320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Magneesium, spordijook, magamine. Ja seks.
    - Magneesiumi kohta ei oska öelda.
    - Spordijook: ilmselgelt. Palju glükoos on see mis aitab.
    - Magamine: Aeg ravib
    - Seks: Ei ütleks. Pigem on selline tunne, et pea tahab lõhki minna. Võib-olla mitme tunni perspektiivis mõjub hästi, aga hetkeliselt teeb olemise minu arust hullemaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      - Seks: Ei ütleks. Pigem on selline tunne, et pea tahab lõhki minna. Võib-olla mitme tunni perspektiivis mõjub hästi, aga hetkeliselt teeb olemise minu arust hullemaks.
      alkohol viib kehast vedeliku ja veri pakseneb, mis tähendab, et aju hapniku saadavus väheneb + seks = aju jääb hapnikuta -> eufooria (nagu kägistamine seksi ajal), mis aitab nii mõnestki raskest olukorrast üle.

      pohmaka puhul on A&O vesi. Siis vitamiinid. Ainult mingeid asju süüa... meenub see, kuidas üks inimene tahtis lihasmassi kasvatada ning siis ostis massikasvatamise pulbrit. Mingi aeg (kuukene vist) läks mööda ja siis kurtis müüjale, et kurat see asi ei tööta. Müüja uuris siis, et mida too teeb, kui paju ja mis lihaseid jõusaalis treenib... "kas trenni peab ka tegema või?" oli küsimuseks.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ja seks.
        See tuletas mulle meelde kunagise samalaadse arutelu küll veidi teistsuguses kontekstis. Nimelt algas kõik sellest, kui üks geniaalne mees formuleeris igavikulise küsimuse, mis ilmselt ka osa siinse valdavalt maskuliinse kontingendi päid on rõveda pohmelli hommikutel aeg-ajalt vaevanud. Ehk et: miks pohmakaga tekib kohutav seksihimu? Küsimuses endas on ju iseenesest peidus korralik paradoks. Vastus on samas lihtne ja loogiline. Nimelt on testosterooni hulk kehas korrelatsioonis joodud alkoholiga. Joobeastme alanedes käivitab organism kompensatsioonimehhanismi, kus seda meeste eksistentsiks ülivajalikku hormooni toodetakse ennaktempos. See seletab, miks nadist enesetundest hoolimata tekib vastupandamatu soov teatud aktiviteedi järele. Nii et seks iseenesest pohmelli ei leevenda, küll aga on viimasel otsene seos meeste libiidoga.

        Huvilistele põhjalikumat lugemist.

        Tänud ka foorumikasutaja khristole algmaterjali lokeerimise eest.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Magamine on pohmaka suhtes cheatimine, sest magad selle hädise olemise lihtsalt maha.
          Tõsine mees kannatab vaikides
          Nagu mu paps, kes pohmaspäi alati metsikult tööd teha lõhub, ise öeldes:"Haige pääga panet tüüle õkva vihaga pihta."

          Ma olen ise täheldanud, et peale selle, et mida aasta edasi, seda raskemaks muutuvad pohmelused taluda, on viimastel aastatel lisandunud igakordseks pohmaosiseks ka raevukas vaimne mädanik, kassiahastus, kui soovite. Oma tühisuste tühisuse erakordse eredusega tunnetamine. Jõuetu raev, talumatud mõtted ja kõigi murede kordistumine. Ja pohmelused kestavad kuni 24h. See kõik on pannud - üllatus küll - oluliselt vähem jooma. Ja üha sagedamini ja kergemini tuleb kätte hetk, kus pitsi tagant voodisse suundumine ei ole ebameeldiv ega sunnitud, vaid puht vabatahtlik akt...

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Enesetunne läheb ikkagi paremaks. Või nagu Cannu vastas mu pakutud magamise kohta, et hoopis aeg ravib. Magamine on pohmaka suhtes cheatimine, sest magad selle hädise olemise lihtsalt maha.
            See pole õige pohmakas, kui rahulikult magada saad.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              täpselt minu mõte. õnnestus laupäev-pühapäev põdeda ühepäevase jooma põhjal tekkinud pohmakate top 5 de kuuluvatest. uskumatu, kuda vanusega(ma kardan küll, et see on nii) pohmakad ikka rõvedamaks lähevad. raisk, ennem ei saand 3 päevase joomaga ka sellist ja peale ühte päeva korraliku kaanimist võis vabalt järgmine hommik tööle minna.aga magada sain normaalselt alles täna.

              Kommentaar


                Elu suurim pohmelus on mööda minemas. Sai siis üleeile ühel juubelil mõnuga hundijala vett sisse kaanitud. Eile oli ikka nii krdima sitt olla,et osegi vikatimees mind ei tahtnud,hetkel veel kahtlane surin sees.
                Ahjaa,nüüd olen ka linnukaitstate lemmik,kuna ikka eile öösel toitsin linde mõnuga. Aga krt miks peab nii palju jooma?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Jaa, vanusega muutub asi drastiliselt. 18 aastasena ma tihti üldse ei põdenudki pohmakat ega mõistnud miks mõned oigavad. Nüüd võib järgmise päeva pea alati maha kanda pmst. Kui mitmepäevane pidu ette tuleb siis kaasneb ka rahutu uni koos muude õudustega.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Ahjaa,nüüd olen ka linnukaitstate lemmik,kuna ikka eile öösel toitsin linde mõnuga. Aga krt miks peab nii palju jooma?
                    Väga peen, tõsiselt.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      budu, kas igal puhkepausil, mille rekkaga teed, tõmbad liitri viina kerre? või ainult pooliku?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        budu, kas igal puhkepausil, mille rekkaga teed, tõmbad liitri viina kerre? või ainult pooliku?
                        tead ma tööl olles ei tarbi alkot! Ja viina võtan vaid sünnipäevadel,muidu jääb minust see joomata. Muidugi ma tean tegelasi kes kohe kui pausile jäävad,keeravad poolikul korgi maha
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Ütleme nii, et eriti kellegi soovitusi vastu ei võtnud
                          vett jõin aga seksida polnud kellegiga.
                          Kasutasin ainukest meditsiinilist vahendit mida teadsin aitavat, see on üks roheline ebaseaduslik taim, aitas magada vähemalt, muidu ainult lõdisesin teki all, pea lõhkumas ja kõige jubedamad mõtted peas.
                          Igastahes kohtume 1 Jaanuar jälle, tra üldse ei oota seda aastavahetust.
                          Suhkruhaige

                          Kommentaar


                            ma pelgan nii jõule, kui aastavahetust ja seda aega, mis sinna vahele jääb. korralikuks tsükliks on nagu kõik eeldused loodud.

                            Kommentaar


                              Kes siis jõuludel nii palju joob, et rõveda pohmelli saab. Jõuludel kõht täis, et aastavahetusel rohkem kannataks.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                no enne uut aastat ei saagi ma kardan.... tead, ei ole jõulufänn ja kahjuks/õnneks kipub selleks ajaks kodukanti kogunema igast vanu tuttavaid.... kes vahepeal ära ei lähe, kuna see aasta on ju need kuupäevad ja puhkepäevad kenasti klappimas. siit lihtsalt kipub kooruma selline rõveda lõpuga kräu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X