaid ei koti et pilt HDs pole. Jah uuringud.
                        Eks ühel ajal juhtub see ka Eestis kui erakanalid leiavad sellele mingi rahastuse, aga asi konkurentsi taga kindlasti ei seisa.
                        VSB sihtgrupp = baltikum, ETV sihtgrupp = eesti. See vabandus ja võrdlus teiste erakanalitega ju siin ei päde.

                        Ning kindlasti illegaalsed striimijad on ja jäävad, kuid sellele vaatamata on olemas ka hulk potensiaalseid kliente kes hetkel eelistavad illegaalselt HDs striimida, kui legaalselt SDs vaadata kuna neid huvitab pildi kvaliteet ja/või pakutavas teenuses ei ole piisavalt mitmekülgset contenti nende jaoks (kõik suured jalkaliigad, ntx).

                        Konkurents just tähendakski, et potensiaalse turuosa enda kätte saamiseks üritataks pakkuda paremat teenust kui konkurent. Küll siis leitaks see vajalik summa X ka. Lihtsalt hetkel on HD pildi turule toomine teie silmis kui kulutus, mitte potensiaalne investeering. Aga nohhh, uuringud. Nullseis.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          #42
                          LeeRomeno, võid oma hea kolleegi siia vastama saata nüüd:

                          konkreetsed küsimused:

                          1) Kui ma heas usus homme siiski ei lõpeta viaplay tellimust ning järgneva kahe kuu jooksul on näiteks 3 reaalset pange CL või MU mängude ülekandmisel (muu reaalselt ei huvita), kas Viaplay on nõus mulle ühe tasuta kuu välja tegema. Võttes eelduseks, et sellise 3 pange puhul jääb mul keskmisena mul pmst 37,5% ühe kuu teenusest saamata (CL mänge avg kaks korda kuus kahel päeval ja MU mänge avg 4)? Just sellest teenusest, mida ma tahan, üksinda kodus ja kodu keset linna mind ei huvita).

                          2) Kui ei, siis milline on Viaplay hoiak - kas klient peaks saamata jäänud teenuse eest saama kompensatsiooni?

                          Eile näiteks otsisin redditist aegsasti lingid välja, et juhul kui peaks jälle pang olema. Ja jäingi seda vaatama, sest kommentaar ja pilt oli parem...

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Stok
                            Parandage mind, kui ma eksin, aga minu teada striimi sikutamine ja vaatamine ei ole illegaalne, vaid striimi väljajagamine on. No muidugi juhul, kui lased kellegi teise toote striimi, kui Sky ise soovib enda materjali striimida, siis see muidugi on legaalne. :P
                            Põhimõtteliselt kodukasutajatele jah, muidugi on erandid, näiteks avalikus kohas näitamise puhul on ka striimi näitamine minu teada karistatav. Kusjuures ma pead ei anna, torrentite puhul vist kehtib see keiss, et kuna torrenti allatirimise eeldus on see, et sa ise ka jagad seda vähemalt sellel ajal, siis näiteks Acestreami puhul, mis on vist sarnane tehnoloogia võib olla küll see lugu, et saab ka nn "vaatajat" karistada.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              LeeRomeno, võid oma hea kolleegi siia vastama saata nüüd:

                              konkreetsed küsimused:

                              1) Kui ma heas usus homme siiski ei lõpeta viaplay tellimust ning järgneva kahe kuu jooksul on näiteks 3 reaalset pange CL või MU mängude ülekandmisel (muu reaalselt ei huvita), kas Viaplay on nõus mulle ühe tasuta kuu välja tegema. Võttes eelduseks, et sellise 3 pange puhul jääb mul keskmisena mul pmst 37,5% ühe kuu teenusest saamata (CL mänge avg kaks korda kuus kahel päeval ja MU mänge avg 4)? Just sellest teenusest, mida ma tahan, üksinda kodus ja kodu keset linna mind ei huvita).

                              2) Kui ei, siis milline on Viaplay hoiak - kas klient peaks saamata jäänud teenuse eest saama kompensatsiooni?

                              Eile näiteks otsisin redditist aegsasti lingid välja, et juhul kui peaks jälle pang olema. Ja jäingi seda vaatama, sest kommentaar ja pilt oli parem...
                              Ma võin talle teada anda, aga pead küll ei anna, et ta siia mingeid ametlikke vastuseid hakkab jagama, selle jaoks on ikka ametlikud klienditeeninduskanalid

                              Kommentaar


                                #45
                                Ning kindlasti illegaalsed striimijad on ja jäävad, kuid sellele vaatamata on olemas ka hulk potensiaalseid kliente kes hetkel eelistavad illegaalselt HDs striimida, kui legaalselt SDs vaadata kuna neid huvitab pildi kvaliteet ja/või pakutavas teenuses ei ole piisavalt mitmekülgset contenti nende jaoks (kõik suured jalkaliigad, ntx).
                                Sellel mõttel on palju toetajaid. Minul endal kindlasti üle 10 sõbra, kes omavahelises arutluses Viaplay-teemadel sellist asja välja öelnud. Niisamuti on mulle jäänud mulje, et kahekordne hinnatõus (20€ kuu ehk siis) ei oleks probleem. Ühesõnaga, mis ma öelda tahan, on see, et väidetavalt viite läbi (kes see viib siis?) pidevalt erinevaid uuringuid. Miks keegi ei uuri minu või antud näites minu 10 sõbra käest mitte kunagi selliseid asju? Mõtteainet Teile teemal vahetada oma uuringufirmasid äkki?
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X