320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bann Rumori?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    no rumori ajab ikka muud juttu ka (olgu selleks siis kas või ainult virin) vastupidiselt sellele jalkatoimkonnale mis on konkreetselt ainult reklaami eesmärgil tehtud konto.
    Ja Huumori ei postita reklaami eesmärgil?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #17
      Issand jumal kuidas saab üldse keegi ÕHTULEHTE kaitsta - kus maailmas me elame...?

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Ja Huumori ei postita reklaami eesmärgil?
        Jah, postitab, muu kõrval.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Jah, postitab, muu kõrval.
          Mis see muu on? Enda õigustamine, teiste mahategemine, ränt ränt kiunumine jne?

          Issand jumal kuidas saab üldse keegi RYANANGELOT kaitsta - kus maailmas me elame...?
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Amos Vaata postitust
            Issand jumal kuidas saab üldse keegi ÕHTULEHTE kaitsta - kus maailmas me elame...?
            Kes Õhtulehte kaitseb?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #21
              Soccernetil mingi diil õhtulehega, et neid linke võib jagada? Mazz või keegi äkki selgitab?

              Kommentaar


                #22
                Kui Rumori teema viimati üleval oli, jõudsime sellisele järeldusele:

                Et foorumit oleks võimalikult mugav lugeda, palume hoiduda sama sisu (sh. videode) postitamisest mitmesse teemasse korraga. Linkidega postituste juures tuleb põhisisu edasi anda, et kasutaja teaks juba enne klikkimist, mis teda ootab.

                Ja mis kõige tähtsam: alati tuleb jälgida, et postitus pakuks teemale lisaväärtust ega häiriks kaasfoorumlasi.
                Rõhk viimasel lausel ehk siis jalkateemalised lingid on ok, kuni need annavad midagi teemale juurde. Jalkafoorumis jalkalugude linkimise keelamine oleks absurd.

                ÕL-iga pole kunagi probleeme olnud ja ka Rumori on sealt alates oma sisu üsna korrektselt esitanud.

                Kommentaar


                  #23
                  Pigem kaitsen EESTI jalgpallist huvitunud olevat itaallast. Minu tutvusringkonnas ei huvita Eesti jalgpall kedagi rohkem kui näiteks Rumorit. Isegi Meistriliigas mängivaid inimesi.

                  Kes kaitseb Õhtulehte? Kui tekib arutelu Rumori ja Õhtulehe vahest ning inimene toob välja ainult Rumori halvad omadused siis see on ju ilmselgelt läbi põõsa pigem õhtulehe poolt olemine kui Rumori. Ning jah, NOSHIT, et see "muu" on enda kaitsmine jne kui siinsed foorumlased suures enamuses ei tee ka mitte sittagi kui temaga mölisemine ja haukumine. Show some respect netihiirod.

                  Kommentaar


                    #24
                    Millest üldsegi on tekkinud pime viha rumori vastu? Kellele ta varba peale astus?

                    Kommentaar


                      #25
                      Aga minu arvates oleks vaja sellist polli, et ruumori adminiks!!!
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar

                      Working...
                      X