320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uskumatu, mis tunne hetkel mind valdab. Nädalavahetuse pohmakas läks otse üle kõhugripiks. Niigi vähe vedelikku oli organismis pärast reedet-laupäeva-pühapäeva ja täna öösel kaotasin veel 3 kg. Halb, väga halb.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Kes siis jõuludel nii palju joob, et rõveda pohmelli saab. Jõuludel kõht täis, et aastavahetusel rohkem kannataks.
      Mõned ikka aeglase seedimisega.

      Kommentaar


        Vana reegel saagu kinnitust. Kui tsüklisse asud, siis tegelikult on valus ainult esimene päev.

        (ainult et kolmanda päeva sitt haiseb nagu loomaaed)
        ★★★★★★

        Kommentaar


          KUi sa ärkad pühapäeva õhtul kell 6 siis läks reede-laupäev natuke liiale vist. Külmavärinad on nõmedad.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Kui teine päev hakata viinaga pead parandama, siis tagajärjed on üsna inetud.

            Kommentaar


              Kui minna sõpradega laevale jooma nii, et teistel on tagasi tulles veel varud alles ning endal pole midagi, ostes ahvatleva hinna tõttu endale lidrase Absoluti on hommik huvitav. Kurk põleb, pohmelli lehk on kohutav ja olemine on üllatavalt normaalne.

              Kommentaar


                Eile peale jõulupidu väike saun sõbra juures, üks asi viis teiseni ja hommikul ikka veel täis...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  No milline õige sõber kannab järjest jäägermeistreid ette? Ah?
                  Tõeline, Stok, tõeline sõber. Hoia selliseid hellasti.

                  Kommentaar


                    Kallis päevik. Ma vaatan, et keegi on siia midagi vahepeal sodinud. Ei pane pahaks. Kaunis humoorikas oli minu "tsölibaadist" väljatulek - tegelikult kummaline, sest kui kõik poleks ära kadunud, siis jooksin veel praegugi. Nüüd aga otsin tikutulega seda kohta, kus oleks hea olla. Tegelikult polegi kehva olla, sest kaunis korraliku litaka all olen alles. Nii et oota ja hoia ruumi... ei raisk, käi perse tegelikult päevaks või paariks, sest elu nõuab korrektuure. Rahu välja!
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Icemani postitused tegid kohe tuju rõõmsamaks, olekut ka natuke.
                      Suhkruhaige

                      Kommentaar


                        nii sitt pole sajandeid olnud
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Tänane pohmell paneb mõtlema, kas ülehomme üldse tasub?
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Ma arvan,et ma võtan veel täna peale, sitta kah, uuest aastast olen tubli poiss.
                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              Fight fire with fire. Teisiti pole mõeldav.

                              Kommentaar


                                Keskmine pohmell ja kadunud autopeegel. Kurat teid võtku, varganäod !
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X