320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

18.11 Eesti - Jordaania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Meeldis väga Frank Liivaku esinemine. Loodan, et jätkab samas vaimus ja paari aasta pärast on ilmselt meie põhitegijate hulgas!

    Kommentaar


      #77
      Nii igav mäng, kuskilt mingit statistikat saab- mulle tundub et me pole kunagi varem niipalju sööte andnud. Ja pallikaotusi eksimusi ikka jubedalt palju. Aga no vähemalt võit.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas baller Vaata postitust
        Nii igav mäng, kuskilt mingit statistikat saab- mulle tundub et me pole kunagi varem niipalju sööte andnud. Ja pallikaotusi eksimusi ikka jubedalt palju. Aga no vähemalt võit.
        Mis mängu sa vaatasid? Mu arust oli väga põnev mäng. Just see söödumäng ja pallivaldamine ja huvitavad mehed. Väga huvitav mäng oli!
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          #79
          No ei olnud, aga las ta jääb.

          Kommentaar


            #80
            Teine poolaeg vist ei suutnud kumbki tiim rohkem raamidesse lüüa kui see Hannes Anieri üks-ühele. Teine poolaeg oli suht masendav keskväljal tampimine mõlema tiimi poolt. Eesti koondis tundus kuidagi eriti väsinud ka olevat juba poolaja alguses.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Hinnangud mängijatele 45 minuti järel:

              Henri Anier (6,5) - Lõi värava ning oli ka muidu kenasti pildis.
              Liivak (6,5) - Andis resultatiivse söödu ning tekitas vasakult äärelt mitmeid teravusi.
              Jürgenson (6,5) - Oli paremal äärel väga aktiivne ning hoidis ära suurepärase täklinguga potentsiaalse Jordaania värava.
              Subbotin (6,0) - Oli paremal ääral väga terav, kuid poolaja lõpus väsis.
              Pareiko (6,0) - Tegi paar head tõrjet ning oli väravas suhteliselt kindel.
              Hunt (6,0) - Tegi korraliku pressi vastastele, kuid mõnes olukorras jäi tehniliselt hätta.
              Kruglov (6,0) - Andis häid nurgalööke ning suutis vasakul äärel mitmeid tsenderdusi anda.
              Antonov (6,0) - On näha, et keskväljal tunneb end märksa mugavamalt. Siiski tegi mitmeid valesööte.
              Jääger (5,5) - Lasi vastased mitmel korral pealelöögile. Tundub, et ei tunne omal positsioonil end kõige mugavamalt.
              Bärengrub (5,5) - Kiirusest jäi mitmel korral vajaka. Sellest tekkis ka vastastel mängu parim võimalus, mille Jürgenson siiski lappis.
              Mošnikov (5,0) - Selgelt nõrgim sinisärk platsil. Ei suutnud tempoga kohaneda. Mitmed valesöödud ning rumalad vead. Vedas, et väljakule jäi.
              Hinnangud mängijatele 90 minuti järel:
              Mets (7,0) - Mängu parim mees. Teisel poolajal pani Eesti keskvälja täielikult lukku ning suuresti oli see Karoli töö. Väga korralik mäng ning head söödud.
              Henri Anier (6,75) - Lõi oma ainsa võimaluse sisse ning oli terve mäng aktiivne. Grammivõrra parem kui teised ründajad.
              Jääger (6,75) - Teisel poolajal parandas selgelt oma mängu ning Jordaanial reaalsed väravavõimalused seetõttu ka puudusid.
              Jürgenson (6,5) - Jätkas aktiivselt ka teisel poolajal ning oli täna kindlasti üks parimaid eestlasi platsil.
              Kruglov (6,25) - Tegi ka teisel poolajal soliidse mängu. Kaitses ei kärisenud ning pakkus üht-teist ka rünnakul.
              Liivak (6,25) - Teisel poolajal väsis, kuid ääremängijatest tegi siiski parima mängu.
              Pareiko (6,0) - Tõi küll kõik ära, mis vaja, kuid väljalöögid endiselt ebastabiilsed ning aegajalt võis tunda ka teatavat mängupraktika puudumist.
              Antonov (6,0) - Tegi normaalse mängu, kuid Mets oli märksa parem ning Mošnikuv märksa kehvem.
              Hunt (6,0) - Üsna tagasihoidlik mäng, aga midagi otseselt ette heita on ka keeruline.
              Hannes Anier (6,0) - Väga energiline mängumees, kuid ei realiseerinud oma väga head väravavõimalust.
              Teever (5,75) - Sai väljakul rahuldavalt hakkama. Midagi erilist korda ei saatnud.
              Bärengrub (5,75) - Teisel poolajal oli selgelt Jäägeri varjus, kuid samas mees rohkem eksimusi ka ei teinud. Varumehena igati ok.
              Subbotin (5,5) - Teisel poolajal väsis selgelt. Arusaamatu, miks mees 90 minutit sai. Ehk oleks tulnud Pürg siiski sisse tuua ning keegi teine äärele panna (Kruglov vasakule äärele, Jürgenson vasakule kaitsesse või Jürgenson paremale äärele).
              Alliku (5,5) - Oli väga aktiivne, kuid lõpp-produkt jättis tihti soovida. Tundub, et mees vajab kõrgel tasemel rohkem mänguminuteid, et olla väljakul enesekindlam.
              Mošnikov (5,25) - Teine poolaeg Karol Metsa kõrval oli märksa kindlam, kui esimene poolaeg Ilja Antonovi kõrval. Sellegipoolest koondise nõrgim lüli.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Midagi pole teha, kallutatud meedia teeb oma tööd.
                Märatsemine pole eesmärk, vaid tavaliselt vastureaktsioon millelegi, mida ultrakultuuris ei aksepteerita või peale surutakse. (korruptsioon jalgpallis, ülepingutatud turvareeglid, jõuorganite ülereageerimine, idiootlikud UEFA/poliitikute keelud-käsud)
                Viha ja vastastest omasuguste nottimine on rohkem omane inglise huligaanikultuuri omaks võtnutele.
                Omade nottimist pole veel kuulnud.
                Klubi/ultragrupi sümboolika, tifod, laulud, mosaiigid, ka püro.... loomulikult perversne väljund oma mahasututud labaste tunnete, nagu klubitruudus, väljendamiseks.
                Jah, fantastiline "kultuur" tõepoolest, kui oma arvamuse väljenduseks midagi muud peale märatsemise ei suudeta leida, samasugune kultuur nagu rullnoklus. Klubitruudust võib fänn näidata hooaja piletitide ostmise, mängudel käimise, nänni ostmise ja klubi käekäigu jälgimise ja edastamise läbi. Kuskil staadionil mingeid rakette lasta ja toolidega teineteist loopida on arulage madalalaubaliste väljaelamine.

                Kommentaar


                  #83
                  Mäng oli nagu selle aasta võidumängud ikka, 1-0. Esimene poolaeg oldi paremad ründefaasis, teine poolaeg kindlamad kaitses, Jordaania nägi välja nagu Eesti San Marino vastu, keskväljal saati hakkama ja võimalusi tekkis, aga karistusalas olid kõik löögid pehmed ja mõistus koos.
                  Mulle meeldis Liivaku mäng, näha on, et temas on seda talenti ja teistsugust jalkakooli, suudab vastaseid üllatada, Mets on minu arust samuti aina paremaks läinud ja vajab järgmine hooaeg kindlasti paremat klubi, et arengus edasi minna. Pareiko muutub minu arust ainult ebakindlamaks ja mina teda pideva mängupraktika puudumisel küll enam väravas näha ei tahaks.
                  Vennad Anierid võiks rohkem mängida, liikumine on neil hea ja positsioonivalik, Hannes oleks tippvormis kindlasti selle võimaluse ka vast paremini lahendanud, loodame, et järgmine aasta tuleb neil pisut parem ka klubitasandil.
                  Ülejäänute kohta ütleks meh, Jääger oli omamoodi vahva Eesti Mascheranona keskkaitses, miks mitte mõnes mängus proovida.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Tofoa
                    Henri Anier (6,5) - Lõi värava ning oli ka muidu kenasti pildis.
                    Algselt postitas Tofoa
                    Hinnangud mängijatele 90 minuti järel:
                    Henri Anier (6,75) - Lõi oma ainsa võimaluse sisse ning oli terve mäng aktiivne. Grammivõrra parem kui teised ründajad.
                    Mida vinget ta II poolajal tegi siis?

                    Muidu üldplaanis hinnangutega nõus, kui Mošnikov välja arvata. Eriti just esimesel poolajal oli ta mu arust just üks meie parimaid.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Mida vinget ta II poolajal tegi siis?
                      Anieri hinne tõusis, kuna teised ründajad ei suutnud temast kuidagi paremad olla.

                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Muidu üldplaanis hinnangutega nõus, kui Mošnikov välja arvata. Eriti just esimesel poolajal oli ta mu arust just üks meie parimaid.
                      Mošnikov oli minu arvates ikkagi hunnik õnnetust. Tahaks tema valesöötude ning tehtud vigade arvu teada.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        kui Mošnikov välja arvata. Eriti just esimesel poolajal oli ta mu arust just üks meie parimaid.
                        Mu arust oli ka Mosnikof täispask. Peab Tofoaga nõustuma. Huvitav oleks teada, mis vaatenurgast ta üks meie parimaid oli?
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          #87
                          Mis seal ikka, hinnangud ongi alati subjektiivsed. Mina näiteks pole Kruglovi kvaliteediga nõus Tofoa hinnangus, aga eks igaüks näeb mängu erinevalt. Või siis paneb tähele erinevaid elemente või jäävad mingid osad üldse nägemata.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Mis seal ikka, hinnangud ongi alati subjektiivsed. Mina näiteks pole Kruglovi kvaliteediga nõus Tofoa hinnangus, aga eks igaüks näeb mängu erinevalt. Või siis paneb tähele erinevaid elemente või jäävad mingid osad üldse nägemata.
                            Enam paremini ei saakski öelda. Kõik vist näevadki mängu erinevalt. Lahkasin seda mängu mitme erineva vaatenurga alt eri inimeste poolt vaadatult ja erimeelsused on ikka olemas. Kusjuures mulle sobis 90% ulatuses Tofoa poolt väljatoodud hinnangu tabel, aga mõnel teisel oli see hoopis teistpidi. Aga ühega võime vast nõustuda kõik, tulemus sobis, mängupilt oli OK! Kui nüüd FIFA tabel välja tuua siis oli meie vastaste näol tegu ju meist kõrgemal(74) asetseva pundiga.

                            Ma ei taha tulla tagasi San Marino katastroofi juurde, aga ega Hollandlased ka ei saanud ju paremaid mõtteid mõlgutada peale meiega tehtud viiki? Nohjah unustaks ära grupiseisud ja muud asjad ja sõprus mängud. Aga kui jalgpall olekski ainult must-ja-valge...

                            Ja Budu ja EricOna võivad endale sisse istuda. Alliku oli väga terav oma kohapeal ja nagu Silver mainis siis rohkem tasemel mänge ja mees võib oma koha eest koondises võidelda küll!
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              #89
                              Kõige positiivsemalt jäi silma muidugi Liivak. Ma ei räägi ainult tema tehnilistest oskustest ja julgusest vastaseid ette võtta vaid ka mänguvälisest küljest. Fännidega suhtlemine, särgi põhjatribüünile viskamine, kaameratele šhõu tegemine ja muhe mängujärgne intervjuu. Vend naudib seda mis on nii platsil kui selle kõrval, erinevalt paljudest laupäevastest "sunnitöölistest".

                              Kohaliku klubivuti austajana pean kiitma ka meie kandi mehi! Ei jäänud neist keegi ülemäära hätta. Kui keegi üldse millegi negatiivsega silma paistis, siis oli see Subbotin. Kui muidu võitles mees ka korralikult ning nägi mitu korda hästi Anieri jooksud läbi, siis trahvikasti jõudes tabas Leva väravakütti otsekui halvatus. Aeglane ja nüri värava ees ning väga passiivne nurgalöögi olukordades. Liivaku läbilöök oli ka tegelikult talle mõeldud, aga selleks ajaks kui Igor oma jalad lahti harutas ning värava asukoha tuvastas, oli Henri juba keskväljal väravat tähistamas.

                              Kommentaar


                                #90
                                Subbotin jäi ilmselt põdema seda, kui oma esimese võimaluse mööda lõi, kuigi oleks saanud ka sööta. Hiljem jälle löögi asemel söötis ja siis oli tal veel üks moment, kus ei tegutsenud kõige paremini.

                                Aga Alliku oli väga aktiivne, kahjuks jäi viimane korralik puude tegemata, aga siiski meeldivalt aktiivne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X