320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Narva on Eesti linn, kui Venemaa korraldaks paraadi Ivangorodis, mis seal siis ikka hullu oleks. Õppusi korraldavad nad ju Pihkvas alatasa.
    Kui Venemaa korraldaks võidupüha paraadi Ivangorodis, siis oleks kisa ikka omajagu
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      oota mis füüsikud siiani ei usu et usa majanduse üks rahaallikaid on sõjatööstus w ?

      Ericbana sina siin ? -->http://www.okidoki.ee/item/3948296/

      Kommentaar


        Kommentaar


          Artikkel, mitte uudis. Hakake targutama jälle füüsikud(ilmselt abiturendid)

          Kommentaar


            misasi on üldse tasuta energia?

            tahad elektrit tasuta saada?

            põhimõtteliselt ei ole sul vaja mingit kuradi ulmemasinat.

            sa võid diiselgenekaga ka endale volte suristada. (kui hiiumaa alt nafta kätte saad)

            aga muidu edu.

            tõesti kahju, et füüsikud ja insenerid nii rumalad on, et hüpoteetiliselt võimalikku igiliikurit valmis ehitada ei suuda

            kuigi tõele au andes... kvantmehaanika fenomenina esineb teatud temp. tingimustel ülijuhtivust (meissneri efekt)... aga püsiva ülijuhitavuse saavutamiseks kuluv energia on huljanisti suurem(ka rahaliselt), kui sellest lõigatav teoreetiline kasu...

            seega tjah... that makes me saaaaad panda

            ps. ema on sul abiturient


            nahhui ma üldse siia postitasin.... nagu peaga vastu seina jooksmine

            Kommentaar


              Taku, ära kasuta nii keerulisi sõnu, muidu oled täielik nohik, kes koolis peksa sai.

              Aga mina võtaksin küll pigem tagastamatut laenu kui tasuta energiat, sest raha on ikka raha ja saab kohe kulutama hakata. Energia tuleb aga enne tööle panna, aga ma olen liiga laisk. Mis siis, et mul on kodus kapis kaks masinat, millest ühega saab muundada nullpunkti energia võnkumise sagedust 10^40 hertsilt 50 hertsini, ja teine, millega saab kilomeetri sügavuselt nafta kerge vaevaga kätte.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Taku, ära kasuta nii keerulisi sõnu, muidu oled täielik nohik, kes koolis peksa sai.

                Aga mina võtaksin küll pigem tagastamatut laenu kui tasuta energiat, sest raha on ikka raha ja saab kohe kulutama hakata. Energia tuleb aga enne tööle panna, aga ma olen liiga laisk. Mis siis, et mul on kodus kapis kaks masinat, millest ühega saab muundada nullpunkti energia võnkumise sagedust 10^40 hertsilt 50 hertsini, ja teine, millega saab kilomeetri sügavuselt nafta kerge vaevaga kätte.
                Nonii, nüüd tulevad Hitleri ässid sind ka tapma!

                Kommentaar


                  e-bays oli mingi hiinlase masin ka müügil, kus input oli 12V ja 3A (vist midagi sellist...)
                  output oli 24V ja 5A

                  kasutegur peaaegu 3,5 kordne

                  maksis ka mingi paarsada doltsi... laentsi eest saaks osta mitu tükki neid kohe

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Ma ikkagi usun, et tegemist on siin puhtalt sellega, et amose soov "teistsugune" olla on niivõrd tugev, et tagurpidi antsu mängimine pakub noorhärrale lausa rahuldust.
                    Ja mis sul on? Terve elu sõpru raske leida ja siis saab siin soccernetis karmi kambavaimu tunda lõpuks?

                    Meie vaidlus siin meenutab minu ja ühe mu sugulase kunagisi vaidlusi (ta on preester).

                    Kommentaar


                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Nonii, nüüd tulevad Hitleri ässid sind ka tapma!
                        Ma ei karda. Taku kaitseb mind, tal on karates roosa vöö.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          putini judu kool

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            "The internet is full of fake quotes" - Cicero
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Ma ei viitsi guugeldada
                              Mis on top 10 vandenõuteooriat?
                              Top 10 ümberlükatud vandenõuteooriat (ok, see on vaieldav, mis ikkagi on ümber lükatud)

                              Teinekord on hea lebohetkel lugeda.
                              Noh?
                              Tuleb vä?

                              Kommentaar


                                Guugel düüd.

                                Telegraaf

                                Veel mingi äge list

                                Kommentaar

                                Working...
                                X