320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma siinkohal ei õigusta politseivägivalda, aga pealkiri, et ta lasti maha telkimise eest, on küll ikka väga korrektne lause.

    Kommentaar


      Russia Today aus meediakanal?

      Kommentaar


        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Kamoon, Amos ju ütles, et tal on kõik okei.
        Kas sa teed nalja?
        Sina olid see kes kirjutas rõõmsaks tegevate teemasse, et foorum ja soccernet.
        Miks "nii palju(lol)" energiat? Sest parem kui facebookis ja twitteris passida.


        Ja raudidas - ära kuluta Mõnuagendiga vaidlemisele oma energiat. Rääkisin eile ühe tuttava koolitaja/psühholoogiga ja ta mainis ka mulle, et ajakirjanikud on ühed kõige rohkem raamis olevad inimesed üldse. Mõttetu. Arutleda hea, aga kuulata mingit lolli ila kuidas "sa oled loll Kremli troll kuna julged üldisele arvamusele vastu vaielda" on lihtsalt igavaks juba muutunud. Meie oleme lollid skisod, aga tema kulutab energiat lollidega vaidlemisele ning täidab üllat foorumimendi rolli.

        Kommentaar


          Sinu koolitaja/psühholoog on tavakooli tarkustest ajupestud. Või kui ei ole, küsi enda kohta diagnoosi, miks sa ühes teemas inimese perse saadad, aga teises "aitäh, härra, see on nii hea postitus" kirjutad.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Kust neid kaarte näeb/saab millel on kosmosest tehtud pildil hiiumaa nafta nähtav?
            vandenõuteoreetikud saunas rääkisid, et neid tuleb Olev Raju käest küsida
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Kas sa teed nalja?
              Sina olid see kes kirjutas rõõmsaks tegevate teemasse, et foorum ja soccernet.
              Miks "nii palju(lol)" energiat? Sest parem kui facebookis ja twitteris passida.


              Ja raudidas - ära kuluta Mõnuagendiga vaidlemisele oma energiat. Rääkisin eile ühe tuttava koolitaja/psühholoogiga ja ta mainis ka mulle, et ajakirjanikud on ühed kõige rohkem raamis olevad inimesed üldse. Mõttetu. Arutleda hea, aga kuulata mingit lolli ila kuidas "sa oled loll Kremli troll kuna julged üldisele arvamusele vastu vaielda" on lihtsalt igavaks juba muutunud. Meie oleme lollid skisod, aga tema kulutab energiat lollidega vaidlemisele ning täidab üllat foorumimendi rolli.
              Mina ütlen koolitaja/psühholoogide kohta jällegi fantaasiamaailmas elavad sooja õhu müüjad. Kõik need meeskonnakoolitused ja muu.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                Sina olid see kes kirjutas rõõmsaks tegevate teemasse, et foorum ja soccernet.
                Aga mul ongi lõbus.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Mina ütlen koolitaja/psühholoogide kohta jällegi fantaasiamaailmas elavad sooja õhu müüjad. Kõik need meeskonnakoolitused ja muu.
                  Päris segaseks ka oma vandenõuteooriatega minna ei maksa! Kes ütles et nad on fantaasiamaaiLmas elavad? Kus on su tõestused? Paluks fakte mitte niisama umbes vandenõusid taguda väga lugupeetud inimeste vastu!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Päris segaseks ka oma vandenõuteooriatega minna ei maksa! Kes ütles et nad on fantaasiamaaiLmas elavad? Kus on su tõestused? Paluks fakte mitte niisama umbes vandenõusid taguda väga lugupeetud inimeste vastu!
                    + 1
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kunagi kàis Peep Vain mingit toimetust koolitamas. Turunduseided olid sillas ja "nàgid maailma hoopis teistmoodi", kui olid kambas koos Vainuga huilgamisega lòpetanud. Ajakirjanikud olid samal ajal "ah, minge persse"-emotsiooniga. Turunduseit leidis seepeale, et ei maksa kogu aeg analùusida ja peaks ikka rohkem end vabaks laskma. Igasugu tantristide seas on samasugune suhtumine. Et ju siis on need raamid tòesti, et ei lase igal maailmaavastajal endale mingit esimese klassi massipsùhhoosi tekitada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas raudidas Vaata postitust


                        Mul on kahju sinust
                        300+ miljoni inimesega riigis on väga palju politseinikke. USA-s on neid wiki andmetel 780 000. Nii suure numbri politseinike hulka kuulub tahes-tahtmata inimesi kelle kompetents politseinikuna on kaheldav ja kes üleüldiselt pole just kõige teravamad pliiatsid pinalis.

                        USA on kuritegevuse statistikas läänemaailma lipulaev. Kui FBI statistikat usaldada, siis 2013 aastal oli USA-s hinnanguliselt 1,16 miljonit raporteeritud vägivaldset kuritegu. Nagu me teame, siis USA põhiseaduse kohaselt võivad kodanikud omada ja kanda tulirelvi. Täpset relvaomanike numbrit on raske öelda, kuna käsirelvi ei ole USA-s kohustuslik registreerida, kuid kiire guugeldamine näitab, et ca pooled meestest ja üks neljandik naistest omavad tulirelva.

                        USA politseinikutel on mõistagi kindlad määrused ja teatud reeglistik, mida nad peavad step-by-step järgima enne kui päästikule vajutada tohivad. Kuna vägivalda ja tulirelvi on USA-s palju, siis iga tõsine 911 kõnest saadud info võib sellele reageerivad politseinikud potentsiaalsesse lifeordeath olukorda viia. Nagu eelnevalt mainitud, siis igal politseinikul ei ole raudseid närve, ning nad ei suuda igat olukorda kaine peaga ja kalkuleeritult läbi mõelda. Küll aga järgivad nad oma osariigi poolt kehtestatud määrustikku, ning ülemuste poolt sätestatud reeglistikku. Seega taolises olukorras kus korrakaitsjad lasevad maha mõne agressiivse matkaja või vaimse puudega kodutu, on seaduse silmis kõik JOKK, kuna politseinik kartis oma elu pärast, olgugi et fataalsete laskude põhjuseks oli see, et kahtlusalune proovis oma taskust tubakat võtta.

                        Mida teeksid sina kui oleks kasvõi 0,1% tõenäosus, et kahtlusalune sind vigastada võib? Näiteks olukorras nagu see:

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Mida teeksid sina kui oleks kasvõi 0,1% tõenäosus, et kahtlusalune sind vigastada võib? Näiteks olukorras nagu see:
                          Ma ei hakkaks mendiks ja prooviks vältida mentide ülistamist soccerneti foorumis. Või kui sa juba sellise küsimuse tõstatasid, siis mida sa teeksid kui oleks kasvõi 0.1% tõenäosus et Grete Klein sind n/kkuda tahab? Lähed paned oma väikse otsa vägisis sisse, sest tehniliselt on ju 0.1% nõusolekut.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Ma ei hakkaks mendiks ja prooviks vältida mentide ülistamist soccerneti foorumis. Või kui sa juba sellise küsimuse tõstatasid, siis mida sa teeksid kui oleks kasvõi 0.1% tõenäosus et Grete Klein sind n/kkuda tahab? Lähed paned oma väikse otsa vägisis sisse, sest tehniliselt on ju 0.1% nõusolekut.
                            Ma loodan, et sul on mingi kliiniline vabandus sellise jutu ajamiseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Ma ei hakkaks mendiks ja prooviks vältida mentide ülistamist soccerneti foorumis. Või kui sa juba sellise küsimuse tõstatasid, siis mida sa teeksid kui oleks kasvõi 0.1% tõenäosus et Grete Klein sind n/kkuda tahab? Lähed paned oma väikse otsa vägisis sisse, sest tehniliselt on ju 0.1% nõusolekut.
                              Kleinist on mul pohui, aga mul on küll Politseiga ainult positiivseid kokkupuuteid olnud. Millest selline "Fakk the police" suhtumine?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                Ja raudidas - ära kuluta Mõnuagendiga vaidlemisele oma energiat. Rääkisin eile ühe tuttava koolitaja/psühholoogiga ja ta mainis ka mulle, et ajakirjanikud on ühed kõige rohkem raamis olevad inimesed üldse. Mõttetu. Arutleda hea, aga kuulata mingit lolli ila kuidas "sa oled loll Kremli troll kuna julged üldisele arvamusele vastu vaielda" on lihtsalt igavaks juba muutunud. Meie oleme lollid skisod, aga tema kulutab energiat lollidega vaidlemisele ning täidab üllat foorumimendi rolli.
                                Loe nüüd esimene lõik hästi kenasti läbi.

                                Ning ehk siis saad aru, mida kõik sulle on öelda tahtnud kui ütlevad, et sa kuulad ja loed ainult seda, mis läheb sinu maailmapildiga kokku.

                                Ühtäkki see psühholoog, kes arvatavasti ka kraadiga (saadud ülikoolist, mis suure tõenäosusega rotschildide käpa all) ja ehk omab isegi kutsetunnistust (antud liidu poolt, mis seisab ainult oma kambajõmmide huvide eest), on nüüd sinu allikaks?

                                Ma juba täitsa hästi kujutan seda käitumismalli ette:

                                1) Võta kapist bong
                                2) kasuta seda
                                3) mõtle mingile suvalisele teemale
                                4) küsi, "aga mis siis kui see ei ole nii"
                                5) mõtle, kuidas see sinu arvates olla võiks
                                6) google it
                                7) leia paar allikat, mis kajastavad sarnast mõtet
                                8) arva, et leidsid oma faktile kinnitust
                                9) tule soccerneti
                                10) hari teisi

                                Egas midagi, jõudu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X