320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        #confirmed #nophotoshop #nofilter
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          #confirmed #nophotoshop #nofilter
          This photo or video has been removed from Instagram.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            😮

            kallid illuminaat-lordid, te teate, et mina seda ei postitanud ja kes mu konto kaaperdas.

            loodan koostöö jätkumisele,
            jspr
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              Veel
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                This photo or video has been removed from Instagram.
                See oli pilt merel olevast silmapiirist. Mina aru ei saanud kumba sellega tõestati - palli või lapikut?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Et tähtis teema soiku ei jääks esitlen lameda päikese teooria

                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Kas lameda maa teooria on üle võtnud tulnukate koha? Ei mäleta, et viimasel ajal oleks keegi näinud tulnukaid, kuid lamedat maad nähakse igalpool.

                    Kommentaar


                      Teine singel plaadilt 'Uus karjäär uues linnas' Second single from album 'New career in a new town' Album release 23.6.2018 Muusika ja sõnad: Vaiko Eplik Photo: www.lilianmerila.com Art: eikeeplik.ee

                      Kommentaar


                        "Miks ei leita Nato hävitaja väljatulistatud raketti?
                        Maa on lapik, lendas üle serva."

                        Kommentaar


                          Edgar Savisaar, mis te arvate, miks käib Savisaare protsess?

                          Minuga taheti arved õiendada! Esimene katse oli siis, kui kutsusin rahva Toompeale mais 1990. Järgmine katse oli lindiskandaal. Sellega kaasnes neli süüasja. Uuel aastatuhandel taheti minust vormistada Venemaa mõjuagenti, kui aitasin Lasnamäele õigeusu kirikut ehitada.

                          Kui see läbi kukkus, otsustati mind tappa ja mind mürgitati lihasööja bakteriga. Osa arste arvab, et see sokutati mulle ja see ei ole seotud Tai reisiga. See kõik juhtus mõne päeva jooksul. Ma jäin ellu. Mulle tehti Tartus 11 operatsiooni, aga jala kaotus tegi mind nõrgaks. Siis klaariti minuga arved ja mind lükati kõrvale ning minu vastu algatati ka korruptsiooniprotsess peale seda, kui olin veidi tervenenud.

                          Kui ma 20. augustil Vabaduse väljakul jalule tõusin, hoogustusid kõik minuvastased protsessid. Seejärel toimus ka julgeolekujõudude sissetung Hundisilmale.
                          Sel suvel on Edgar Savisaar proovinud õppida käima kunstjalaga ja mõtisklenud endavastase kohtuprotsessi olemuse üle. Intervjuu Edgar Savisaarega sündis kolme kohtumise tulemusel. Hundisilmal peetud vestlus jäi lindistamata, Jõgeva haiglas peetud jutud sai linti võetud suures osas. Mõned täpsustavad küsimused said esitatud hiljem ka Edgar Savisaare kaitsjale Oliver Nääsile.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Teadusmaailma kõige fundamentaalsem katse – Cavendishi eksperimentTere, mina olen Hando. Üks olulisemaid asju, mis ma oma elus olen õppinud on see, et kõike ei tasu uskuda, mida meile räägitakse televiisoris või mida õpetatakse koolis. Minust on saanud skeptik. Kui meile öeldakse, et me elame pöörleva palli peal, mis kihutab ringi mööda lõputut universumit, siis mulle ei piisa selle tõestuseks 50 aasta tagused udused kaadrid või kaasaegne multifilm. Mina soovin näha empiirilisi tõendeid.

                              Kommentaar


                                Kui need kuulid omavahel ei tõmbu, siis ongi confirmed lõpuks, et me elame lamedal maal ja ma saan lõpuks vabalt üle antraktika kõndida ilma, et keegi keelama tuleks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X