320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

18.11 Eesti - Jordaania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Kahjuks eilset mängu ei näinud ja nagu aru saan,siis Alliku mängis oma "taseme" välja,ehk siis ei jäänud millegiga silma. Loodedavasti rohkem ei pea mees sinist särki selga tõmbaba ja sama käib ka Luigendi kohta.

    Aga positiivne,et noor Liivak eilse mängu sinisärkide parim oli1
    Mis värk sul selle Allikuga on, et tema just ette jääb?

    Kommentaar


      Algselt postitas budu Vaata postitust
      Kahjuks eilset mängu ei näinud ja nagu aru saan,siis Alliku mängis oma "taseme" välja,ehk siis ei jäänud millegiga silma. Loodedavasti rohkem ei pea mees sinist särki selga tõmbaba ja sama käib ka Luigendi kohta.

      Aga positiivne,et noor Liivak eilse mängu sinisärkide parim oli1
      Luigend ei ole A koondist esindanudki. Või on tema puhul kriitika samast süljepangest a la " mängu ma ei näinud aga taset välja ei mänginud" ?
      Ma ei ole budu näinud aga pean ma teda nüüd kohe lolliks pidama?
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Loovaid ja ehitavaid poolikuid tuleks katsetada ja leida juurde. Lõhkuvaid on juba piisavalt kelle vahel valida hetkel aga selliseid hea söödu leidjaid võiks rohkem olla ja kes julgevad palliga ringi käia ja mitte närviliselt kohe kuhugi sööta. Antonov ja Mets selles mõttes ikka üsna head mängu näidanud.

        Luigendile võiks ka anda oma võimaluse koondises, kui ei saa hakkama siis ei saa. Flora eest on mõni mäng väga impressive aga teised jällegi mitte väga.

        Artjunini söödud on tundunud üsna targad ja lööki on ka, et võib-olla peaks tema ka kaitsvaks poolikuks lükkama (pisut huumoriga)

        Kommentaar

        Working...
        X