320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lehkülg 1761, peatükk 169: "Shparkz ei usu UFOsi. Ausalt."

    Isa.

    Kommentaar


      Algselt postitas Amos Vaata postitust
      Karm huumorivend oled ausalt. Päris tõsiselt.
      see oli küll kummaline vastus
      mina näiteks tunnistan ausalt üles, et olen ufosid näinud, isegi mitu korda.
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        Mis puudutab UFO-sid, siis oleks universumi suurust arvestades suht väiklane arvata, et me oleme ainsad elusorganismid universumis. Samas ei tähenda, et need organismid peaks olema meist arenenumad ilmtingimata ja et nende olemasolu valitsused varjaks vms. Kuni inimkond pole tervet maailmaruumi läbi uurinud, ei saa nende olemasolu aga lõpuni eitada.

        Kommentaar


          Algselt postitas raudidas Vaata postitust
          See ei ole enam huumor see on juba looduse poolt kaasa antud lollus.
          Oled sa näinud Osama binLadenit v?
          Helluva good point. Mitte otseselt bin Laden, vaid üleüldse.

          Pead kõike nägema, et uskuda? On üldse midagi millesse sa usud?

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Mis puudutab UFO-sid, siis oleks universumi suurust arvestades suht väiklane arvata, et me oleme ainsad elusorganismid universumis. Samas ei tähenda, et need organismid peaks olema meist arenenumad ilmtingimata ja et nende olemasolu valitsused varjaks vms. Kuni inimkond pole tervet maailmaruumi läbi uurinud, ei saa nende olemasolu aga lõpuni eitada.
            + 1
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Tegelikult see mis te vastuvaidlejad teete on sellessuhtes idiootne, et te panete kõik vandenõuteooriad ühte patta.

              See ongi sama kui öelda, et iga moslem on loll värdjas kes lõikab mitte-usklike päid maha. Ei ole ju nii?
              Täpselt samamoodi ei usu iga inimene kes uurib vandenõusi, et on olemas planeet Nibiru, Venemaa ja Putin on parimate plaanidega inimesed ning UFOd on hallid mehikesed.

              Kommentaar



                In 1998 Hubble stared at what looked like an empty spot in the sky near the Big Dipper. The 10 day exposure showed millions of galaxies at distances too great to fathom.
                Väita, et elu on vaid meie planeedil tundub jabur.

                Kommentaar


                  Ma olen küll UFOt näinud. Aastat 3-4 tagasi Peipsi peal vara hommikul endas edasi-tagasi korda 3.
                  Ei mina tea mis ta oli. Lennuk, tulnukad, helikopter, Cthulhu, kuumaõhupall, tsepeliin, mothman, Estcube 1, lendav vaip, lendav hollandlane, lendav Savisaar?!?
                  Nii palju kui mina ja sina teame, on kõik variandid võimalikud.

                  saviman.jpg
                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Lehkülg 1761, peatükk 169: "Shparkz ei usu UFOsi. Ausalt."

                  Isa.

                  Kommentaar


                    Mina olen ka UFOt korra elus näinud.

                    Kuskil 7-8 aastat tagasi kui viibisin Pärnumaal, Potsepa lähedal treeninglaagris. Koht ise oli "tsivilisatsioonist" suhteliselt eraldatud, kruusateelt tuli keerata metsateele, mis viis meid läbi tiheda metsa umbes 800-900m sügavusele, kus oli vana talu. Olemas oli kõik treeninguteks vajalik, pisike tiik, väike staadion, saun, väikesed majad, kus ööbida. Ümberringi oli mets, mitte ühtegi inimest kilomeetrite raadiuses. Täielik loodus.

                    Ühel suveõhtul, kui ümberringi oli täielik udu ja taevas oli selge, nägime taevas midagi enneolematut ja kummalist. Taevas oli hele täht, mis sikk-sakitades ning kiirust muutes sirgjooneliselt taevas lendas. Tegu ei olnud lennukiga ega sateliidiga. Tegu ei saanud olla komeediga ega tähega. Tegu oli millegi täiesti kirjeldamatuga. Sama särav nagu täht, sama kiire kui langev täht, kuid see täht võis oma kiirust aeglustada ning liikuda sama kiirelt kui sateliit. Samas miski ei seleta tema pidevat tempo- JA SUUNA(!)muutust. Pidev sikk-sakitamine, kuni lõpuks lendas (?) lihtsalt minema.

                    UFOd on olemas. Kas ka "tulnukad"? Ilmselt küll.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Ma olen küll UFOt näinud. Aastat 3-4 tagasi Peipsi peal vara hommikul endas edasi-tagasi korda 3.
                      Ei mina tea mis ta oli. Lennuk, tulnukad, helikopter, Cthulhu, kuumaõhupall, tsepeliin, mothman, Estcube 1, lendav vaip, lendav hollandlane, lendav Savisaar?!?
                      Nii palju kui mina ja sina teame, on kõik variandid võimalikud.

                      [ATTACH=CONFIG]3897[/ATTACH]
                      Võin kinnitada, Savisaar on olemas, olen teda näinud.

                      Kommentaar


                        Kõikide ufonautide rahustuseks paljastan teile, et kui ühel hetkel on sõda "terrorismi" vastu võidetud, siis järgmine tõenäoline vaenlane tuleb kosmosest. Ehk varem või hiljem hakatakse tulnukate vastu võitlema, olgu need siis parasjagu välja mõeldud või mitte. Siis tulevad samad vandenõuteoreetikud ja ütlevad, et tulnukad sõdivad samamoodi USA relvadega nagu kaltsupead ja et kõik on tegelikult üks väljamõeldis.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          Väita, et elu on vaid meie planeedil tundub jabur.
                          Seda tõenäoliselt ei väida küll mitte keegi, vähemalt mitte terve mõistusega inimene. Küll on küsitav, kas need eluvormid ka planeeti Maa külastada suudavad. Me räägime siin sellistest vahemaadest, mille läbimine eiraks meie hetke arusaamisi arvestades igasuguseid füüsikaseadusi.

                          Mina olen valmis uskuma kui sellele on vettpidav tõestus, aga seni pole ma ühtegi tõestusmaterjali näinud. Jään siis ootama, millal Putin UFO-de olemasolu Maal avalikustab.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Seda tõenäoliselt ei väida küll mitte keegi, vähemalt mitte terve mõistusega inimene. Küll on küsitav, kas need eluvormid ka planeeti Maa külastada suudavad. Me räägime siin sellistest vahemaadest, mille läbimine eiraks meie hetke arusaamisi arvestades igasuguseid füüsikaseadusi.

                            Mina olen valmis uskuma kui sellele on vettpidav tõestus, aga seni pole ma ühtegi tõestusmaterjali näinud. Jään siis ootama, millal Putin UFO-de olemasolu Maal avalikustab.
                            Elu ei pea tähendama, et kuskil planeedil on teised inimesed ja peavad külastama Maad. Piisab ka elus organismidest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Mis puudutab UFO-sid, siis oleks universumi suurust arvestades suht väiklane arvata, et me oleme ainsad elusorganismid universumis. Samas ei tähenda, et need organismid peaks olema meist arenenumad ilmtingimata ja et nende olemasolu valitsused varjaks vms. Kuni inimkond pole tervet maailmaruumi läbi uurinud, ei saa nende olemasolu aga lõpuni eitada.
                              Naljakas, just eile vaatasin discovery science'ilt mingit sarja, kus seletati, kui väike tõenäosus see elu teke meie planeedil ikkagi oli. Vaja oli õigeid eeldeid (järelejäänuseid), et tekiks vastav kooslus, kus saaks tekkida täpselt õige suurusega täht, mis suudaks nii mitu miljardid aastat koos püsida. Siis pidi meie planeet olema enamvähem selle koostisosa ja suurusega aga suht täpselt selles kauguses tähest - natuke edasi, natuke tagasi oleks väga raske olnud elul nii areneda. Siis pidid meist tagapool olema piisavalt suured gaasiplaneedid, et igasugu lendavaid kive omale võtta. Samuti oli Kuiperi vööl oma tähtsus. Omakorda pidid omal planeedil vee koguse, telje pöörlemise ja muud aspektid paigas olema. Ning molekulaarselt tasemelt esimeste rakkudeni saamine pidi ka paras juhuse värk olema. Blablabla. Siis ühesõnaga et loomulikult võib kaugustes neid tekkeid palju olla, aga võib ka väga vähe olla. Igaljuhul ka üliarenend tehnoloogiaga kui nõela heinakuhjast otsimine ja kui leida, võib see tõenäolislet olla mingil mikroobsel tasandil.


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              Kõikide ufonautide rahustuseks paljastan teile, et kui ühel hetkel on sõda "terrorismi" vastu võidetud, siis järgmine tõenäoline vaenlane tuleb kosmosest. Ehk varem või hiljem hakatakse tulnukate vastu võitlema, olgu need siis parasjagu välja mõeldud või mitte. Siis tulevad samad vandenõuteoreetikud ja ütlevad, et tulnukad sõdivad samamoodi USA relvadega nagu kaltsupead ja et kõik on tegelikult üks väljamõeldis.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                Elu ei pea tähendama, et kuskil planeedil on teised inimesed ja peavad külastama Maad. Piisab ka elus organismidest.
                                Võivad olla amööbsed eluvormid, võivad olla ka arenenud eluvormid. Inimesed seal kohe kindlasti olla ei saa, inimesed on planeedil Maa.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X