320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet Betting Tournament

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccernet Betting Tournament

    1. Võistluses osalemise hind 10 eurot. Raha palun kanda minu kontole. Konto andmeid palun küsida minu käest privaatsõnumiga.
    2. Võistluse periood: 28.02.2015 00:00 kuni 22.03.2015 23:59. Ehk siis arvesse lähevad panused nendele sündmustele, mis algavad antud vahemikus.
    3. Igaüks saab 100 ühikut (1000 on vist mõttetu ja 100-ga lihtsam opereerida).
    4. Arvesse lähevad ainult pre-match panused (ükskõik mis spordialale). Kombod on lubatud. Enne mängu konkreetne panus (postitus peab olema tehtud enne sündmuse algust), kus on kirjas väärtus (minu poolest kas või 100), panustatav ühikusuurus (pange kas või 100 kohe või 7,89 minu poolest), panustamislehekülg, kust see võetud on (Triobet, Marathonbet jne.). Eriti hea, kui oleks paar sõna ka sellest kirjutatud.
    5. Varem postitatud panusele enam panustada ei või! Arvesse läheb varem postitatud panus. Kui keegi panustab juba korra Arsenali võidule x-tiimi vastu, siis selle x-tiimi vastu enam Arsenali võitu panustada ei tohi.
    Jalgpallile panustamise puhul: Kellegi teise panustatud võistkonnale või mänguarengu suunale tohib panustada, seda 1,5 väravat ületades. Näiteks Arsenali võidu puhul, tohib seda korrata vaid Arsenal -1,5 händikäpiga. Või Arsenal - Hull mängus Under 3.0 tohib korrata Under 1.5. Nurgalöökide, kollaste kaartide ning muu statistika puhul on piiriks 2.5 ühikut.
    Teiste spordialade puhul on panuste "kopeerimine" keelatud ning arvesse läheb esimene panus, mis on tehtud vastava mängija/võistkonna või mängujoonise poolt.
    NB! Antud punkt käib vaid üksikpanuste kohta.
    5a. Eelnevalt postitatud panust tohib kasutada kombos, mille ülejäänud osa on väärtuses vähemalt 1,4.
    5b. Kombopanuste puhul peavad kõik panused olema ühest kontorist.
    6. Raha kandmisel palun kommentaariks kirjutada kasutajanimi, kelle eest makstakse. Saavad osaleda kõik need, kelle raha laekub minu kontole enne 21.02.2015 00:00. Antud postituses Uuendatakse jooksvalt osalejate nimekirja.
    7. Võitja saab 50% kogusummast, 2. koht 30% ja 3. kohta 20%. Kõik rahad kantakse vahemikus 16-18.03.
    8. Tabelit uuendatakse kord 1-2 päeva jooksul.
    9. Arvesse lähevad ainult need panused, mis on postitatud enne mängu siia teemasse.
    10. Juhul kui mängija virtuaalraha saab otsa on ta automaatselt mängust väljas.
    11. Kui mängija peaks koefitsentide manipuleerimisega või muude reeglite rikkumisega vahele jääma, diskvalifitseeritakse mängija sissemakset tagastamata.

    Osalejate nimekiri:
    telekavaataja
    mazz
    j6u1uv4n4
    NoCheating
    Amos
    ltrubetsky2
    football2u
    Väravavaht

    (Kogupank hetkel 80EUR)
    Last edited by telekavaataja; 11.03.15, 00:31. Põhjus: 5a + 5b
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    #2
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    7. Võitja saab 50% kogusummast, 2. koht 30% ja 3. kohta 20%. Kõik rahad kantakse vahemikus 16-18.03.
    [
    Aga mis sina sellest saad, et opereerid selle tegevusega? Lihtsalt vaba-aja täide..

    Kommentaar


      #3
      Kas peaksin midagi vahelt võtma? Võib-olla, kui kõik hästi läheb, siis osavõtjad kunagi teinekord halastavad .

      PS! Esimene osavõtja (peale minu) on oma sissekande teinud.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #4
        Eks selliste asjadega on ikka nii, et algul ei saa vedama ja pärast pidama. Kui esimesed viis nime kirja saab, siis edasi peaks usutavasti juba ludinal tulema. Mängu idee iseenesest on ju väga huvitav.

        Kommentaar


          #5
          Arvan, et mingi panuste limiit nädalas võiks siiski olla (5 panust nädalas ntx?). See sunniks osavõtjaid natuke rohkem analüüsima oma valitud panuseid ja annaks ka kõigile võrdsemad võimalused - ajapuudus jms.

          Osalustasu tundub ka kuidagi suur olevat, vähemalt esimese sellise turniiri/ürituse kohta. Osalustasu hinda jõuab tulevikus tõsta küll, kui selline üritus peaks regulaarseks saama. Praegu on põhiline see ju kuidagi käima saada.

          EDU!

          Kommentaar


            #6
            Minu meelest on eesmärk väga lihtne. See, kes suudab kolme nädalaga oma algkapitali pre-match panustega võimalikult palju suurendada (või teistest vähem vähendada) ongi võitja. Minu silmis on suuremad favoriidid need, kes mõtlevad oma panuseid läbi, kes ei lahmi.

            Samas, eks reede õhtul paistab. Kui arvestatavat hulka ei saa kokku, siis raha saab alati tagasi kanda neile, kes on juba registreerunud.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #7
              Ma adresseerin küsimuse ja eriti neile, kes olid alguses idee kui sellisega nõus, kui kõrvalteemas turniiriideed arutati: kas liiga suur sissemakse hirmutab osalemisest või millest on meelemuutus tingitud. Võib ju ka veidi algusaega nihutada ning teatud ebasobivused muuta.

              EI tahaks nagu teemat unarusse jätta. Mõnes mõttes on juba väsimus sellest iseendaga mängimisest ning väike võistlusmoment oleks igati teretulnud.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #8
                j6u1uv4n4 ning Amose raha on teel nagu ma aru saan. Endiselt julgustan inimesi osalema ning ootan osalemissoovi privaatsõnumites.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #9
                  Ilmselt osalen ka. Osavõtutasu võiks olla muidugi väiksem, ala 10 eurtsi aga vast ei ole hullu.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    #10
                    Pisut hirmutab see sissemakse tõesti, oleks ideaalis võinud olla veidi vähem. Arvan, et selle raundi jälgin asja huviga kõrvalt ning järgnevatest(kui sissemakse ei alane) alates, nagu lubatud, liitun mänguga.

                    Ei oota muidugi arutelu selle kohta, et kas 20€ on suur raha või mitte...
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      #11
                      Enne, kui ma krissucoolile, oma andmed edastan, siis panen sellise mõttetera üles. Kui paljud reaalselt ütleksid enne tulevast nädalavahetust selles turniiris osalemisele jah, kui osalemistasu oleks 10 eurot mitte 20?

                      Kui ma selle õhtu jooksul saan vähemalt 4-5 kindlat jah-vastust, siis ma usun, et need, kes on siiamaani raha kandnud, ei ole selle reeglimuudatuse vastu.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        #12
                        Tahaksin kätt proovida.
                        Kuidas see siis välja näeks? Nende 100 ühiku arvutamine. Mis selle ühiku väärtuseks oleks?
                        Ei jaga biiti. Pole varem osalenud
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vot see teine jutt juba , kõigepealt teeme proovi ja kui hästi läheb siis võib juba eliit ja vip turnasid korraldada kus sissemaksed suuremad.(kui soov muidugi) 10 olen nõus 100%

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Tahaksin kätt proovida.
                            Kuidas see siis välja näeks? Nende 100 ühiku arvutamine. Mis selle ühiku väärtuseks oleks?
                            Ei jaga biiti. Pole varem osalenud
                            Noo 100 ühikut on täpselt nagu oleks sul mängu 100 eurot. Sa panustad ühikuid millistele mängudele tahad ja nii palju ühikuid kui tahad. Näiteks kui panustad 100-st ühikust esimesele mängule koefitsiendiga 2,0 10 ühikut, siis peale selle panuse võitmist on sul 120 ühikut, kui aga peaksid kaotama siis 90 ühikut. Võidab see, kellel tähtaja lõpuks on koos kõige rohkem ühikuid.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Noo 100 ühikut on täpselt nagu oleks sul mängu 100 eurot. Sa panustad ühikuid millistele mängudele tahad ja nii palju ühikuid kui tahad. Näiteks kui panustad 100-st ühikust esimesele mängule koefitsiendiga 2,0 10 ühikut, siis peale selle panuse võitmist on sul 120 ühikut, kui aga peaksid kaotama siis 90 ühikut. Võidab see, kellel tähtaja lõpuks on koos kõige rohkem ühikuid.
                              110 ikka.

                              Minu poolest võib vabalt tasu muuta või hiljem alustada, kui see osalejaid juurde toob. Ise alustan niikuinii aktiivsemalt alles koos Eesti hooajaga.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X