320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kehva.....
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Ehhkki mõned korrad siia teemasse postitanud, siis ei tea, kas see on mingi alkoholismi järgmine tase - üldiselt pohmakaid praktikas enam pole. Füüsilist juba ammu ja vaimne kass kaob ka mõne tunniga. See, aga kannustab alati järgmine päev uuesti õlle järgi minna. Ja praegu puhkuse ajal läheb juba viies päev, ja ükski hommik pole nagu midagi viga olnud.

      Kommentaar


        ma ei joo enam kunagi

        Kommentaar


          Algselt postitas Montag Vaata postitust
          ma ei joo enam kunagi
          Sama tihti kuulen ma inimesi ütlemas, et see on viimane suits. Edu muidugi selle elluviimisel
          AILTON

          Kommentaar


            Tanel palus mul tema eest siia kirjutada.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Montag Vaata postitust
              ma ei joo enam kunagi
              Ka mul olid täna peas sellised mõtted, kui järjekordselt sai oma toidu-joogi välja oksendatud ja korra lausa tekkis lämbumisoht, ma siiski lõpuks otsustasin, et ei joo enam suures koguses erinevaid jooke korraga, sest fakt on see, et lubadus ma ei joo enam kunagi ei läheks kohe päris kindlasti täide.

              Kommentaar


                Nii koledat pohmakat pole ammu olnud kui täna. Kohutav.

                Kommentaar


                  Mõtled küll et see jäägermaister on tervisejook - sitta raisk
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Hetkel kogen maailma hullemat pohmakat. Päev otsa olen kettinud, vett joon siis peab kohe potile valmis minema sest midagi sees ei püsi. Söögist rääkimata. Nii ma olen siin piinelnud viimased 12h ja tundub et homme jätkub. Ei kujuta ette mis seda raviks ka kui midagi sees ei püsi... Mingi suhkruvesi v valuvaigsti?? Sidrunit ja puuvilju ei ole ja ei suuuda voodist üles ka tõusta./

                    Kommentaar


                      laksa lahjemaid ja leigemaid teesid suhkruga niikaua, kui hakkab sisse jääma...pärast saab puljongi ja vedelama toidu peale üle minna...eks ta üks räige kannatamine on
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        tänud.. üritan vaikselt elu hakata elama, läpaka suutsin esimest korda tänase päeva jooksul sülle võtta. varem ei suutnud isegi mobiili kõhu peal hoida, raskus oli liiga suur ja tahtis välja pressida. naabrid ilmselt arvavad et rõve seks käib päevad läbi toas, sest koguaeg kiunun ja huilgan korteris. jubeee on olla, praegu küll tahaks uskuda et ma ei joo enam kunagi.

                        Kommentaar


                          magada ei suuda?

                          Kommentaar


                            ligi 20h kokku maganud, ärkasin 12 päeval ja siis vahelduva eduga olen maganud päeval kah. aga ega väga ei suuda magada kah.

                            Kommentaar


                              hahaha. Mis jooki limpsisid?

                              Kommentaar


                                Ebainimlikus koguses B-52 shotte ja absinti. Oli plaan teha üks rahulik õhtu.. varem ei ole nii käest ära läinud, ei tea mis eile juhtus siis. õnneks tegin teed ja see maitseb hetkel päris hästi. putru oleks muidu norm süüa hetkel? lükkaks mingi mustikaid peale ja, ega mul muud c-vitamiini siin kodus leidu hetkel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X