320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tunnistan üles

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vaatasin täna ca viis tundi saadete a la America’s Got Talent parimat kraami...üldjuhul sellin pisakarakiskuja. Mingil hetkel tundsin, et pea hakkas valutama ja mõtlesin, et hing on keha veest kuivaks tõmmanud. Aga ei. Mingi meinstriim huinjaa. Vittu küll. Tooge need miinuskraadid tagasi, et see viirused, bakterid jm tapaks. Minugipooleks kasvõi Sass Henno *(kes ostab siiski ise köie ja võtab viirused ette).

    E: *igaks petteks täpsustus
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #62
      Ma ei julgenud eile Roma-Barca mängu vaadata, sest kartsin ära jinx'ida.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Stok
        Vaatasin Naisega tema tungival palvel Jan Uuspõllu "Ürgmeest". Jäin kuskil saunalina juures magama.
        naise tungiv palve tähendab kahte asja - kas ta soovib vihjata, et sa oleks rohkem ürgmehelik VÕI ihaleb salaja Uuspõldu. Muid võimalusi pole.

        Kommentaar


          #64
          Ma ei ole kunagigi käinud Subways, on see strange shit? Käin seal aastas miljon korda mööda, kuid endiselt pole tõmmanud sisse.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Ma ei ole kunagigi käinud Subways, on see strange shit? Käin seal aastas miljon korda mööda, kuid endiselt pole tõmmanud sisse.
            Eestis sama, ei ole kohe kuidagi mu tavalisel teekonnal.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Ma ei ole kunagigi käinud Subways, on see strange shit? Käin seal aastas miljon korda mööda, kuid endiselt pole tõmmanud sisse.
              Eestis pole kordagi käinud. Barcas sai 3 päeva järjest oma alkoholi tarbimise järgset nälga kustutamas käia Subis.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Ma ei ole kunagigi käinud Subways, on see strange shit? Käin seal aastas miljon korda mööda, kuid endiselt pole tõmmanud sisse.
                No ma ise olin ka mitte-Subway usku ja Eesti omas pole käinud, aga Spicy Italian ja Meatball Marinara võiks ära proovida. Et kui midagi väga metsa ei ole keeratud, siis on ikka vähe enam, kui lihtsalt võileib.
                sigpic

                Kommentaar


                  #68
                  Mul on mingi teema poolitamisega. Avastasin end sellelt mõttelt, kui poolitasin viinamarju ja kirsstomateid endal salatisse.

                  + eelnev ajalugu jne. Mul on probleem.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    #69
                    Jagatud mure on poole kergem.

                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Mul on mingi teema poolitamisega. Avastasin end sellelt mõttelt, kui poolitasin viinamarju ja kirsstomateid endal salatisse.

                    + eelnev ajalugu jne. Mul on probleem.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Mul on mingi teema poolitamisega. Avastasin end sellelt mõttelt, kui poolitasin viinamarju ja kirsstomateid endal salatisse.

                      + eelnev ajalugu jne. Mul on probleem.
                      Probleemi tunnistamine on juba pool võitu.

                      Kommentaar


                        #71
                        Tunnistan ülesse, et olen vist üks väga vähestest, kellele ei paku mingit huvi autoralli MM sari ja jätb täiesti külmaks. Kogu see võistluse süsteem jms on täiesti out minujaoks ja ei ole läinud kaasa selle üle Eestilise palavikuga. Tänaku pärast on muidugi hea meel.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Tunnistan ülesse, et olen vist üks väga vähestest, kellele ei paku mingit huvi autoralli MM sari ja jätb täiesti külmaks. Kogu see võistluse süsteem jms on täiesti out minujaoks ja ei ole läinud kaasa selle üle Eestilise palavikuga. Tänaku pärast on muidugi hea meel.
                          +1 pmst.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #73
                            +1 juurde

                            Kommentaar


                              #74
                              -1 eelmistele
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                #75
                                WRC on just huvitavaks suudetud teha võrreldes F1ga. Vahepeal oli täiesti mõttetu seda jälgida ja nüüd on jälle päris põnev, Tänak teeb asja eriti põnevaks.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X