320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Island (31.03.2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Eelnevalt unustasin mainida, et kui mu mälu ei eksi on ka varem lätlased leedukad meile sobivat vile teinud.
    Jep. Kui Eesti oleks võitnud, siis me oleks Lätist rankingus ette jäänud. Nüüd aga lähevad lõunanaabrid meist mööda.
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Zenjovil jah on kadunud nii kiirus kui meisterlikkus. Arusaamatu, miks teda välja ei võetud.
      Nagu tõsiselt? Ma ei saa aru miks Zenjovi nii kõvasti materdatakse.
      Ta tekitas oma kiirusega võimalusi - võttis mitmed pallid vahelt ära mida vastased ilmselgelt ei arvestanud. Jooksis ümber kaitsja ja jüudis ikka enne kohale. Jõudis sinn akuhu nii mõnigi poleks jõudnud. Ehk me jõuame tegelikult sinna mille pärast teda materdatakse - raiskas võimalusi - aga kulla mehed, kes teine oleks need võimalused üldse saanud???

      Ja Alliku, kahjuks on tema liigutuste kiirus küll meie kohalikus liigas mängimiseks super, kuid rahvusvahelisel tasemel jäävad need ikkagi veel lahjaks. Loodetavasti eksin tuleviku suhtes. Seejuures ma ei tee niivõrd Allikut maha, kui ütlen, et ma ei näe midagi mille poolest ta meie teistest äärtest kuidagigi parem oleks.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        jep, kiiruse puudumine oli ehk ainult viimasel 15 minutil, ilmselt väsimusest, enne seda lippas ikka isuga ja palli puude vedas küll mõnikord alt, ent päris tugijalaga palli enda eest minema ka ei löönud, nagu mõni.

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Nagu tõsiselt? Ma ei saa aru miks Zenjovi nii kõvasti materdatakse.
          Ta tekitas oma kiirusega võimalusi - võttis mitmed pallid vahelt ära mida vastased ilmselgelt ei arvestanud. Jooksis ümber kaitsja ja jüudis ikka enne kohale. Jõudis sinn akuhu nii mõnigi poleks jõudnud. Ehk me jõuame tegelikult sinna mille pärast teda materdatakse - raiskas võimalusi - aga kulla mehed, kes teine oleks need võimalused üldse saanud???

          Ja Alliku, kahjuks on tema liigutuste kiirus küll meie kohalikus liigas mängimiseks super, kuid rahvusvahelisel tasemel jäävad need ikkagi veel lahjaks. Loodetavasti eksin tuleviku suhtes. Seejuures ma ei tee niivõrd Allikut maha, kui ütlen, et ma ei näe midagi mille poolest ta meie teistest äärtest kuidagigi parem oleks.
          Endiselt, kui sinna ette on vaja kõva jooksumeest, siis paneme Pavel Loskutovi või mõne noore sprinteri. Ründaja asi on väravaid lüüa.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Endiselt, kui sinna ette on vaja kõva jooksumeest, siis paneme Pavel Loskutovi või mõne noore sprinteri. Ründaja asi on väravaid lüüa.
            Zenjovi probleem on minu meelest selles, et ta on piisavalt kiire ja oskab väga hästi väljakul positsioone valida, aga tehnilised oskused palliga ümber käia on olematud. Ja ega niimoodi tõesti väravaid ei löö. Kunagi lootsin minagi temast palju, praegu paneb vaid kurvalt pead vangutama.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Zenjovi probleem on minu meelest selles, et ta on piisavalt kiire ja oskab väga hästi väljakul positsioone valida, aga tehnilised oskused palliga ümber käia on olematud. Ja ega niimoodi tõesti väravaid ei löö. Kunagi lootsin minagi temast palju, praegu paneb vaid kurvalt pead vangutama.
              Seda ma rõhutaksin. Ja ärge unustage et, arvan,viimane kord kui ta mängis tippründajana oli Hollandi vastu (Oktoober 2013!).
              Ma arvan et oskuseid tal on, tuleb lihtsalt rohkem mängida klubis ja enesekindlus tuleb. Se Kostja-Zenjov paar oli päris terav.

              Siiralt loodan et Mets eksperiment keskkaitsijana on läbi.
              Alliku tegi hea esitus. Tema karjäär on lopuks tõusev kurv!
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Zenjovi absoluutselt iga otsustav pallipuude oli oksakohaga. Keskväljal võib palliga igaüks joosta, aga Zenjov keeras oma otsustavate puudetega nii palju olukordi perse, et ei jõudnud löögilegi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Nagu tõsiselt? Ma ei saa aru miks Zenjovi nii kõvasti materdatakse.
                  Ta tekitas oma kiirusega võimalusi - võttis mitmed pallid vahelt ära mida vastased ilmselgelt ei arvestanud. Jooksis ümber kaitsja ja jüudis ikka enne kohale. Jõudis sinn akuhu nii mõnigi poleks jõudnud. Ehk me jõuame tegelikult sinna mille pärast teda materdatakse - raiskas võimalusi - aga kulla mehed, kes teine oleks need võimalused üldse saanud???

                  Ja Alliku, kahjuks on tema liigutuste kiirus küll meie kohalikus liigas mängimiseks super, kuid rahvusvahelisel tasemel jäävad need ikkagi veel lahjaks. Loodetavasti eksin tuleviku suhtes. Seejuures ma ei tee niivõrd Allikut maha, kui ütlen, et ma ei näe midagi mille poolest ta meie teistest äärtest kuidagigi parem oleks.
                  See on umbes sama hea jutt, et väravavahil on väljalöögid suurepärased ja kohavalik meisterlik aga mängus laseb iga pealelöögi nisanäpuna jalgevahelt sisse.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Arvestades seda et poolaja lõpuks oleks võinud 0-3 olla (samalt äärelt kus meile värav löödi pandi üks napilt tagapostist mööda ning üks löök veel mis läks küll postide vahele aga oli nõrk ja Aksalu püüdis raskusteta) siis viigiga peaks vägagi rahul olema, klassiga ründajad oleks meile kindlasti rohkem ära löönud. Hea oli näha isuga mängimist, kahjuks oli muidugi igasugust praaki ka, aga mehed ei olnud tulnud väljakule sunnitööd tegema nagu reedel. Loodetavasti õnnestub mängulust järgmisteks kohtumisteks säilitada.
                    http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      See on umbes sama hea jutt, et väravavahil on väljalöögid suurepärased ja kohavalik meisterlik aga mängus laseb iga pealelöögi nisanäpuna jalgevahelt sisse.
                      Võib ka nii olla, kuid kui asemele on panna samasuguste pudrunäppudega väravavahti kellel pole ka väljalööki, siis pole vist kahtlust kes parim on?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Võib ka nii olla, kuid kui asemele on panna samasuguste pudrunäppudega väravavahti kellel pole ka väljalööki, siis pole vist kahtlust kes parim on?
                        Aga positsiooni jõudev ja laristav Zenjov vs. võibolla sinna mitte jõudev Anier võrdub kokku ikka 0 väravat
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Aga positsiooni jõudev ja laristav Zenjov vs. võibolla sinna mitte jõudev Anier võrdub kokku ikka 0 väravat
                          Üks tekitab vähemalt emotsioone, mitte tuima keskväljal palli veeretamist ja kaitses istumist
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Aga positsiooni jõudev ja laristav Zenjov vs. võibolla sinna mitte jõudev Anier võrdub kokku ikka 0 väravat
                            Anier on siiski piisavalt väravaid löönud. Zenjov skooris üldsegi kurat teab millal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas optiums Vaata postitust
                              Anier on siiski piisavalt väravaid löönud. Zenjov skooris üldsegi kurat teab millal.
                              Zenjov lõi viimati Liechtensteinile 2013 novembris seisuks 1:0. Samas mängus lõi kaks järgmist väravat Anier, kes on pärast seda koondises skoorinud veel tervelt ühe korra (Jordaania kodus mullu novembris). Et jah, "piisavalt" ja "kurat teab millal".
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Zenjov lõi viimati Liechtensteinile 2013 novembris seisuks 1:0. Samas mängus lõi kaks järgmist väravat Anier, kes on pärast seda koondises skoorinud veel tervelt ühe korra (Jordaania kodus mullu novembris). Et jah, "piisavalt" ja "kurat teab millal".
                                Jah, ei suvatsenud andmeid kontrollida, lähtusin sellest, et Zenjov lõi palju väravaid oma koondisekarjääri alguses. Aga mul on hea assistent, kes pisivead koheselt ära parandab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X