320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui täna ärgates on kerge pohmell ja coronn läheb peale, siis esimene jaanuar tekib väga tungiv vajadus siia teemasse uuesti tagasi tulla. Kuradi hästi paiknevad need kuupäevad see aastalõpp. Kõige olulisem on MITTE šampust puudutada. Sealt maalt läheb alati käest ära, kui see vanakurat pudelist välja on lastud.

    Kommentaar


      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Kõige olulisem on MITTE šampust puudutada. Sealt maalt läheb alati käest ära, kui see vanakurat pudelist välja on lastud.
      Jah, lihtne öelda raisk. Seda džinni on aastavahetuse ajal sama raske pudelis hoida kui hoida lahus jõule ja enesetapumõtteid (parafraseerides filosoof Abe Simpsonit). Või siis sama raske kui hoida Balotellit eemal lapsikest lollustest .

      Kommentaar


        Seesinane lõim siin saab 1.-2. jaanuaril ilmselgelt olema kõige suurem empaatiavõimeliste inimeste kogunemiskoht kogu foorumis. Ju tulen isegi siia, rõhutute hulka, lohutust otsima.

        Kommentaar


          Täna kaineks ei saa enam.

          Aga mu kaasmaalastest jalgpallihuvilised, võtkem aega et meenutada meie iseseisvust tunnistavat meloodilist vahepala, mida püsti olles laulda:

          Kommentaar


            Homse päeva veedan peldikus sappi välja oksendades. Aga täna joomata ka ei jäta raisk! Head vana lõppu kõigile ja pidage homne vastu.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              upitan selle teema ära. Pohmas peaga ei ole lihtne seda taga otsida.

              Kommentaar


                Tere!
                sigpic

                Kommentaar


                  Ilmselgelt on plaanis pidada Alkoholivaba aasta. Eks näis, kas homme sama mõtlen aga krt burksi tahaks.

                  Kommentaar


                    Tere!
                    Ootasin midagi karmimat, arvestades seda, et alkoholisorte mis kehasse läksid oli palju, kui ma ei eksi, siis mingi inimene pakkus mulle 96% produkti.aa tegelt on vist nii, et õige zurakas pole veel möödas, pohmakas alles tuleb.
                    Kõige ilusamat uut aastat kõigile!!!!!!
                    Suhkruhaige

                    Kommentaar


                      Pääsesin, juhhuuu!
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Nii, ärkasin... siis millalgi vaatab edasi
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Kuradi Sparta Mökust
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Ma ei taha olla mina praegu.

                              Kommentaar


                                Oeh, jube... 6 korda täna potti kallistamas käidud ja on lisa oodata. Aga samas eile sai nalja nii palju et asi on seda väärt, isegi purjetamas sai elus esimest korda käidud, rahakott ja prillid jäid veepõhja aga see oli ka seda väärt kui mõtlema hakata.

                                FORZA ALKOHOL! MERDA POHMAKAS!
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X