320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Vaksiinid ja farmaatsia on saatanast. Aga üldiselt kõik on hologramm.
    No see oli ju ekspressis ka.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Et tema pole ravinud jalavigastust koiba vastu puud hõõrudes ja seda pole ka öelnud, et jalgpall on madal ja labane.
      Koivakoht oli ühe tüübi kõnekujund. Ja jalgpalli labasuse kohta räägib ta ise ka ju. Tüübil oli arusaam, et kui ta räntis intervjuus mingi asja teemal, siis tahtis kõik enda jutu ümber kirjutada ja rääkida mingitest suurtest elumõtetest ja kosmostest. Ma lasin tal mingites kohtades seda ka ümber kirjutada, aga kogu lugu ei saa lasta üle kirjutada. Et mis mõte sel intekal on, kui tüüp räägib, aga siis kirjutab kogu loo ümber. Andku LP-sse siis sellist intekat. Igale asjale, mis seal loos oli, võiksin ma üles laadida lõigu diktofonilt.

      Kommentaar


        ooda, kui kõik inimesed, kes temaga kohtuvad, on tema enda poolt tekitatud, siis kuidas need kümned inimesed temaga ühendust võtavad? Mõtles nad välja?

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Kuna pole võimalik videot vaadata hetkel, siis mida see Pebre rääkis nüüd? Et Mõnu uimastas ta enne inervjuud vms?
          Oleks siis asi võimaluses - see on pool tundi pikk video, kas keegi tõesti viitsis selle lõpuni kuulata? Miks inimesed ei taha kirjutada ja ainult olulist kirja panna?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Ma isegi kuulasin, kuigi muude tegemiste kõrvalt ja mitte väga süvenenult. Sain paraku ainult taaskord teada, et tuleb vaadata suurt pilti ja kahjuks paljud inimesed ei mõista kuidas asjad tegelikult käivad ja blablablaa.

            Kommentaar


              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
              Andero Pebre võtab selle artikli kokku. Tundub, et Dannar on mõne asjaga üle liialdanud lehes
              No eks nad leidsid ka kogu toimetuse peale TÄPSELT selle inimese kellel ei oleks pidanud laskma seda intervjuud teha. Kuigi ma miskipärast usun pigem Mõnuagenti kui Pebret. Andero lootis, et Eesti rahvas peabki teda ülitargaks, aga kui teada sai, et ainult 10% seda teeb otsustas ta selle artikli analüüsi teha

              Kommentaar


                Aga äkki on Pebre lihtsalt kapitalistlik geenius või šarlatan, kes üritab ennast guru staatusesse töötada. Kuna see temaatika tõmbab ilmselgelt mentaalselt labiilseid inimesi nagu kärbsepaber, siis on ju võimalik korralikult piffe, plekki, presidendiks noore ja nägusana saada. Annad mingeid seminare ja koolitusi, kuidas elada ja tumedat jõudu eemale hoida krõbiseva eest. Umbes nagu need tuntud Eesti personalijuhtimise koolitajad oma iseloomutüüpide jogaga või igasugused tantrajooga-toortoidu eestvedajad.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  See on tõesti kurb kuidas lambad sellistele pappi viivad vabatahtlikult ja õnnelikult kaasa plaksutavad samas kui neil silmad ja kõrvad sõnnikut täis valatakse.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    See on tõesti kurb kuidas lambad sellistele pappi viivad vabatahtlikult ja õnnelikult kaasa plaksutavad samas kui neil silmad ja kõrvad sõnnikut täis valatakse.
                    Delfit lugedes saad õige info kätte? Mitte, et ma kuidagi seda vandenõuteemat õigustaks. See mis sitta Eesti meedia ikka toodab on ka märkimisväärne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      Delfit lugedes saad õige info kätte? Mitte, et ma kuidagi seda vandenõuteemat õigustaks. See mis sitta Eesti meedia ikka toodab on ka märkimisväärne.
                      Loe eelmise postitaja viimast lõiku.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        See on tõesti kurb kuidas lambad sellistele pappi viivad vabatahtlikult ja õnnelikult kaasa plaksutavad samas kui neil silmad ja kõrvad sõnnikut täis valatakse.
                        Wellness Blogger Belle Gibson Admits She Faked Cancer — But Why?

                        Mart Oruaas@fb: Järgmine kord, kui Internetist loete, et keegi on jälle rukola ja ja vana mootoriõli abil vähki ravinud ning hirmus soov on Big Pharma allakäigu üle rõõmustada, tuletage seda artiklit meelde
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          The #1 Independent news service in the world, battling globalism and promoting a pro-human future worldwide. Infowars is Tomorrow's News Today.

                          Kommentaar


                            Milles see vandenõu seisneb?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              Milles see vandenõu seisneb?
                              ma olin kahe vahel kas postitada tähelepanekud elust enesest või vandenõudesse. vandenõu pigem selles, etmeedias küll näitame kuidas ISIS põletab elusast peast enda vastaseid, aga kui ukrainlased seda teevad siis on kõik tasa. Aga eks sõjas ja armastuses oma kodumaa vastu on kõik lubatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                                ma olin kahe vahel kas postitada tähelepanekud elust enesest või vandenõudesse. vandenõu pigem selles, etmeedias küll näitame kuidas ISIS põletab elusast peast enda vastaseid, aga kui ukrainlased seda teevad siis on kõik tasa. Aga eks sõjas ja armastuses oma kodumaa vastu on kõik lubatud
                                Ühes kohas on terve rühmituse teadlik poliitika. Teises leidusid mingid madalamad olevused, kes lolliks läksid. Ehk natuke teine asi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X