320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Karol Mets (FC St. Pauli, Saksamaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas LeoPeoleo Vaata postitust
    Kui teda on korduvalt Klavaniga võrreldud, siis võiks Norrast Hollandisse liikuda .
    Kes nii kohatuid võrdlusi teeb?
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      #62
      Milani uus tulemine koos Metsaga.

      Kommentaar


        #63
        Mõni vähekegi asjalikum Lääne-Euroopa klubi oleks ilus, Vikingi käimasolevat hooaega arvestades isegi liiga ilus.

        Kommentaar


          #64

          Kommentaar


            #65
            Oleks vägagi viisakas üleminek. Üks Viljandist pärit Eesti jalgpallur on sarnaseid radu käies päris edukat klubikarjääri tegemas.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Kes nii kohatuid võrdlusi teeb?
              Eeeee. Brausi seda sama teemat näiteks. Võrdlused suhtumise osas. Ja nüüd ongi Hollandisse minemas. Mets on Klavan 2, kui hästi läheb.

              Kommentaar


                #67
                Klavan oli vist tiba noorem kui liitus Almeloga. Metsale oleks see muidugi väga hea käik!

                Kommentaar


                  #68
                  NAC Breda, PSV, Schalke ja Arsenal?

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    NAC Breda, PSV, Schalke ja Arsenal?
                    Sinna gelseni auku küll ei tasu minna! Seal tuleb karjäärile lõpp.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      NAC Breda, PSV, Schalke ja Arsenal?
                      Ma välistaks juba selle esimese ülemineku nii 99% tõenäosusega. Ei mäleta, et viimase 10 a jooksul oleks otse NAC-ist mõnda pallurit PSV-sse soetatud. Olles küll sama Noord Brabanti provintsi klubi nagu PSV, siis ometi on Breda sats kvaliteedilt liiga nõrk, et sealt otse puna-valgetesse pääseda. Pigem on nende esmane eesmärk püsimajäämine, parimal juhul 10-15 koht.

                      Oluliselt realistlikum on NAC-i kaudu jõuda mõnda subtop satsi nagu AZ, Twente, Vitesse, Utrecht, Heerenveen. Sealt pundist ostavad reeglina ka 3 tippu (Ajax, PSV, Feyenoord) oma täiendusi. Ja pidades silmas Metsa vanust on see teine teekond loogilisem. Iseasi kas ta suudab Eredivisies läbi lüüa. Siiani ju vaid Oper ja Klavan seda suutnud. Ülejäänud (Meerits, Piiroja, Ojamaa) pole ju läbi löönud.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        #71
                        AMETLIK!

                        Karol Mets on liitunud NAC Bredaga ja teinud 3 aastase lepingu nendega. Päris hea!

                        Kommentaar


                          #72
                          Kas kippusid ise Norrast ära?
                          Olen Vikingile nende kahe ja poole hooaja eest tänulik ja hakkan klubi käekäiku ka edaspidi jälgima. Samas ei plaaninud ma juba Norrasse minnes sinna jääda kauemaks kui kolmeks aastaks, mis tähendab, et ma veidi kippusin sealt ära ja veidi langesid asjad kokku.

                          Kas otsus liituda NAC Bredaga tuli lihtsalt?
                          Pigem raskelt, sest alternatiive oli teisigi, aga nagu ütlesin, siis olukord kujunes nii, et nüüd olen siin ja mul on selle üle hea meel. Ühelt poolt oli Breda huvi suur ja teiselt poolt tõukas üleminekut tagant olukord Vikingis, kes võttis endale minu asemele uue keskkaitsja. Ma ei tahtnud sellises olukorras riskida võimalusega jääda pikemalt pingile istuma. Hollandi liiga on samm edasi ja ma soovisin seda sammu astuda.
                          Taas näide sellest, kui erinevad on Eesti jalgpallurid. Mõni ootab ja jääbki ootama isegi asju, mille lõhna tunda ei ole; teine väldib riske ka siis, kui asjad on käeulatus, et oleks tagatud mängijale vajalik stabiilsus.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            #73
                            Mets tegi oma debüüdi Eredivisies kui mängis terve teise poolaja ehkki NAC kaotas kindlalt Vitessele 1:4.
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              #74
                              Kui pühapäeval PSV vastu väljakule usaldatakse, siis on nähtav Telekanal Futbol ja Ukraina Spordi pealt.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #75
                                Breda - Groningen 2:1, Metsal esimene mäng põhis ja Bredal esimene võit. Kena!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X