320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Island (31.03.2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas ööö Vaata postitust
    Austatud Nahkpea ma ei mõista seda sinu naeru NSVL puhul.Kui Ott Mõtsnik tuli statale eelmisel aastal kas su suunurgad olid siis samamoodi irvel nagu praegu.Ja kas sa oskad praegu öelda milline oli tema lahkumis mäng arvutit kasutamata,ma kahtlen.
    Mis oli Mõtsnikul sellega ühist, tema oli samuti selle "normaalse riigi" ohver. Võib-olla oleks tema elu ja jalgpallurikarjäär olnud palju säravam, tähendab, et kindlasti olekski olnud.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      #17
      Ja sina otsustad,et ta oli ohver?

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas ööö Vaata postitust
        Ja sina otsustad,et ta oli ohver?
        Jah, ma väidan, et kõik Nõukogude jalgpallurid (sportlased) olid selle riigi ja süsteemi ohvrid. Võta või jäta.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          #19
          Natukene arusaamatu vaidlus nagu?

          Kommentaar


            #20
            Meil on Aunad,Taltsid,Tarmakud;Pikuusid,Lõssovid,Kullamid, Jungid,Seljad,Kotkad,Loorid;Uudmäed,Arnemanid,Leva ndid,Sokud,Salumäed Antsonid jne.on siis need nagu kõik ohvrid.Mõtle natuke,kui pritsid.Me kõik elame oma ajastus ja kahjuks ei saa me seda ise määrata

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas ööö Vaata postitust
              Meil on Aunad,Taltsid,Tarmakud;Pikuusid,Lõssovid,Kullamid, Jungid,Seljad,Kotkad,Loorid;Uudmäed,Arnemanid,Leva ndid,Sokud,Salumäed Antsonid jne.on siis need nagu kõik ohvrid.Mõtle natuke,kui pritsid.Me kõik elame oma ajastus ja kahjuks ei saa me seda ise määrata
              Kas ma ütlesin, et saame seda ise määrata? See oli paljude selleaegsete sportlaste ja laiemalt paljude inimeste tragöödia, et nad olid selles suletud süsteemis sündinud ja pidid seal elama. Nad ei saanud teha selliseid valikuid, mida saadi teha vabas maailmas. Sul on mingi nõuka-nostalgia peale tulnud nüüd öösel?
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                Ja sina otsustad,et ta oli ohver?
                Heh. Raske on leida nimetatud ja nimetamata sportlaste jaoks teist nime, kellel NL aeg võimaliku karjääri rohkem perse keeras kui Mõtsnikul.

                Kommentaar


                  #23
                  Ei,Nahkpea.Mul ei ole mingit nostalgjat.Aga mind lihtsalt häirib,kui lihtsalt teatud noored prõksuvad siin foorumis teadmata tausta.Näiteks enamus nendest olümpia medalistidest,keda ka mul on au tunda,ei pea ennast mingi süsteemi ohvriteks.Meie praeguses süsteemis oleks enamus neid medalitest olematud .Me oleme lihtsalt nii vaesed ja väikesed.OK aga nüüd jalgpallist.Mind häirib,et väga paljud kes siin prõksuvad ja kägisevad,ei jõua sisuliselt ise statale.Ise olen jõudnud sel hooajal 7 mängule ja tunnistan,et on huvitav ja usun,et huvitavamaks läheb.Ilusat kevadet kõigile

                  Kommentaar


                    #24
                    Kõige naljakam on muidugi see, et Piiroja ise pole pahameelt avaldanud ja on korduvalt öelnud, et sellega tema teekond koondises ka läbi saab. Küll aga on ööö nii mures, justkui keegi tooks vägisi relvaähvardusel Piiroja üheks mänguks väljakule ja pärast hoitaks relvaähvardusel väljakult eemal

                    Kommentaar


                      #25
                      Ei Küsimus on lihtsalt selles,et meie staaridel pole sellist privileegi siiamani antud

                      Kommentaar


                        #26
                        Mina arust võib tekkida vaid üks probleem, et äkki teeb mereõhk Piiroja nii terveks, et hakkab Linnameeskonna eest hiilgavalt mängima, et kutsu või uuesti koondisesse sügisel. Mis siis teha.

                        Kommentaar


                          #27
                          Mott!

                          Kommentaar


                            #28
                            Ja kus on kirjas, et siis ei tohiks mängijat koondisse tagasi kutsuda? Tõenäoliselt sellist vajadust siiski ei teki. Pealegi ei usu ma, et neid lahkumismänge staa˛ikatele koondislastele vägisi peale surutakse. Lihtsalt üks kena traditsioon. Põlvkondade vahetus.

                            NSVL oli vangla.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas ööö Vaata postitust
                              Mind häirib,et väga paljud kes siin prõksuvad ja kägisevad,ei jõua sisuliselt ise statale.
                              Ei suutnud hoomata, kuidas see antud teemaga haakub. Kisub lahmimiseks ja pea kõigile ühe mütsiga löömiseks.

                              Hetkel tundub, et siin teemas on vaid üks, kes "prõksub ja kägiseb".

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Heh. Raske on leida nimetatud ja nimetamata sportlaste jaoks teist nime, kellel NL aeg võimaliku karjääri rohkem perse keeras kui Mõtsnikul.
                                no kui võrrelda teda näiteks Karpiniga kes ikkagi suutis luua küllaltki muljetavaldava karjääri, siis ta ehk ikkagi polnud päris sellisel tasemel mängija kui Karpin, vist?

                                sry OT, muidugi.
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X