320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    härrased, siukse materjaliga tuleb rahulikult võtta(nagu absint omgomg). samade sümptomitega oli ükskord joogiõhtu järel hoopis mingi kõhuhäda tekkinud, kui lõpuks kannatas kõndida, tõin miskisuguseid tablette. ja võttis mitu päeva, et korda saada. kiiret kordasaamist härrale!
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Hetkel kogen maailma hullemat pohmakat. Päev otsa olen kettinud, vett joon siis peab kohe potile valmis minema sest midagi sees ei püsi. Söögist rääkimata. Nii ma olen siin piinelnud viimased 12h ja tundub et homme jätkub. Ei kujuta ette mis seda raviks ka kui midagi sees ei püsi... Mingi suhkruvesi v valuvaigsti?? Sidrunit ja puuvilju ei ole ja ei suuuda voodist üles ka tõusta./
      Endal oli ka kunagi selline juhtum, sai siis mõeldud ja külmkapist otsitud,et mis sees võiks püsida. Leidsin jogurtit, tõmbasin lusikatäie sisse, ise muidugi ootuses, et kohe tuleb üles tagasi nagu kõik muu. Paraku jäi sisse ja nii ma ta kõik ära sõin. Pärast seda läks kõik ilusti alla ja rohkem üles ei tulnud midagi.

      Kommentaar


        Hetke olukord täiesti rahuldavaks muutunud. Saan peaaegu sirge seljaga juba kõndida ja tegin isegi süüa omale, mis püsis täiesti viisakalt sees. Aga kuradi rõve on siiski veel olla aga peab vist ühe jalutuskäigu tegema väljas ehk värske õhk ravib terveks.
        Ausalt öeldes oma vihavaenlasele ei sooviks ka sellist pohmakat, mis täna oli.. jube-jube. Vähemalt kogemus käes ja teinekord targem. Õnneks ei ole pohmakas mul väga tihe külaline.

        Kommentaar


          Eeh, endal sama jama mitu korda juhtund, level 10 pohmakas. Selle vastu tegelikult polegi rohtu, sest miski ju sees ei püsi, aga magada kah ei saa. Loputad vatsakest veega ja piinled lõpuni. Siis järgmine päev on selline tavalise pohmaka tunne nagu oleks eile mõistlikult joond. Erinevalt erxust ma küll sooviks seda oma vihavaenlasele
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Seda inimest, kes selle pohmaka ravimise tomatitega vms välja tõi (cannuman vist), pean küll südamest tänama.

            Kommentaar


              Pole tänu väärt

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Hetkel kogen maailma hullemat pohmakat. Päev otsa olen kettinud, vett joon siis peab kohe potile valmis minema sest midagi sees ei püsi. Söögist rääkimata. Nii ma olen siin piinelnud viimased 12h ja tundub et homme jätkub. Ei kujuta ette mis seda raviks ka kui midagi sees ei püsi... Mingi suhkruvesi v valuvaigsti?? Sidrunit ja puuvilju ei ole ja ei suuuda voodist üles ka tõusta./
                Oli ikka tõesti rõva pohmakas. Siiani pole tilkagi alkoholi puutunud (arvestades minu elustiili on suur samm) ning oma 20nes juubel sai isegi alkoholivaba oldud.
                Saab ikka alkoholiga võõrutusravile kah saata ennast.

                Kommentaar


                  hahaaa. ju siis keerasid vindi ikka korralikult üle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Saab ikka alkoholiga võõrutusravile kah saata ennast.
                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    hahaaa. ju siis keerasid vindi ikka korralikult üle
                    +1

                    Eelmine aasta aprillis sai tunniga natuke rohkem kui pool liitrit paljast viina hinge alla panna. Tänaseni pole suutnud seda vägijooki uuesti paljalt proovida.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      +1

                      Eelmine aasta aprillis sai tunniga natuke rohkem kui pool liitrit paljast viina hinge alla panna. Tänaseni pole suutnud seda vägijooki uuesti paljalt proovida.
                      Mina pole paljalt seda ever suutnud, tuleb üles kiiremini kui ühikalift. Miks inimesed endale nii teevad üldse? Et mis mõttetöö seal taga oli?
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Üldiselt lähebki ühte ülisitta kogemust vaja, et asjaga lõpetada. Endal oli üks selline ca pool aastat tagasi tequilaga, pärast mida pole enam tilkagi alkoholi alla läinud. Ausalt öeldes pole kordagi isegi isu tekkinud. Lisaks pole ilmnenud ühtegi negatiivset asja selle juures. Raha jääb märkimisväärselt enam kätte, tervis ja enesetunne paremad ning vaimne tegevus oluliselt produktiivsem. Alles ükspäev kiitsin seda sõpra, et too õhtu jooma kutsus. Muidu ei teagi, kas oleksin selle sammu ette võtnud...

                        Kommentaar


                          Paljast viina nagu ilma pealekate või paljast viina nagu pitsist ning coca/mahl peale?
                          Ilma pealekata selgelt raskemast raske, aga kui pits alla pealekas peale siis ei tunne viina maitsetki kui juua osata (ja idee poolest päris paljud viinad on ka täitsa muheda maitsega ning kordades paremad kui igasugu konjakid ning liköörid).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Paljast viina nagu ilma pealekate või paljast viina nagu pitsist ning coca/mahl peale?
                            Ilma pealekata selgelt raskemast raske, aga kui pits alla pealekas peale siis ei tunne viina maitsetki kui juua osata (ja idee poolest päris paljud viinad on ka täitsa muheda maitsega ning kordades paremad kui igasugu konjakid ning liköörid).
                            Ilma pealekata. Ei taha enam iial seda nalja korrata.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Pealekata on täitsa põnev teinekord siiski
                              Ükskord ammu ostsime sõpradega kõik pudeli ning siis pealejoogiks ennenägematut karastusjooki "Naeratus" (2L pudel maksis ca 3 krooni, oleks vist juba selle kahtlaselt minmaalse hinna tõttu pidanud ostmata jätma). Ei tea kus see küll villitud oli, aga enam ei ole kuskil sellist asja ka näinud.
                              Igaljuhul esimene tüüp siis korkis lahti oma viina, võttis lonksu ning peale lonksu "naeratust", see oli aga nii jube et ta võttis lonksu viina peale, et sellest "naeratusest" lahti saada
                              Pmst kõik ühe korra maitsesime seda karastusjooki ning rohkem enam ei tahtnud keegi seda nähagi. Sellegipoolest lõppes meil kõik hästi, said joogid (ilma naeratuseta) joodud ning edasi sõbra poole mindud.

                              Enam nii pole tükk-tükk-tükk aega teinud.

                              Kommentaar


                                Kui sitt see kogemus olema peab, et lõplikult loobuda, vähemalt kange alkoholi ebamõistlikust pruukimisest? Mul on üle nädalavahetuse nii vilets olla, et nendel hetkedel luban pidevalt, et see on viimane kord kui end segi tõmban. Reaalne pilt on aga selline, et kui juba kesknädalal esimesi õlletiire ei tee, siis hiljemalt laupäeva hommikuks on ikka samm sassis ning keel pehme.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X