320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Südamlik taaskohtumine hr.Smirnoffiga.

    Kommentaar


      see kui kõiki meinstriim kangeid jooke järjest segi laksid, koos küllaldase mõduga loomulikult
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Tänane õppetund - ära joo veini kunagi klaasist/tassist. Algus on tore, hommik on karm.
          sigpic

          Kommentaar


            otse pudelist on parem?

            Kommentaar


              On ka pudelist joodud, kuid siis oli hommik inimlikum küll.
              sigpic

              Kommentaar


                wtf, Sander?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Märjukese väärkohtlemine.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Märjukese väärkohtlemine.
                    Rape?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                      Rape?

                      Rape me
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Puurimine käib peas.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Kuidas üldse on võimalik nii kaua, pikalt ja palju juua? Totaalne tuumakas
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Millegipärast eile öösel koju tulles tundus hea ideena üks tee teha. Okei, õues oli külm ja kodutee suhteliselt pikk, miks mitte. Aga miks ma kurat sinna jube palju strohi sisse valasin, ei tea. Siiamaani sees keerab ja pea lõhub. Järgmine kord olen targem

                            Kommentaar


                              Tere!
                              Suutsin poolteist kuud kaine olla.
                              Eile peale esimest viinakoksi tundus, et tegelt see joomine ei olegi üldse nii halb tegevus ja iga uue kokteiliga läks enesetunne isegi paremaks, ära suutsin ma unustada siiski selle põhjuse miks ma vahpeal ei joonud.
                              Igastahes kena 2 adventi kõigile


                              Sissekanne 2
                              Neli korda olen oma sisikonda nüüd välja oksendamas käinud,ei lähe paremaks.
                              Suhkruhaige

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                                Tere!
                                Suutsin poolteist kuud kaine olla.
                                Eile peale esimest viinakoksi tundus, et tegelt see joomine ei olegi üldse nii halb tegevus ja iga uue kokteiliga läks enesetunne isegi paremaks, ära suutsin ma unustada siiski selle põhjuse miks ma vahpeal ei joonud.
                                Igastahes kena 2 adventi kõigile


                                Sissekanne 2
                                Neli korda olen oma sisikonda nüüd välja oksendamas käinud,ei lähe paremaks.
                                Minu kaastunne. Loodetavasti pole meelest läinud, et sellisel juhul aitavad värske õhk (ja liikumine), C-vitamiin ja kuum/külm dušš.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X