320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küsimused otsivad vastuseid

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga hea meelega loeks ohtliku rünnaku täpset definitsiooni.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Mina kasutan 365. Ehk nagu keegi siin juba kirjutas, see pole vahetu oht väravale vaid kirjeldab üldist olukorda. Chatist: A dangerous attack simply refers to an attack that penetrates the opposition's side close to the goal

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Selgitan veelkord võimalikele taipamatutele, et ma lähtusin eestikeelsest kirjast, et tehtud on 113-44 ohtlikku rünnakut mängu kohta, mis on lihtsalt nonsess. Võimalikud tõlgendused ei tule siin arvesse, sest levitati ikkagi eestikeelset infot.
        What?
        Tõlgendused ei tule arvesse, sest sa ei taha neid kuulda? Ära ole ruut.
        Defineeri palun ohtlik rünnak, sinu enda vaatenurgast.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          What?
          Tõlgendused ei tule arvesse, sest sa ei taha neid kuulda? Ära ole ruut.
          Defineeri palun ohtlik rünnak, sinu enda vaatenurgast.
          Ah, mis siin ikka vaielda, termin on lihtsalt valesti tõlgitud. Ohtlik rünnak on siis, kui tekib oht värava löömiseks ja neid juhtumeid naljalt üle 20-30 mängus pole. Kui kihlvedude süsteemis on vaja neid üle saja mängu kohta, las siis olla. Huvitav oleks vaadata selle skaudi tööd, kes peab koguaeg midagi klikkima, ikkagi 113+44=157 klikki ainult dangerousidest. Lisaks veel löögid, kornerid ja vahel ka väravad. Ilmselt peab koguaeg akupank abiks olema, muidu lülitub telefon välja ja väärt info võib kaduma minna.

          Ma ei protesteeri ju kornerite või pealelöökide arvu üle, mis on mõistlikud numbrid.

          Kommentaar


            Hämmastav võime jaurata teema üle, millega ise absoluutselt kursis ei ole ning kui oluliselt pädevamad inimesed üritavad olukorda selgitada, siis laskuda täiesti debiilsesse vaidlusesse. Urmar, ma tõsimeeli loodan, et sa trollid siin foorumis, et inimesi ärritada, sest see vähemalt oleks vabandatav.

            Kui sa ei suutnud ligi kümne erineva inimese selgitusest aru saada, siis ma väga ei loodagi, et sa seda postitust analüüsida suudad, aga miskipärast ma seda siiski hetkel kirjutan.

            Postitus, millest teema alguse sai, näitas kujundlikult vaid tolle mängu statistilisi näitajaid, mida kihlveokontorid kuvavad klientidele ehk et saada üldpilti mängus toimunust. Mõiste dangerous attack (eestikeelsed bookied kasutavad samas kontekstis mõistet "ohtlik rünnak") näitab kujundlikult meeskonna aktiivsust vastase väljaku kolmandikul ning ei ole otseses seoses ohuga vastase väravale. See, kas selle elemendi nimetus peaks olema "ohtlik rünnak" või midagi muud, on juba täiesti teisejärguline teema, sest kõigi jaoks, kes seda tarbivad on see üheselt mõistetav. Palju subjektiivsem on mõiste "oht väravale", sest seda on adekvaatselt palju raskem hinnata. Ühe jaoks on hea tsenderdus karistusalasse, mida ründaja ei suuda ennetada, oht väravale. Teise jaoks jälle ei pruugi olla kuna pall ei jõudnud oma mängijale jne. Seetõttu ongi võetud kasutusele väga lihtsustatud statistiline element ehk palli jõudmine vastase kolmandikule, mis on üldjoontes kõigi jaoks üheselt mõistetav.

            Kommentaar


              sõimatakse või mitte, aga mõnus kui Panustamise alafoorumites debatt käib. Andke kuuma!

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ah, mis siin ikka vaielda, termin on lihtsalt valesti tõlgitud. Ohtlik rünnak on siis, kui tekib oht värava löömiseks ja neid juhtumeid naljalt üle 20-30 mängus pole. Kui kihlvedude süsteemis on vaja neid üle saja mängu kohta, las siis olla. Huvitav oleks vaadata selle skaudi tööd, kes peab koguaeg midagi klikkima, ikkagi 113+44=157 klikki ainult dangerousidest. Lisaks veel löögid, kornerid ja vahel ka väravad. Ilmselt peab koguaeg akupank abiks olema, muidu lülitub telefon välja ja väärt info võib kaduma minna.

                Ma ei protesteeri ju kornerite või pealelöökide arvu üle, mis on mõistlikud numbrid.
                Poisssõber jättis maha või? Või mis krdi vajadus on ennast mitmes teemas täis lasta ja kaagutada nagu eit?
                Teatud vanuses tekib mingi vajadus viimast sõna öelda, mis siis, et juba esimese sõnavõtuga vastu tuult kused ja ämbreid kolistad?
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Võimalik, et on juba kusagilt läbi käinud aga huvitaks, et mis bettimisega seotud äppe kasutate?
                  Põhioddsid saan vaadatud flashscore äpist aga mille abil saaksin androidi moblast vaadata ka muid liine jne?
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Ehk rumal küsimus aga kas kuskil saab juba panustada ka sellele, et Holstein Kiel tõustes Bundesligasse lõpetab 2018/19 hooaja UEFA Europa League viival kohal?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Ehk rumal küsimus aga kas kuskil saab juba panustada ka sellele, et Holstein Kiel tõustes Bundesligasse lõpetab 2018/19 hooaja UEFA Europa League viival kohal?
                      Otseselt vaevalt kusagil see panus on (vb hardcore Saksa kohalikel bookiedel ainult). Küll aga sa võid ükskõik kuhu pöörduda sellise palvega ja sulle arvutatakse välja koefitsient sellele.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Otseselt vaevalt kusagil see panus on (vb hardcore Saksa kohalikel bookiedel ainult). Küll aga sa võid ükskõik kuhu pöörduda sellise palvega ja sulle arvutatakse välja koefitsient sellele.
                        Ma olen nii toores, et ei oska ka kuskile pöörduda sellise palvega
                        Huvitav, mis see koefitsent ka tuleks

                        Kommentaar


                          Küsi mõne bookie juures chatis. Lihtsalt huvi pärast, miks sa sellist asja panustada tahad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Küsi mõne bookie juures chatis. Lihtsalt huvi pärast, miks sa sellist asja panustada tahad?
                            Eks ma siis uurin, tänud suunamast.
                            Miks?
                            Sellepärast, et nii läheb (võite seda salvestada) ja varakult panustades peaks ehk hea koefitsiendi saama

                            Kommentaar


                              Sain hiljuti halva üllatuse osaliseks, kui selgus, et scoresway.com on asjad kokku pakkinud. Kust nüüd USA spordi vorminäitajaid ja asju uurida?

                              Kommentaar


                                daily baseball, weather, baseball contest, daily contest, baseball lineup, baseball matchup, ballpark weather, draftstreet, daily joust, draftbug, snapdraft, fantasy sports live, baseball betting, baseball analysis, fanduel, daily baseball stats, weekly contest, weekly baseball


                                Kommentaar

                                Working...
                                X