320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No tra peavad need mängud esmaspäeviti olema. Terve nädal perses.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      No tra peavad need mängud esmaspäeviti olema. Terve nädal perses.
      Pane vähe juurde, läheb libedamalt
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        Pane vähe juurde, läheb libedamalt
        Nii ka ei saa... enam. Arstid käisid juba jõulueel külas ja töökoht ka endiselt alles : /
        ★★★★★★

        Kommentaar


          ★★★★★★

          Kommentaar


            Kolmandale lehele????

            mhhh

            teadsin samas, et leian kunagi teema, kus hakkan ainupostitajaks, a la skint braihtoni teemas või murdock manu teemas

            absint on lõbus jook

            ärkad kl 12 ja ikka täis

            kell saab kaks ja ikka täis

            päike ka siiani paistab
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Peale 7 klaasi rummikoolat ei ole hommikul meeldiv ärgata. Türa küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Peale 7 klaasi rummikoolat ei ole hommikul meeldiv ärgata. Türa küll.
                Sinu suur viga seisneb selles, et kui juuakse rummi siis mitte ei ärgata hommikul vaid minnakse hoopis magama seega pead sa väga kriitiliselt oma joomiskava ja tegevusplaani üle vaatama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Sinu suur viga seisneb selles, et kui juuakse rummi siis mitte ei ärgata hommikul vaid minnakse hoopis magama seega pead sa väga kriitiliselt oma joomiskava ja tegevusplaani üle vaatama.
                  Tegelikult on asi lihtsam. Tuleb vaadata peeglisse ja küsida peegli käest kui vana ma olen ja kas maks on endiselt sama rokenoll kui olin 18.

                  Kommentaar


                    Ma olen üpris kindel, et pärast 7 klaasi ainult colat on tunne sama halb.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Ma olen üpris kindel, et pärast 7 klaasi ainult colat on tunne sama halb.
                      Ole nüüd, mitte ainult halb, vaid ikka sitaks halb. Seda enam tuleb täispeaga mõelda kui hea svips sees, et võtaks ehk klaasi veekese ja jagaks need õhta jooksul üks-ühele ja hommik hea reibas olla( been ther, done that) aga kus sa täispeaga ikka mõtled sellepeale, vaja naisi sebida ka ju.

                      Kommentaar


                        Üleüldse on kummaline mõelda, et näiteks jood õhtu jooksul 10 pooleliitrist õlu ära. Ei kujuta ette, et suudaks 5 liitrit mõnda muud jooki juua õhtuga, isegi mitte vett.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Vesi kustutab, õlu tekitab. Janu. Siis.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Ma olen üpris kindel, et pärast 7 klaasi ainult colat on tunne sama halb.
                            On küll. Kuna minul jäi alkohol mõni aasta tagasi ära. Siis alguses kuskil seltskonnas istudes sai joodud coca colat. Harjumuse asi midagi juua. Ma arvan, et ühe õhtu jooksul jõin kõrtsis 2 liitrit seda ära.
                            Hommikul oli täielik pohmell. Süda paha , suu kleepus , pea oli paks otsas jne.
                            Enam seda viga ei tee.
                            Teen tapeeti.

                            Kommentaar


                              Nõrgad
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Ma tahan süüa!
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X